Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: Buty Siłownia-Interwały etc

Flyknit Trainer (do treningu) lub Racer (do biegania) raczej nie dostaniesz za mniej niż 400zł
    Przy okazji - to chyba najładniejsze buty jakie kiedykolwiek zrobił Nike. Dlatego takie modne wśród hipsterów, noszone na co dzień, nawet do elegantszego stroju
    Ostatnio edytowane przez Eclipse21 ; 19-02-15 o 17:47

Jaszczomp BF
    Za 339zł były ale te pomarańczowe ,a one zbyt oczojebne w tych niebieskawych jeszcze w lato do krótkich spodenek bym polatał.

Jak brałem poprzednie maxy (rok temu na zime jakoś) to było promo na te flyknity za 349zł i całe czerwone za 339zł ale nie miałem wtedy hajsu żeby brać dwie pary butów i też myślałem że teraz bym je kupił też za ok 300zł no ale ciul ...

Ja to kupilen w dojczland za 150 eurasow. Na silownie idealne do biegania idealne mam trainer i sa spoko ale racer to stawy dostalaj po dupce

Chodzi mi o buty głównie do komfortowych siadów + dobrze jakby dało się w nich podskoczyć i przebiec kawałek, cena do 300 zł? Wiem, że powtarzam pytanie ale może ktoś znalazł coś nowego.

Zwierzokoks Awatar neox210
    komfortowe siady - buty do pc 250 zł już dostaniesz. Da się w nich robić sprawle burpees skoki dosiężne itp. Biegać nie

Do biegania albo jak Kowal pisał albo z amortyzacją buty. Bieganie a podnoszenie cieżarów to 2 różne bajki. W bieganiu potrzebna amortyzacja czy to z podłoża czy z buta a na siłowni musisz mieć "twardo" pod nogami

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów