Strona 53 z 54 PierwszyPierwszy ... 34351525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 795 z 807

Wątek: Kulturystyka : Zawody, Aktualności, Wyniki

Prawda jest taka, że jak nie jesteś w stanie zrobić super formy na 400mg/ew PROPA, to nie ma sensu dalej w to brnąć i dowalac 10 środków żeby oszukać dupowate geny, źle dobraną dietę itd. Widocznie się do tego nie nadajesz.

Sztywny Pal Azji
    znowu Rysio przechoj teoretyk w akcji

co to znaczy super forma?dla przecietnego bywalca silowni ktos z super forma by sie spalil ze wstydu rywalizujac z zawodnikami na poziomie bo by mial z 20-30 kg miesni mniej.pod trzepakiem to faktycznie mozna zrobic super forme na 400mg propa

zejdz na ziemie bo za malo w zyciu ryzu zjadles.

chcesz powiedziec ze jak ktos nie umie wygrac rajdu fiatem cinklaczento to w fokusie wrc nie wykreci lepszego czasu?

Trzeba mieć talent do jazdy jeszcze.

Rysiu 37, w połowie obecnego roku wpadnie 38 wiosna.

Cytat Zamieszczone przez Mumino222 Zobacz posta
    co to znaczy super forma?
    Prosta sprawa. Ktoś kto ma docietą, umięśnioną sylwetkę, powiedzmy coś między zyzzem a lazarem.

Nie patrzę się na scenę, bo nie interesują mnie nawalone hormonami tuczniki paradujące w stringach przed starszymi panami w jury. Interesuje mnie amatorszczyzna i sylwetka w stylu V-plecy, talia osy, nabite łapska i proporcjonalne nogi, w wadze, w której bez problemu mogę przebiec 10km albo przejechać 60 rowerem.

Krótko mówiąc, super forma to forma w jakiej zarówno dla Grażyny ze spożywczaka jak i matiego z siłowni "u Stasia" będziesz ładnie dojebany, zwracający uwagę na ulicy
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 06-01-17 o 23:36

Sztywny Pal Azji
    dla Ciebie to super forma a dla mnie przecietna dla Janusza to mega obrzydlistwo i gruba przesada tak samo jak dla Ciebie forma zawodnikow.zreszta sa rozni zawodnicy i rozne kategorie a nie tylko 130kg na mrO.

idiotyczne kryteria.
    a uogolnianie ze 400 propa ma zrobic "super forme" to brak wiedzy i doswiadczenia.
    we wrzesniu przejechalem rowerem jednego dnia 250km przy wadze ok 110kg bf z 10% ale 10km pewnie bym nie przebiegl. to mialem ta super forme czy nie?

talent do jazdy trzeba miec zeby w rajdach cos reprezentowac ale zeby poprawic czas miedzy czinkleczento a fokusem wrc wystarczy przecietna umiejetnosc jazdy i obycie z pojazdem.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Prosta sprawa. Ktoś kto ma docietą, umięśnioną sylwetkę, powiedzmy coś między zyzzem a lazarem.
    a to ktory z nich zrobil forme na 400 propa?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Bo amatorzy to nie biorą, tam też jest niezły przemiał koksu.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Poniekąd rysio racji trochę ma. Niektórzy robią przyzwoitą formę i na takiej nazwie skończmy - nie lazar ani zyzz, po prostu przyzwoita, wyróżniająca się, a niektórzy na kilka g tygodniowo są duzi, ale napizgani tylko wodą i fatem. Na odbloku chudną po 20-30 kg i znowu jazda.

Do tego trzeba mieć gena i tyle. Nawet na odbloku zejdzie kilka kg, troszkę nabicia, ale ciągle forma się utrzymuje.

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    czuje sie zażenowany patrząc jak można spierdolić sobie życie i zdegenerować mózg w imię klaskania jajami w stringach na scenie.
    Zapisuje to do mojej księgi złotych myśli.

Takie tam moje "BEST OF..."

Sztywny Pal Azji
    ciezko powiedziec zeby ludzie ogarnieci zyciowo, zarobieni spierdalali sobie zycie startujac w zawodach realizujac marzenia i pasje swojego zycia.

co innego jak ktos stawia oszczednosci calego zycia zeby wystartowac i mysli ze zrobi kariere i oodmieni swoje zycie to juz troche zal

jak zawsze uogolnianie jest idiotyzmem. jeden lubi ziebierac znaczki drugi latac w kosmos trzeci chodzic do kina a czwarty jezdzic w rajdach czy skakac ze spadochronem a piaty robic forme i rywalizowac w zawodach.

Sztywny Pal Azji Awatar Mastif
    ludzka rzecz.
    ale granica wynaturzeń jest ciągle przesuwana.
    ni jak ma się jeżdżenie na rowerze/zbieranie znaczków do kłucia dupy, po to aby paradować po "scenie" w stringach przed innymi pedrylami.
    ale gówno się znam, bo w tym roku nie załapałem się na olimpie.

Zwiększ ilość białka.

Sztywny Pal Azji Awatar Mastif
    od razu zadzwoniłem do dila i zamówiłem tego białka - dziwne bo powiedział, że nie ma w ampułkach, tylko w prochu. kurwa będzie problem nabić strzykawkę. ale najwyżej rozmieszam z kujawskim i jakoś pójdzie.
    dzięki za rade. teraz będzie progres

Zwierzokoks
    Zawiń w kawałek 1 warstwy chusteczki higienicznej, połknij , jak się chusteczka rozpuści - wejdzie bombka.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów