Strona 53 z 59 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 795 z 873

Wątek: Modny siłacz! Ciuchy, buty, okulary, gadżety.

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    Dostałem ostatnio koszulkę UA "Hot Gear" z długimi rękawami i jestem z niej zajebiście zadowolony. Komfort treningu dużo lepszy. Wcześniej ćwiczyłem w zmęczonych życiem bawełnianych koszulkach, ale od teraz nawet nie myślę by do tego wracać. Chciałbym pójść za ciosem i kupić od razu jakieś fajne spodenki. Zależy mi na luźnym kroju i przynajmniej jednej kieszonce na zamek (trzymam w niej kluczyki oraz inne drobne rzeczy). Myślałem o tych poniżej.

Posiada ktoś lub mógłby polecić coś podobnego?

http://allegro.pl/spodenki-szorty-re...659055503.html

Krosfit?

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Krosfit?
    wiem

najwyżej zakleje czarną taśmą lub zamaluje markerem

Sztywny Pal Azji
    to dopiero bedzie szczyt hipokryzji

Jaszczomp BF
    Spodenki do treningu zazwyczaj albo nie mają kieszeni albo je mają bez zamków więc dużego wyboru mieć nie będziesz chyba, co do tych Reeboka to nie mam to się nie wypowiem.

Ale jakby ktoś szukał spodenek nie ograniczających ruchów, lekkich, szybko schnących to w chuj polecam z UA Mirage mam ze 3-4 sztuki i są mega dojeba*e , tyle że kieszenie mają siateczkowane więc jak ktoś kose tam będzie chował na redukcji żeby sadło palić to może się popruć jak wałęsa.

Kup je i do tego gejtasie z Polski Walczącej i będzie komplet outfit.

UA Mirage (zakupione w promocji za 60zł), jw, najlepsze spodenki na trening jakie kupiłem, a mam też kilka innych par UA.
    Nie mają co prawda kieszonki na zamek, ale są lekkie, super leżą - są mega wygodne, faktycznie szybko schną.

Wezmę je. Też mi się podobają.

Chciałem spodenki z kieszonką na zamek bo zamierzałem je jeszcze ubierać na rower i w tej kieszonce trzymać klucze, czy komórkę. Nie lubię jeździć w tych krótkich rowerowych jajkościskach. Obecnie jeździłem w spodenkach do DH, ale są za grube i dupsko się mocno w tym poci.

https://www.taniebieganie.pl/under-a...iF8aAv5N8P8HAQ

Znalazłem ten spodzien w dobrej kasie, ale wydaje mi się, że L-ka będzie na mnie trochę za duża. W pasie jestem szczypior. Drugą parę z kieszonką na zamek poszukam w międzyczasie.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    UA Mirage (zakupione w promocji za 60zł), jw, najlepsze spodenki na trening jakie kupiłem, a mam też kilka innych par UA.
    Nie mają co prawda kieszonki na zamek, ale są lekkie, super leżą - są mega wygodne, faktycznie szybko schną.
    A nie pęka to na dupie? Bo z wyglądu jest to ten krój który u mnie wytrzymuje jeden treningi i pęka na szwie .
    Z tego co widze one są do kolan, nie ma czegoś godnego polecenia tak do połowy uda?
    Nie po to ide na trening Nuk by nie patrzeć jakie piekne i duże.

Jaszczomp BF
    Jak szczypior to raczej M .

Vaadeer przyjrzyj się właśnie tym Mirage, przy siadach nie poczujesz, że masz spodenki.

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez TPastrana199 Zobacz posta
    Znalazłem ten spodzien w dobrej kasie, ale wydaje mi się, że L-ka będzie na mnie trochę za duża. W pasie jestem szczypior. Drugą parę z kieszonką na zamek poszukam w międzyczasie.
    Tutaj masz M i L m.in
    https://up8.com/under-armour-szorty-...owy-1240128410
    Wysyłka free, też za zwyczaj kupuję po 60-70 jak się pojawiają i są naprawdę sztosy w uj.

Tyle że ta cena tylko dziś bo promo 10% na nowy rok jest.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 01-01-17 o 09:56

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    A nie pęka to na dupie? Bo z wyglądu jest to ten krój który u mnie wytrzymuje jeden treningi i pęka na szwie .
    Z tego co widze one są do kolan, nie ma czegoś godnego polecenia tak do połowy uda?
    Nie po to ide na trening Nuk by nie patrzeć jakie piekne i duże.
    Nie pęka na dupie, ale aktualnie to ja jestem szczypior, mam 185cm,noszę L'ke i są takie w sam raz, do kolana. 4rki i żyłki ładnie widać przy siadach!

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Tak patrzę na ten temat i sobie myślę: kurwa ja ćwiczę jak żul, jakieś spodenki z lumpa i parę dojebanych życiem starych koszulek xd
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 01-01-17 o 12:31

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Tutaj masz M i L m.in
    https://up8.com/under-armour-szorty-...owy-1240128410
    Wysyłka free, też za zwyczaj kupuję po 60-70 jak się pojawiają i są naprawdę sztosy w uj.

Tyle że ta cena tylko dziś bo promo 10% na nowy rok jest.
    Dzięki wielkie! Zamawiam dzisiaj

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Tak patrzę na ten temat i sobie myślę: kurwa ja ćwiczę jak żul, jakieś spodenki z lumpa i parę dojebanych życiem starych koszulek xd
    Ja ćwiczyłem tak samo. Dziurawe koszulki i dresy mi wystarczały. Mam kompletnie wyjebane na to jak wyglądam na siłowni bo tam gdzie chodzę każdy ma to w dupie. Przychodzę by zrobić swoje i lota do domu.

Jak już dostałem tą koszulkę UA "Heat gear" to po pierwszym treningu stwierdziłem, że już nie chce nic innego. Zajebiście odprowadza pot i odnosisz wrażenie, że ten materiał cię chłodzi. Jak już pisałem wcześniej, komfort treningu dużo lepszy.

I tak mam wszystko czarne i bez wzorów więc mam przynajmniej pewność, że nikt z ukrycia mi nie jebnie fotki i nie trafię w "PRZECHUJACH..."

Tu nie chodzi o to, żeby było ładnie, czy kurwa elegancko.
    Dla mnie ćwiczyć w takiej odzieży, to po prostu większy komfort na treningu. Dopóki ktoś nie nosi zajebiście idiotycznych rashów/vagginsów, to mi lata kto się jak ubiera

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Koszulka to tak wydam wiecej, ale spodenki to mam już z 5 lat z nr 2 z klubu dostalem i chyba lepszych nie znajde.
    Luzne, oddyhcajace itd.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów