Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 744

Wątek: Harald Bluetooth, sto kilo knura

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Próbowałem najeść się marchewką i jest to możliwe, ale podbija kaloryczność. Natomiast piłem po 6-8l coli z Lidla dziennie i żyło się smacznie na redukcji.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Co do tej chrapki na colę to u mnie sprawdziło się picie wody gazowanej jak napadała mnie ochota na taki syf. Wiem, że to nie to samo ale chociaż łaskocze gardło A co do sylwety to nie płacz jak baba. Woda z Ciebie zejdzie i podpalisz troszke smalcu to będą rwane dupeczki w te wakacje na plaży . Chyba, że chcesz być jak IFBB PRO i musisz mieć skórę jak papier i żyły nawet nad jajami
    Ostatnio edytowane przez taran_88 ; 10-02-15 o 13:22

Będzie dobrze, nie martwię się.

Natomiast piłem po 6-8l coli z Lidla dziennie i żyło się smacznie na redukcji.
    Nic nie rozumiem. Chodzi o colę light czy coś?

Wczoraj po południu zgięła mnie senność i zaspałem nieco na trening. Zerwałem się i co koń wyskoczy rzuciłem się na siłownię, ale przed zamknięciem zdążyłem zrobić tylko:

Wtorek 10.02 Trening Dół

Przysiad tylny
    8x125, 8x125, 8x135, 8x140, 8x135

Wykroki chodzone z hantlami
    8x38, 8x38, 8x38, 12x38

I tak te dwa ćwiczenia wystarczyły, żebym wylał wiadro potu i zamęczył się niemiłosiernie. Mimo wszystko jestem zadowolony, że udało się utrzymać progresję w przysiadach. Tym razem było już ciężko, ale wszystkie powtórzenia wykonałem zgodnie z założeniami, tzn. w pełnym zakresie i płynnie, bez przystanku na górze.

Od przyszłego tygodnia zejdę do 6 powtórzeń w serii i dalej będę dokładał po 2.5 tygodniowo - zobaczymy, na ile starczy pary w piecu.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Yup. Tania cola z Lidla na słodziku za 99gr 2l.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Albo inna w Lidlu 77gr za litr - też niezła. Wynalazki z Tesco i Kaufa po 99gr/2l nie są już pijalne dla mnie.

Co do najedzenia marchewką - da się, ale trzeba zastosować pewien trik. Robisz sobie powiedzmy 4 małe, ale sensowne kanapeczki i bierzesz 4 duże marchewki. Jesz w sekwencji marchewka, kanapka, marchewka, kanapka itd. Na pewno najesz się bardziej niż czterema kanapeczkami. Field tested, tak się kombinowało żeby jakoś wyjść z redukcji

Ciężary widzę urosły od naszego ostatniego spotkania, dobrze. Dopiero teraz ogarnąłem ten dziennik, mało czasu mam ostatnio.

A co do tego brukarza - naprawdę chciałbym być kiedyś tak wycięty jak on. Mnie też mówił, że leci tylko omka 500mg ew, chociaż wygląda jak chodząca reklama trenu. Typowy ekto, koks, mało jedzenia i dużo wysiłku fizycznego widocznie daje taki efekt...
    Ostatnio edytowane przez Las3k ; 11-02-15 o 15:47

Ja mu nie zazdroszczę, bo nie ma czego. Ciężary chujowe, trening do dupy, mięsa mało, tylko bf niski. W dodatku organizm katowany niekończącym się cyklem i zmarnowana okazja, żeby wyeksploatować naturalny potencjał i sięgając po koksy załapać się na drugą turę newbie gains.

Nawiasem mówiąc - nasz wspólny znajomy, trójboista, przyznał mi się ostatnio w szatni, że jak nie jest na bombie, to mu się nie chce ćwiczyć siłowo, bo nie ma sensu. Ale pożyczył mi spodenki, jak zapomniałem swoich na trening, więc jest w porządku.

Trening Czwartek Góra 2

Wyciskanie hantli na skosie 6x40, 6x44, 6x48, 6x50, 4x52 - ciężar źle podrzucony w ostatniej serii, odbiło się na powtórzeniach

Wyciskanie żołnierskie 6x67.5, 6x70, 6x72.5, 6x75

Podciąganie na drążku chwyt neutralny 4x8 +18.25 kg

Wiosłowanie sztangą nachwyt 8x100, 8x100, 6x100
    Zgodnie z zaleceniem Miętowego podbiłem ciężar, ale nie jestem zadowolony z techniki. W dodatku sztanga uciekała z rąk, chwyt jakiś wymęczony.

Wiosłowanie hantlą 4x12 34 kg

Trening Piątek Dół

Przysiad 8x125, 8x125, 8x135, 8x140, 8x135

Wykroki 8x38, 8x38, 8x38, 12x38

Windshield vipers, wahadełko 16, 16, 14, 10

Skłony tułowia na wyciągu 4x16 full stack

Żmijki do szyb?

Ciężarów mu nie zazdroszczę, trening łatwo zmienić [zresztą z kolegą podłapali ode mnie fronty oraz wykroki chodzone i przez jakiś czas robili, naprawdę się starali] - pisałem tylko o docięciu, tu jest klasa. Mięsa też nie jest tak mało od pasa w górę - nie wiem czy z Ciebie albo mnie by zostało więcej po takim wysuszeniu. Doceniam jeszcze fakt, że gość trzyma taką formę miesiącami.

A znajomy trójboista owszem, bardzo w porządku. I pogadać z nim można normalnie, potrafi jakąś dobrą radę dać

Ciekawe, ile by z nich zostało po odstawieniu.

Bo oni nie korzystają z koksu dla rezultatów treningowych, a dla doraźnych korzyści estetycznych. Czyli robią trening 100% pompujący, jedyne ćwiczenie wykonywane siłowo to wyciskanie na poziomej.
    Może strzelam poza tarczę, ale zgodnie z moją wiedzą - ćwicząc w ten sposób produkują 90% sarkoplazmy, przyrost włókien na takim treningu jest znikomy. Ciężary minimalne, kupa serii do upadku - wystarczy, żeby wywołać wzrost przy stymulacji hormonalnej, ale nic więcej.
    Czyli po odstawieniu omnadrenu i mety oraz krótkiej przerwie w treningach niewiele z tego zostanie, bo sarkoplazma spada w pierwszej kolejności, kiedy przestaje być potrzebna.
    To samo mówił Bartek - jak wrócili po krótkiej przerwie, pół ich było.

Masz rację. A Bartek dobrze powiedział, też ich widziałem, zapikowała tak siła jak i masa. Dlatego planowany na pół roku off przerwali chyba po dwóch miesiącach Ich brak miski, praca fizyczna i wieczny deficyt kalorii też nie sprzyja trzymaniu mięsa.

Z trójboistów/wyciskaczy tak nie spada - inny rodzaj mięśnia. A podejście do miski mają niewiele lepsze, z tego co mówili po prostu jedzą więcej wszystkiego.
    Ostatnio edytowane przez Las3k ; 15-02-15 o 14:58

Poniedziałek Trening Góra 1

Poręcze 4 serie 8x57.5
    w superserii z
    ugięcia ramion w staniu z rotacją 4 serie 12 powtórzeń ciężar 20 kg

Wyciskanie na poziomej 12x97.5, 12x97.5, 11x97.5, 12x100
    w superserii z
    podciąganie na drążku podchwytem 4 serie 12 powtórzeń

+ 4 serie ściągania wyciągu górnego w szerokim uchwycie, 4 belka 12 powtórzeń

wiosłowanie na dziwnym chujostwie 5 serii

na koniec seria pompek - zwykłych, na glebie - do upadku 80 powtórzeń

Trzecia seria w wyciskaniu wyjątkowo irytująca, brakło jednego powtórzenia. Noż cholera by to zjadła.

Odebrałem porcję życiowych mądrości od znajomego trójboisty - zagadnięty o sposoby radzenia sobie z bólem łokci po przysiadach mówi, że przed zawodami/rekordami obowiązkowo ketonal podwójna dawka.

Poza tym smarować wszystko co boli maściami chłodzącymi. Rozgrzewające podobno szkodzą zamiast pomagać, zastanawiam się, czy to tylko osobista preferencja tego zawodnika, czy stoi za tym jakaś uniwersalna zasada.

Obejrzałem dziennik White'a, w wieku 16 lat targa właściwie te same ciężary, co ja. Wielki podziw i jednocześnie dobra mobilizacja.

Dzień przed Wigilią testowałem 1RM na przysiadzie - wstałem 160 kg, acz nieco chwiejnie. Dzisiaj na treningu postanowiłem sięgnąć po rekordy, oto co mi wyszło:

Wtorek Trening Dół

Przysiad
    80x8
    100x5
    120x5
    140x5
    150x3
    160x1
    170x1
    175x1
    - rekord w alpejskich skarpetkach
    142.5x6
    142.5x6

Przysiady robione boso, bez pasa, dupą do ziemi. As raw as it gets.

Wykroki z hantlami (ilość kroków na nogę, podany ciężar pojedynczej hantli)
    40x8
    40x8
    40x8
    40x8

Windshield wipers 16, 16, 16, 10

Skłony tułowia na wyciągu full stack 16, 16, 16, 30

Oj, będzie boleć jutro rano.
    Ostatnio edytowane przez HaraldBluetooth ; 17-02-15 o 23:00

Oszty kurwa, gratulacje

Dzięki ;]

Trening Czwartek Góra 2

Wyciskanie na skosie 6x40 6x44 6x48 6x50 6x52 - pierwszy raz samodzielnie 6 powtórzeń w ostatniej serii

Wyciskanie żołnierskie 6x70 6x72.5 6x75 6x77.5 - ostatnia seria ciężko całe ciało się telepie

Podciąganie na drążku chwytem neutralnym 4 serie 8 powtórzeń +20kg, w ostatniej serii trochę oszukane

Wiosłowanie sztangą 5 serii 8 powtórzeń ciężar 100kg - zaczęło przyzwoicie wchodzić, idę z progresją od tej wartości

Wiosłowanie hantlą jednorącz 3 serie 12 powtórzeń 34 kg

+ biceps uginanie ramion z hantlami 12x18kg, 8x18kg, 5x16kg, 8x10kg - do upadku
    + pompki 1 seria 70 powtórzeń też do upadku

Trening Piątek Dół

Przysiady 6x110, 6x130, 6x140, 6x145, 6x140

Wykroki z hantlami 8x40, 8x40, 8x40, 8x40

Windshield wipers 16, 16, 12, 8

Skłony tułowia z linkami wyciągu full stack 16, 16, 16, 24 powtórzeń

Po wykrokach znajomy sensei-trójboista uczył mnie przysiadów z paskami. Nowość dla mnie, nigdy pasków na nogach nie miałem. Zawiązał mi je tak, że ledwo mogłem dojść do stojaków - i mówi, że to było lekko. Założyłem 100kg i zrobiłem kilka powtórzeń - uczucie takie jakbym siedział na sprężynie, sztanga nic nie ważyła.

Wszystko ładnie idzie do przodu, na moje skromne warunki jestem zadowolony. Boże daj taką progresję jak najdłużej. Niestety, dziewczyna każe mi schudnąć - "bo ty wszystko masz takie duże!" Zatem niedługo koniec tego dobrego i trzeba będzie zacisnąć pasa z kaloriami.

Cytat Zamieszczone przez HaraldBluetooth Zobacz posta
    "bo ty wszystko masz takie duże!"
    Hahaha dyskretnie się pochwalił

I gratulacje rekordu w siadze, wynik wygląda piknie.

Dziękuję - dla mnie też wyglądał pięknie, dopóki nie zobaczyłem jak Spike bierze ten sam ciężar na 8 powtórzeń Z PODWÓJNYM DNEM.

Prawda jest taka, niestety, że cały czas siedzę w piaskownicy

Dzisiejszy trening

Poniedziałek Góra I

Pompki na poręczach 8x60, 8x60, 8x60, 8x60
    w superserii z
    Uginanie przedramion w staniu z hantlami 12x20, 12x20, 12x20, 12x20

Wyciskanie sztangi na poziomej 12x100, 12x100, 12x100, 12x102.5
    w superserii z
    Podciąganie na drążku podchwytem 4 serie 12 powtórzeń

+ ściąganie wyciągu górnego do karku i wiosłowanie na maszynie po 3 serie

Długie przerwy w głównych ćwiczeniach, inaczej nie dałbym rady.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów