Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950
Pokaż wyniki od 736 do 742 z 742

Wątek: Harald Bluetooth, sto kilo knura

Hack przysiady ze sztangą nie pasują z jakiegoś powodu?
    Niestety ręce są przyczepione do barków, a barki są powyżej odcinka lędźwiowego, gdzie jest przepuklina

I w sumie na początku też myśli takie jak Twoje teraz - że chyba rzucę to w pizdu, że może w jakimś innym sporcie się sprawdzę, ale jakoś tak wytrwałem na tej siłowni, zacząłem się bawić w inne rzeczy i rozwój w innych kierunkach niż kg na kiju w siadach/wl/ciągu i obecnie jakby tak podliczyć na Wilksa to jest lepiej niż w szczycie podczas stricte siłowych planów.
    Czemu chcesz rzucać ciężary, przecież masz w planach zostanie trenerem od Ripa, hobbystycznie byś prowadził ludzi jak Eclipse (czyli nie kulturystyka a bardziej trening pod formę atletyczno-sprawnościową) a ćwiczył siłowo na podtrzymanie.
    Takie myślenie nastawia mnie raczej depresyjnie. Na razie jestem dobrej myśli i wierzę w rekonwalescencję. Trenowanie ludzi kiedy sam nie mógłbym trenować tak samo byłoby dla mnie okrutnie męczące. Może natomiast dzięki kontuzji nabiorę doświadczenia i wiedzy, które przydadzą się innym.

16.06

Belt squat 5x8 75kg + Reverse hypers 5x15

Handstand pushup, deficit 4 plates 5x3 + Dragon flag 5x3

CG Bench, legs raised 5x8 102.5kg + Pull ups 5x8 +10kg

mój inny, przede wszytskim nawet pierwszoplanowy sport to piłka nożna.
    po 3 operacjach kolana i trzy i pół roku od kontuzji odważyłem się znów kopać.
    mnie piłka daje to co Tobie ciężary.
    niestety, kolano już nie to, po 2 godzinach gry przez kolejne 4 dni czuję je, jakby traciło smarowanie. ostatnio nawet jakby łąkotkę
    ale... i love this game

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    Jak zdrówko? Nie piszesz więc wnioskuję że trochę odpuściłeś treningi.

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Wziął ze mnie przykład, wróci silniejszy samo sie wszystko zrobi .

Harald, rzuć okiem proszę na mój dziennik, pytanie tam do Ciebie mam w ostatnim poście.

Jak tam Harald sytuacja z plecami rehabilitujesz sie, ćwiczysz?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów