Strona 5 z 182 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 2728

Wątek: Grieg - Train on the nerve

Żagiel

..

Ale na skosie dodatnim nie ma już tak źle czyli jednak barki masz sprawne dość jeśli ci skos wchodzi więc raczej popróbuj płaską dipsy czy dolny oraz wzmocnić trica bo w czymś musi ten problem leżeć .

Dipsy to masz potężne w porównaniu z wyciskaniem - u mnie też mimo dołozenia jakichś 10kg na poręcze, wyciskanie stoi w miejscu. Spróbuj może zamiast na płaskiej powyciskać na skosie ujemnym. Mi pomogło

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    Szczerze mówiąc, to mam trochę wywalone na te wyciskania. Najbardziej mi pasuje skos dodatni, ale może niebawem wrócę do poziomej. Ale to daleka przyszłość... Nie wiem gdzie tu leży problem. Tak jak pisałem - w WL wąsko absolutnie nie szarżuję. Wszystkie serie z zapasem na 3-4p. bo inaczej odbiłoby się to na reszcie treningu.

21.02.15

HIIT

A Rozgrzewka: dynamiczne rozciąganie + orbitek 5 min

B Orbitek
    (25s on: 30s off) x10; 9:10min; maxHR 179

C Intensywne aero orbitek; 10min; ~HR 166.

Na koniec brzuch i przedramię.

Komentarz:

Udało się dodać 1 obwód w stosunku do ostatniego takiego HIITa. Po skończonym hicie doczłapałem się na fotel na siłce i pytanie jakieś pani: „Przepraszam, czy Pan zasłabł?” . W sumie bezpośrednio po nim nie byłem zadowolony. Zawsze się pojawiają się myśli typu „mogłeś mocniej”, ale po jakimś czasie włączyła się elektrownia – duża potliwość w ciągu dnia, podwyższona temp itp. więc było OK

Dieta

B+T - wątroba, masło, śmietana, wiórki kokosowe, przyprawy
    HIIT
    B+W – kasz gryczana, szynka, jogurt
    B+T - jajecznica
    B+T – makrela, śmietana, sos
    B+W - twaróg, kefir, owies.

+ trochę ananasa i kiwi.

B – 230; T – 173; W – 155; 3150kcal

Rozkminy

Dziś się pomierzyłem, ale trafiłem na jakiś duży skok wagi. W ciągu tygodnia ważyłem ok. 67,3 a dziś nagle 68,5. Może po wczorajszej porcji gliceryny. Obwody bez zmian...

No i jakieś słit focie. Zalewa. Muszę uciąć węgle

Ja jestem gruby, to może nie powinienem się odzywać, ale jak będziesz cały czas ciął na zerowych węglach to będzie stagnacja. Nie ruszysz z obwodami do góry i z ciężarami też ciężko.

Jak na moje standardy forma godna podziwu, zwłaszcza z frontu.

o kurwa, ale podlało. szybko na redu wbijaj.

więcej wungla po treningu. on podciągnie metabolizm to i więcej tłuszczu będziesz mógł sobie zaaplikować

hehe

Oczywiście w planach jest dodawanie W. Na razie mam 115g bezpośrednio po treningu 50 na noc a reszta w ciągu dnia. Razem wychodzi 215. Mowa o DT. Albo zastąpię jeden posiłek B+T na B+W albo dodam W do potreningowca. Pytanie czy to aby nie za dużo jak na 1 posiłek i czy nie lepiej to rozłożyć na inne (szczególnie na noc)?

Ja jem wszystkie moje wegle po treningu w ciagu 2-3h (1-2 posilki, w sumie 5-6g /kg) i poki co zyje. Ale ja jestem gruby, wiec ze mnie nie warto czerpac przykladu.

23.02.15

TRENING

LEGS (67min)

A WL wąsko
    45x10
    55x6
    65x4
    65x4
    65x4

B Przysiad tylny
    70x9
    90x6
    110x2
    115x5 FILM
    115x4
    115x3
    115x2 FILM
    115x2
    105x8
    100x10 FILM

C MC z podium
    100x5
    110x5
    120x8
    120x8 FILM
    120x8
    120x8

D Prostowanie w pozycji półleżącej 3X01
    20x12

E Hip thrust
    107,5x8
    120x6
    132,5x4
    80x12

F DD stojąc
    50x15

BSq 1s 115x5

BSq 4s 115x2

BSq 7s 100x10

MC z podium 2s 120x8

Komentarz:

BSq – Serio nie wiem już co mam począć z tym ćwiczeniem . Mam blokadę przy 115x5. Za tydzień może zrobię rampę 1-3 żeby sprawdzić max a potem się pomyśli. Albo zamienię na fronty, albo zwiększę ilość powt do 8-10 w 5 seriach. Może pobawię się tempem. Liczę na propozycje.
    MC – Dołożone 5kg. Ciężko. Mega praca czwórek
    Prostowanie – Bolało. Wolniejsze tempo daje w kość.
    Hip thrust – Łapały skurcze w tyłku . Jest jeszcze zapas na ok 5kg.
    DD – Dziś stanąłem troszkę szerzej. Trochę inny bodziec i weszło super.

Rozkminy

Dość mocno mnie zdołowały te siady. Po 1 serii się wnerwiłem i powiedziałem sobie, że główne serie będę robił na 115 i ile wyjdzie tyle wyjdzie. Może macie jakieś propozycje co do BSq? Być może są to objawy plateau na tym zakresie powtórzeń? Na szczęście MC poprawił mi nastrój.

Po treningu mąka ryżowa zmieszana ze skrobią kukurydzianą i ziemniaczaną (budyń bez cukru z Carrefoura ).

nie znam się to się wypowiem.
    co do węgli, poleć przez 10 dni z większą ilością po treningu, jak coś nie będzie grało, to tę pulę przenieś na nocne.
    co do siadów. nie wiem, ale z tej perspektywy filmu wygląda jakby ciężar strasznie leciał Ci do przodu, głowa ciągnie całą sylwetkę w przód i ciągniesz to plecami.
    pokaż film jakiemuś wyjadaczowi z forum, albo wklej do tematu z pytaniami w starej szkole. bo ja nie czuję kompetentny do udzielania rad przy tych skurwolach

To że ciężar leci mi do przodu, to zawsze była moja słaba strona. Pewnie wina słabych czwórek w stosunku do posterior chain. Dziś waga 82,4 czyli coś ruszyło, więc na razie nic nie ruszam w diecie. Poczekam ze 2 tyg.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Nagraj na mniejszym ciężarku siady, łokcie daj bardziej pod sztangę i zanim zaczniesz przysiad wygnij troche mocniej plecy w lędźwiach, bo wygląda to tak jakbyś zaczynał juz z garbem. Poza tym przydałoby się jakieś ujęcie od tyłu, może roztaw stóp i kąt rozwarcia nie pozwalają ci na prawidłowe wykonanie. Zdaje się że sztange też za wysoko trzymasz, ale niewidać tego dobrze na tych ujęciach. Nie widać też czy kolana nie schodzą się do środka, powinny iśc w kierunku który wyznacza stopa, albo nieznacznie na zewnątrz.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Edit: znalazłem film z od tyłu pare stron wcześneij, kolana ewidentnie idą za mało na boki, spróbuj zmobilizować biodra przed tym ćwiczeniem

https://www.youtube.com/watch?v=JBHzXF-mVjY

Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Edit: znalazłem film z od tyłu pare stron wcześneij, kolana ewidentnie idą za mało na boki, spróbuj zmobilizować biodra przed tym ćwiczeniem

https://www.youtube.com/watch?v=JBHzXF-mVjY
    Dawno dawno temu naderwałem sobie pośladek przy MC sumo. Jak chodziłem to płakałem z bólu. Od tego czasu mam barierę psychiczną przed szerszym rozstawem stóp czy to w siadach czy MC. Dziś oczywiście po kontuzji nie ma śladu. Poza tym przysiady robię żeby rozwinąć czwórki a jak stanę szerzej, to czuję tyłek (pomimo tego, że zdaję sobie sprawę, że jest to ćwiczenie na nogi a nie tylko na czwórki). Z tego co widzę czeka mnie jednak reset w siadach tylnych.

Od przyszłego tygodnia zmieniam ćwiczenie wykonywane na samym początku i zgodnie z planem Indigo teraz będzie faza hipertrofii i zaczynam od 3x10. To oczywiście oznacza, że ciężar, którym będę operował będzie odpowiednio zaniżony, więc myślę, że to dobra okazja poczynić spore zmiany w dniu nóg. Na każdym treningu będę robił BSq a w LEGS pójdą fronty i MC klasyk (nie pamiętam kiedy je robiłem ) zamiast tych z podium.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów