Strona 139 z 139 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139
Pokaż wyniki od 2 071 do 2 083 z 2083

Wątek: Grieg - Train on the nerve

Turysta
    A myślałeś czy by nie dodać na co dzień kalorii z "syfu" w stylu ciastek, pączków itp, ewentualnie gainera? Wiem że niezdrowo ale sam mówisz że czystego jedzenia więcej nie wepchniesz A jednak przy Twojej aktywności na pewno by się więcej kalorii przydało
    "[...] No you wouldn't. [..] You're weak because you're weak." - Jim Wendler

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    Wiesz... teraz mam wywalone na michę. Na razie muszę się uporać z tym zayebaniem i zacząć normalne treningi a mam wrażenie że pełną moc odzyskam gdzieś w okolicach listopada/grudnia.

Teraz jak zaczniesz żreć syf to tylko pogorszysz swój stan.

Cytat Zamieszczone przez Grieg Zobacz posta
    Wiesz... teraz mam wywalone na michę. Na razie muszę się uporać z tym zayebaniem i zacząć normalne treningi a mam wrażenie że pełną moc odzyskam gdzieś w okolicach listopada/grudnia.
    pisałem, tłumaczyłem ale jeden wielki CHUJ musiało jebnąć żeby się pokusić o refleksje, słabe to powiem Ci szczerze. Z drugiej jednak strony jechałeś bez zatrzymania stosunkowo długo - estymowałem troszkę inaczej ale mnie zaimponowałaś ! więc gratuluje, gratuluję wytrałości i braku wyobraźni i życzę Ci żebyś powyciągał wnioski.
    Miski nie trzymaj ale odzywiaj się jak człowiek

Pozdriwaim i zyczę UDANEJ regeneracji, która mam nadzieję zmusi Cie do nauki.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 11-09-17 o 17:34
    Sleep is not a passive state of rest, but an active state of rebuilding and regeneration

wnioski wyciagnie takie, ze dolozy 2 treningi w tygodniu

Poczciwy dzik
    Imo jak Ty jesteś w stanie funkcjonować i robić jakieś tam wyniki i formę na treningach jakie robisz to jakbyś poszedł po rozum do głowy, nie podchodził do tematu "100% albo nic" tylko reagował na reakcje organizmu to byś był znacznie dalej niż jesteś ze znacznie lepszym samopoczuciem fizycznym organizmu i zdrowszą psychą, ale jak widać tutaj to można tylko gadać, a rozum przyjdzie w momencie, czego nie życzę, jakiegoś konkretnego wypadku.

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Teraz jak zaczniesz żreć syf to tylko pogorszysz swój stan.
    Wiem. Cały czas leci to co pełne witamin i minerałów Ograniczyłem trochę kcal z WW i tyle.

Cytat Zamieszczone przez Dzerald Zobacz posta
    Imo jak Ty jesteś w stanie funkcjonować i robić jakieś tam wyniki i formę na treningach jakie robisz to jakbyś poszedł po rozum do głowy, nie podchodził do tematu "100% albo nic" tylko reagował na reakcje organizmu to byś był znacznie dalej niż jesteś ze znacznie lepszym samopoczuciem fizycznym organizmu i zdrowszą psychą, ale jak widać tutaj to można tylko gadać, a rozum przyjdzie w momencie, czego nie życzę, jakiegoś konkretnego wypadku.
    Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    pisałem, tłumaczyłem ale jeden wielki CHUJ musiało jebnąć żeby się pokusić o refleksje, słabe to powiem Ci szczerze. Z drugiej jednak strony jechałeś bez zatrzymania stosunkowo długo - estymowałem troszkę inaczej ale mnie zaimponowałaś ! więc gratuluje, gratuluję wytrałości i braku wyobraźni i życzę Ci żebyś powyciągał wnioski.
    Miski nie trzymaj ale odzywiaj się jak człowiek

Pozdriwaim i zyczę UDANEJ regeneracji, która mam nadzieję zmusi Cie do nauki.
    To już nie tyle przyzwyczajenie czy nawyk. Jakoś mi to weszło w naturę. Raz już przeżyłem coś podobnego. Organizm powiedział „pierdol się”. Tylko teraz nie mam 38* a 34. tak czy siak ciągle zbieram doświadczenia

Ale do czego konkretnie pijesz? Do miski, małej ilości snu a dużej stresu, czy do bakcyla którego złapałem płacąc banknotem 10zł.

A może do treningów? Jeżeli ktoś sądzi że coś się w tej materii zmieni to się myli. Od ~3 lat tak zapierdalam i jak na razie nie widzę innej drogi. Czuję się jak alkoholik po odstawieniu. Myślę tylko o tym kiedy będę mógł zrobić siady w ss z WL 10x10+10. Nosi mnie jak na delirce - umysł chce ale ciało nie może.

Dziękuję za życzenia. Przydadzą się

BTW
    Fajny art https://www.t-nation.com/training/th...-unlock-growth

Poczciwy dzik
    Ja to nawiązuję do Twoich własnych spostrzeżeń - organizm dosadnie Ci mówi, że ma dość, a Ty dalej swoje, rozkminy praktycznie te same - znowu ciężko, znowu CUN zajechany, znowu zmęczony itd. Teraz się zregenerujesz trochę i co, wrócisz na treningi i i tak nawyki pewnie znowu te same i po chwili doprowadzisz się do takiego samego stanu. Sylwetkowo stoisz chyba już od długiego czasu w podobnym miejscu, forma dobra no ale mimo wszystko w miejscu, a zajeżdżasz się masakrycznie - w imię czego? Zdrowie i życie mamy tylko jedno niestety, więc chyba warto w niektórych miejscach czasem przystopować.

Moderator: mma Awatar delta
    Spokojnie, jak sam nie zmienisz podejścia to organizm zrobi to za Ciebie. Cięższa kontuzja wyłączy cię na dłuższy czas. Tego nie przeskoczysz.

Ale żeby była jasność... Mówicie o moich treningach? Czy o czymś innym? x2

zaraz odsłucham

Cytat Zamieszczone przez delta Zobacz posta
    Spokojnie, jak sam nie zmienisz podejścia to organizm zrobi to za Ciebie. Cięższa kontuzja wyłączy cię na dłuższy czas. Tego nie przeskoczysz.
    DOKŁADNIE.

Biegniesz pod ostrą górkę masz odpowiednią wydolność tlenową, może być duża może być mała więc biegniesz i biegniesz i jak się nie zatrzymasz to w końcu się przewracasz, czemu ? bo nie ma tlenu, a czemu podczas biegu masz zadyszkę i oddychasz coraz szybciej ? bo zaczyna go brakować -> suma oddechów musi się zgadzać, ilość tlenu który musi wpaść w stosunku do wysiłku musi się zgadzać.

wiesz co to ATP ? wiesz z czego bieresz siłe do robienia bicka -> ?

chcesz fajny opis po PL, proszę :

Nick Lane - Pytanie o życie. Energia, ewolucja i pochodzenie życia
    (znajdziesz w sieci)

rozdział-> ten wątek Cie powinien Cię zainteresować.
    OSOBLIWIE WĄSKI ASORTYMENT ŹRÓDEŁ ENERGII BIOLOGICZNEJ

a tu masz Biologię, odpal interesujące Cie wątek i się ucz, masz tam rozpracowany cały układ nerwowy, endokrynny, masz elegancki opis łąńcucha oddechowego:

https://www.youtube.com/watch?v=QnQe...ED4C1D684D3ADF

Ale żeby była jasność... Mówicie o moich treningach? Czy o czymś innym? x2
    Nie rozumiesz suma oddechów się musi zgadzać. NIE CHODZI O TRENING, NIE CHODZI O MISKE, NIE CHODZI O ODPOCZYNEK, NIE CHODZI O SEN, chodzi o to, że jak jedziesz samochodem szybko nie możesz sobie pozwolić na łyse opony albo na słabe hamulce. Chodzi o PROPORCJE. U mnie sprawdza się periodyzacja np 6-8 tygodni ciężkich treningów i 10-14 dni ZERO (no spacery). Po wypoczynku mam świeżość jasny umysł i mogę znowu tyrać ( tak jak Ty i wiekszość jestem od tego uzależniony)
    Ostatnio edytowane przez htw ; 12-09-17 o 05:57
    Sleep is not a passive state of rest, but an active state of rebuilding and regeneration

Grieg napisał:
    Jeżeli ktoś sądzi że coś się w tej materii zmieni to się myli. Od ~3 lat tak zapierdalam i jak na razie nie widzę innej drogi. Czuję się jak alkoholik po odstawieniu
    czyli jesteś jednek przechuj i tyle
    beton
    walcz o coś
    o bicka i kolejną żyłkę na udzie!!!

SZACUN!!!!!!

a teraz idź na trening bo inni realizują marzenia a Ty????

co chłopakowi podnosisz kortyzol i tak już jest zdewastowany
    Ostatnio edytowane przez htw ; 12-09-17 o 09:25

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów