Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Odwadnianie - peak formy, BPS itp.

Odwadnianie - peak formy, BPS itp.

Panowie,

Właśnie kończę redukcje (ze względu nadejścia jesieni) z 10%-12% bf i chciałbym za tydzień czy dwa osiągnąć swój szczyt formy. Generalnie powinienem redukować do 8%, ale zacząłem z mega wysokiego poziomu, na dworze piździ - nie ma jak kręcić cardio, fat też już przestał się palić mimo niskich kcal i dużej aktywności i stwierdziłem, że dobuduje się i w następnym podejściu dotnę do 8%.

Mimo wszystko za tydzień czy dwa chciałbym osiągnąć szczyt formy (porobić jakieś zdj na insta itp. ) .W tym celu chciałbym wykorzystać odwodnienie z tym, że jak ze wszystkim w Internecie są różne opinie/sposoby (często sprzed 10lat), które niekoniecznie są na tę chwilę aktualne. Np. według tego popularnego protokołu https://www.t-nation.com/diet-fat-lo...dded-in-6-days w ostatnich dniach całkiem ucina się wodę, co obecnie nie jest praktykowane ze względu na brak możliwości konkretnego nabicia. Stąd moje pytanie:

Jak to rozplanować i jakie ładowanie/odwodnienie będzie najefektywniejsze wobec dzisiejszych trendów?
    Załóżmy, że szczyt formy chciałbym osiągnąć w sobotę rano.

Do tej pory ustaliłem, że na pewno:
    Poniedziałek, wtorek, środa - trening na wypłukanie glikogenu, ww do 50g, 8 litrów wody dziennie, sole tyle co zawsze

Co powinienem zrobić w czwartek i piątek? Myślałem o tym, żeby w czwartek zrobić trening całego ciała i po nim wieczorem już zjeść około 250g ww.
    Potem piątek bez treningu, cały dzień węgle - około 600g ww i sobota rano peak formy.
    Tylko co z wodą w te dni?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    odwadnianie się pod zdjęcia na insta to już upośledzenie białkiem
    żadnego odstawiania wody, sodu czy innych anty zdrowotnych praktyk bym nie stosował na takim amatorskim poziomie i dość wysokim bf
    takie zabawy to rozumiem jak już faktycznie masz nieziemską formę i walczysz o te 1-2 % poprawy

z wypłukaniem glikogenu i ładowaniem dobrze kombinujesz, ale błagam pij normalnie, sól normalnie i nie cuduj
    na odwodnienie przed snem walnij jakąś wódeczkę albo winko i będzie gitarrra

ps jak chcesz ładować w piątek to koniecznie trening przed, a nie dnt
    ja nawet w trakcie ładowania bym zrobił drugi trening...
    Ostatnio edytowane przez Volcanodon ; 29-09-18 o 11:39

Odwadnianie z 10-12% bf`a...
    Ja pierdole
    Coś jak odpalanie clenu przy 40% bf...

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Setka w wieczór przed i to tyle.

J/w. Albo dziesięć setek, oczy rano rozbiegane, ale za to ile kabli!

Panowie nie spinajta się chłop chce mieć pamiątkę sweet focie to poradzić i nie ma co jebac.

Albo geriatria albo same prosy tutaj na forum - świat jest kolorowy.

200ml parkowej dzień przed lub flaszka kadarki i pompuj.

Cytat Zamieszczone przez Volcanodon Zobacz posta
    odwadnianie się pod zdjęcia na insta to już upośledzenie białkiem
    żadnego odstawiania wody, sodu czy innych anty zdrowotnych praktyk bym nie stosował na takim amatorskim poziomie i dość wysokim bf
    takie zabawy to rozumiem jak już faktycznie masz nieziemską formę i walczysz o te 1-2 % poprawy

z wypłukaniem glikogenu i ładowaniem dobrze kombinujesz, ale błagam pij normalnie, sól normalnie i nie cuduj
    na odwodnienie przed snem walnij jakąś wódeczkę albo winko i będzie gitarrra

ps jak chcesz ładować w piątek to koniecznie trening przed, a nie dnt
    ja nawet w trakcie ładowania bym zrobił drugi trening...
    Z tym instagramem to był sarkazm, dodałem przecież "".
    Dzięki za porady, chyba po prostu zrobię sobie winko w piątek wieczorem

co do samego odwadniania i jakie to jest żałosne przy 10-12% to proszę o wyluzowanie i zejście z trena. Robię to z czystej ciekawości, nigdy tego nie robiłem i chcę po prostu wyciągnąć z tego lekcje na przyszłość - mieć jakiś punkt odniesienia.

Więc potrenuje aby wypłukać glikogen, w piątek też zrobię trening, dam więcej ww - pewnie jakieś tosty po treningu i wypiję winko.

EDIT: chodzi po głowie też jakaś setka albo dwie albo łycha
    Ostatnio edytowane przez tylerdurden ; 30-09-18 o 22:45

jeszcze można parę dni przed pokrzywę 3x2 torebki dać, ja bym dał spalacz i wiadomo libacja dzień przed
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

A jak mogę oszacować ile tych ww załadować? Redukcje skończyłem na 77kg, 10-12% bf i ostatnie tygodnie jechałem 100ww w dnt i 200ww w dt (dieta high carb przez całą redukcje).

Wiem, że to trochę wróżenie z fusów, ale właśnie po to robię takie ładowanie żeby wiedzieć ile dać następnym razem.

myślałem nad 100g b ,50g f, 600g ww
    przed treningiem ryż,wafle
    po treningu: żelki, bułki, dżem, masa kajmakowa i jakiś big mac

+ wino lub wóda

ja bym na oko jechał, celuj w produkty wysokie w węgle, które dobrze trawisz by rano nie obudzić się z ciążą spożywczą z tego też tytułu nie objadałbym się jakoś przesadnie ciężkostrawnym przetworzonym żarciem i zachował aktywność w dzień ładowania (np dużo spacerować)

po przebudzeniu też warto jakiś spalacz czy kawkę co pobudzi perystaltykę jelit -> zrobisz kupkę i będzie ładny płaski brzuszek na fotach

12. Wybierz suplementy dla siebie

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Może lepiej wrzuć zdjęcie formy, bo jak jest 12%, to takie ładowanie Cię tylko uleje wodą. Każde ładowanie.

Sugerujesz, że przy 12% zjawisko nadkompensacji glikogenu optycznie zalewa? Myślałem, że więcej glikogenu + pozbycie się wody podskórnej poprawi sylwetkę przy każdym bf, przy czym nie chodzi mi tu o efekt, że ktoś ma 20%bf i będzie się spodziewał 15%. Bardziej o to co się obserwuje przy przejściu na masę, gdy dokłada się kalorii, a wygląda lepiej.

Poczciwy dzik
    Zalezy jak realne jest to 12% i jak dobra WI masz. Fat moze naciagnac wode mocniej niz miesnie. Szczegolnie jak to 12% jest 'udawane' przez endrogeny.

Uprawnienia umieszczania postów