Strona 324 z 362 PierwszyPierwszy ... 224274314322323324325326334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 846 do 4 860 z 5421

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie żebym twierdził, że mamy u nas z tym problem w tym momencie, ale czemu Ty siwy tak im dupę liżesz? Do żony też mówisz np. "Islamiści mają rację na temat kobiet"? Zgadza się ona z Tobą? W ogóle jak można łączyć progresywizm z kochaniem islamu? To jest dla mnie nie pojęte, jak można wersje "light" w postaci kościoła katolickiego nienawidzić z całej siły, wypruwać sobie żyły na widok biskupów a islamistom kłaść czerwony dywan pod nogi.

W Szwecji ostatnie wydarzenia np. https://www.bbc.com/news/world-europe-50339977 podoba Ci się to siwy? To jest Twoim marzeniem, jak zabiją kogoś na pasach obok Ciebie to podnosisz głos, ale jakby wysadzili Żabkę obok Ciebie to byś klaskał z podziwu?
    O czym Ty chłopie pierdolisz? Dla mnie każda religia jest zła, a islam chyba najgorszy. Jestem generalnie za integracją imigrantów posuniętą czasami do asymilacji. Zdecydowanie bliżej.mi do Szczerka niż do guru lewicy w tej sprawie.
    Po prostu się śmieję tutaj z pomieszania priorytetow. Tyle zrobiono dla wzbudzenia strachu przed muzułmanami w Polsce że faktycznie jest się teraz czego bać, i nie są to muzułmanie.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 13-11-19 o 15:28

"Tyle zrobiono dla wzbudzenia strachu przed muzułmanami w Polsce że faktycznie jest się teraz czego bać, i nie są to muzułmanie."

Wytlumacz mi dlaczego boisz sie tych panow z linka ktory wrzuciles?
    W jaki sposob tacy ludzie sstanowia zagrozenie dla Ciebie?
    Podaj prosze konkretny scenariusz ktory jest w Twojej glowie i powoduje ten strach ze takie rzeczy piszesz.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 13-11-19 o 17:10

np.
    naplucie w kebab.
    spóźniony uber eats.
    pomylona trasa przez drivera ubera.

podnieś się po tym...

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    "Tyle zrobiono dla wzbudzenia strachu przed muzułmanami w Polsce że faktycznie jest się teraz czego bać, i nie są to muzułmanie."

Podaj prosze konkretny scenariusz ktory jest w Twojej glowie i powoduje ten strach ze takie rzeczy piszesz.
    Rozumiem, że dla Ciebie takie coś to błahostka i dajesz przyzwolenie na to?

Przecież oni się niczym nie różnią od allah akbar tylko im nie wyszło całe szczęście.

Tak samo Ci pseudo patryjoci z marszu czy z Wrocławia. Wersja light islamskich ekstremistów.

Jedni i drudzy to śmieci.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 13-11-19 o 18:39

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta

Rozumiem że śpisz spokojnie że świadomością że operuje sobie w Polsce grupa terrorystyczna gromadząca broń i materiały wybuchowe i prawdopodobnie finansująca się z handlu dragami? I zakładasz że będą tak mili żeby poprosić postronnych o opuszczenie terenu na którym planują dokonać masakry? Albo że ograniczą się do muzułmanówi nie będą szukać "wrogów narodu" (do których na pewno można mnie zaliczyc wg ich logiki). I że ma mi nie przeszkadzac że ktoś chce śmierci moich bliźnich?

Dokładnie.

Poczciwy dzik
    Tak tylko wrzucę a'propo spedytorów:

https://www.facebook.com/pituchdrive...type=3&theater

Nie wiem ile musieliby dla mnie płacić bym siedząc na kiblu ODBIERAŁ TELEFON OD KIERA
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 13-11-19 o 19:15

Ale ogłoszenie super.

Konkretne.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ale ogłoszenie super.

Konkretne.
    Hehe, bo wiecie
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 13-11-19 o 20:42

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Tu macie lepsze. Pierwszy chyba numer. Ostrzejszy tekst hah

Lepsze, ale jednak mam nadzieję że funkcjonariuszom bliżej do podejścia Sierżanta Bagiety

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Rozumiem że śpisz spokojnie że świadomością że operuje sobie w Polsce grupa terrorystyczna gromadząca broń i materiały wybuchowe i prawdopodobnie finansująca się z handlu dragami? I zakładasz że będą tak mili żeby poprosić postronnych o opuszczenie terenu na którym planują dokonać masakry? Albo że ograniczą się do muzułmanówi nie będą szukać "wrogów narodu" (do których na pewno można mnie zaliczyc wg ich logiki). I że ma mi nie przeszkadzac że ktoś chce śmierci moich bliźnich?
    W PL operują też gangi zlodziei, przemytnicy, dealerzy, pedofile, oszuści, czeczeńcy, banderowcy, sebixy, posłowie...insomnia gwarantowana.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 14-11-19 o 08:11

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    W PL operują też gangi zlodziei, przemytnicy, dealerzy, pedofile, oszuści, czeczeńcy, banderowcy, sebixy, posłowie...insomnia gwarantowana.
    Jak w każdym kraju, ale te grupy akurat działają we własnym interesie, a nie z chorej misji. Sugeruje to pewną racjonalność ich kroków. W DE przeciez mieliście teraz te afery z "deep state", jak policyjni antyterroryści sprzedawali amunicję i broń tzw. prepersom. "Obywatele Rzeszy"? Ten gang co mordował imigrantów latami? Narobiło się tego tałatajstwa duzo. W USA od 9/11 biały faceci z misją zabili więcej osób niż islamiści. Miałem nadzieję że w PL nie będzie to eskalować. Niestety eskaluje.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Jak w każdym kraju, ale te grupy akurat działają we własnym interesie, a nie z chorej misji. Sugeruje to pewną racjonalność ich kroków. W DE przeciez mieliście teraz te afery z "deep state", jak policyjni antyterroryści sprzedawali amunicję i broń tzw. prepersom. "Obywatele Rzeszy"? Ten gang co mordował imigrantów latami? Narobiło się tego tałatajstwa duzo. W USA od 9/11 biały faceci z misją zabili więcej osób niż islamiści. Miałem nadzieję że w PL nie będzie to eskalować. Niestety eskaluje.
    "U nas" w De to działa spora liczba pakistańskich, marokańskich czy tureckich gangów, np. Szare Wilki, także Naziole to taka równowaga dla ww. grup. Oczywiście nie popieram ani jednych ani drugich, ale nie ma sensu licytować się kto więcej szkód w społeczeństwie wyrządza.

dubel
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 14-11-19 o 09:55

Typowa lewacka "logika" Siwego i Studa

Majac nieskonczona ilosc przykladow z ostatnich lat zamachow indywidualnych i masowych, gwaltow, zbiorowych gwalto, przez muslimow na nie-muslimach w Europie ich komentarz do tego "no niedobrze, ale imgranci sa konieczni, sa na to raporty, to tez ludzie trzeba im pomagac"

Majac 1 news ze ktos cos tam planowal(ALE NIC SIE NIE STALO) od raza zaczyna sie pierdolenie ze

"Rozumiem że śpisz spokojnie że świadomością że operuje sobie w Polsce grupa terrorystyczna gromadząca broń i materiały wybuchowe i prawdopodobnie finansująca się z handlu dragami? I zakładasz że będą tak mili żeby poprosić postronnych o opuszczenie terenu na którym planują dokonać masakry? Albo że ograniczą się do muzułmanówi nie będą szukać "wrogów narodu" (do których na pewno można mnie zaliczyc wg ich logiki). I że ma mi nie przeszkadzac że ktoś chce śmierci moich bliźnich?"

O KURWA Siwy zbieraj rodzine, kupuj bunkier i czarnoprochowca bo polscy prawacy na Was juz czychaja!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów