Strona 263 z 278 PierwszyPierwszy ... 163213253261262263264265273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 931 do 3 945 z 4160

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    trudno powiedzieć, Pan i Władca jest kapryśny.
    to jak coś weź mu powiedz, że ja dokładam siedemnaście piniondzów, bo tyle mam w portfelu na ten moment.

Sztywny Pal Azji
    żałosna kwota, wyjdę na wariata. Założę za Ciebie, oddasz w Naturze
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji
    We współczesnym świecie wydaje się obojętne czy uprawiamy seks z żoną, czy z własnym psem

https://tygodnik.tvp.pl/40044168/we-...z-wlasnym-psem

Rażą mnie na przykład wytatuowani młodzi ludzie. Miałem kiedyś dużo starszego kolegę. Jako ociężały umysłowo bawił się z dziećmi, na poziomie których pozostał. My zaś naśmiewaliśmy się z niego, bo na wewnętrznej stronie nadgarstka miał wytatuowany numer. Gdy podrosłem, dowiedziałem się, że było to dziecko Auschwitz. Dlatego dziś nie potrafię zrozumieć, że można wytatuować sobie coś na skórze z własnej woli.
    A w połowie ogolone głowy? Zanim w obozach koncentracyjnych wprowadzono oznaczenia w postaci różowych trójkątów, w niektórych z nich golono w ten sposób homoseksualistów. Ze zgrozą obserwuję, że współcześnie zdobi nas to, co kiedyś ośmieszało i upokarzało.
    „Orientacja zero” to aseksualność. Zdaniem Wikipedii 1% ludzi nie odczuwa popędu seksualnego skierowanego wobec innych ludzi.

Gorzej, że wszystkie te „orientacje” są sobie równe i patrząc na współczesny świat, wydaje się obojętne czy uprawiamy seks z żoną, czy z własnym psem.

Dziś, chcąc być politpoprawny muszę tolerować „metroseksualnych” studentów w spodniach rurkach i różowych koszulach. Wyglądają i poruszają się jak kobiety, a dziewczęta nie traktują ich tak, jak mężczyzn.

Tymczasem człowiek jest zaprogramowany na prokreację. Odczuwamy to jako popęd płciowy, który jest zobowiązaniem wobec gatunku.
    Tatuaże złe bo Auschwitz, fryzura z bokami na zero zła bo Auschwitz, nawet Ci którzy nie mają popędu seksualnego są źli, a najgorsi Ci jebani studenci w różowych koszulach i rurkach. Pan profesor dogadałby się myślę z tym koksem, który napisał "Zmierzch koksów"

https://www.wykop.pl/wpis/28740511/z...przewrotne-he/

Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 21-08-19 o 16:48

Jak można czytać takie idiotyzny? Nie boli Cię mózg gdy czytasz te mądrości?

Sztywny Pal Azji
    Przeglądam tylko pobieżnie dla śmiechu, nie czytam tego na poważnie, ale oni piszą to na poważnie i to jest śmieszne

Sztywny Pal Azji
    no to zdecydowanie masz nadmiar wolnego czasu

Mastif, wazna informacja

Dynamiczny wzrost podaży spowodował załamanie cen na runku cebuli w Rosji. Pod koniec zeszłego tygodnia ich zakres wynosił tylko 20-28 centów za kg, i był prawie równy poziomowi cen cebuli w Tadżykistanie (19-25 centów za kg).

Niższe ceny cebuli odnotowano tylko w Uzbekistanie: 14-21 centów za kg. Najdroższą cebulę nadal sprzedawano w Polsce, tj. w ciągu tygodnia ceny na polskim rynku spadły do 0,31-0,41 USD/kg.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    To jawna spekulacja, w sklepach cena ani drgnie!

Radzieckie służby, ewidentnie putin chce rozwalić jedną z głównych gałęzi polskiego przemysłu.
    Chuj w te ropę, ropą rodziny na nakarmisz!
    Spekulacje na rynku cebuli to groźba dla narodu5!

Sztywny Pal Azji

Tymczasem w republice cebulowej mamy kontrę :

https://wiadomosci.wp.pl/farma-troll...6743707772545a

...
    Ostatnio edytowane przez semozo ; 25-08-19 o 15:18

Zajebiste Ziki z White Hill

to teraz bez wizy sie tam nie wjedzie?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów