Strona 300 z 334 PierwszyPierwszy ... 200250290298299300301302310 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 486 do 4 500 z 5004

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Sztywny Pal Azji
    Jesteś z Rzeszowa, głosowałeś na Brauna w takim razie? Liczysz w swoim katolickim sercu, że przepchnie prawo, że bycie gejem będzie karane więzieniem?

Zawsze mnie ciekawi gdzie jest koniec normalności a początek dewiacji gdy ktoś takie coś mówi. Po katolicku ruchasz tylko w małżeństwie, oczywiście tylko we właściwą dziurę i nic więcej racja?

Dewiacja jest na pewno lgbt. I nie powinno sie tego propagowac. Niech sobie zyja. Do wiezien bym nie zamykal ale niech sie z tym nie obnosza
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 16-10-19 o 06:45

"Ja jednak wole "archaiczną" kulturę chrześcijańsko narodową od dewiacji, homoseksualizmu i postępu wg. lewicy. Trochę dziwne, że tak wszyscy tak tutaj bronicie LGBT? Chcecie być tacy wielkoświatowi? Szkoda, że nigdzie na świecie nie ma takiej "tolerancji" o jakieś nowoczesna lewica marzy."

No super, typowy sztuczny duopol.

My kontra oni.

Oni jako zuo, zboczeńcy, dewianci, molestujący dzieci na lekcjach masturbacji.

Uleganie takiemu fałszywemu podziałowi to modelowy przykład jak łatwo jest manipulować ludem.

Banalne są metody współczesnej polskiej polityki.

Tak jakby dzikim ludom dać paciorki i lusterka głosząc ich magiczną moc.

Sztywny Pal Azji
    Patrzę, że Huskyman i maly mis macie nie tylko podobne awatary z gołym brzuszkiem ale także podobne poglądy co do nienawiści do innych zachowań seksualnych niż wasze własne. Pamiętajcie tylko, że jak Grzegorz Braun wpadnie i zastanie was z siusiakiem w pupie partnerki to do pierdla.

^
    celnie fazzeerr

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Pamiętajcie tylko, że jak Grzegorz Braun wpadnie
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Patrzę, że Huskyman i maly mis macie nie tylko podobne awatary z gołym brzuszkiem ale także podobne poglądy co do nienawiści do innych zachowań seksualnych niż wasze własne. Pamiętajcie tylko, że jak Grzegorz Braun wpadnie i zastanie was z siusiakiem w pupie partnerki to do pierdla.
    notabene mamy jakiś Chrześcijański kodeks postępowania ?
    przed nami 4 lata posłuszeństwa, a nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Dewiacja jest na pewno lgbt. I nie powinno sie tego propagowac. Niech sobie zyja. Do wiezien bym nie zamykal ale niech sie z tym nie obnosza
    Na tym polega wolność słowa że się mogą z tym "obnosic", tak jak ja się obnoszę z wózkiem po osiedlu. Nie stanowi to zagrożenia publicznego, żeby zastanawiac się nawet nad ograniczaniem ich wolności słowa. Nie będziemy kasować dwustu lat wolności konstytucyjnych bo Biedroń nie jest w czyimś typie.

Na tej samej zasadzie dewiacją jest głosowanie na Konferencję, bo mało kto to robi, ale jest to prawo dorosłego czlowieka. W wersji pseudotolerancyjnej: niech sobie głosują, ale niech się z tym nie obnoszą.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Ja jednak wole "archaiczną" kulturę chrześcijańsko narodową od dewiacji, homoseksualizmu i postępu wg. lewicy. Trochę dziwne, że tak wszyscy tak tutaj bronicie LGBT? Chcecie być tacy wielkoświatowi? Szkoda, że nigdzie na świecie nie ma takiej "tolerancji" o jakieś nowoczesna lewica marzy.
    Do Sejmu dostala się moja kandydatka z list Lewicy, matka dwójki dzieci. I gwarantuje Ci ze wiekszosc z tego klubu to będą zwykli ludzie z "archaicznej kultury". Serio Ty się boisz że tradycyjne rodziny wymrą bo wszyscy zostaną homo? Wiesz że w PL co piąte dziecko rodzi się poza małżeństwem (i to jest i tak jeden z najbardziej konserwatywnych wyników w UE)? Te zmiany przyszły dawno temu.
    I co dziwnego w tym że bronie praw człowieka? To moi bliźni. Jeden jest spoko, drugi jest pojebany, jak w każdej zbiorowości.

Kochać każdego nakazuje pismo, ale innych mniej.

Najlepiej dać się jak ameba wyprofilować cfanym politykom i głosić ich brednie.

Sztywny Pal Azji
    na własne zdanie trzeba zapracować, zalana hormonami młodzież, przeładowana informacją impulsywnie w podskokach będzie radośnie powtarzać i krakać dosłownie wszystko, w zależności od gruntu i obowiązującego trendu.

Co innego dojrzała osoba
    Ostatnio edytowane przez htw ; 16-10-19 o 09:16

czyli jak jakis odlamek ludzi glosujacych na konfederacje bije ludzi to oczywiscie wrzucamy wszystkich do jednego worka ze naziole, hitlerowcy, a jak zwolennicy szeroko rozumianej lewicy () prowadza sie na marszach w strojach sadomaso, prowadzeni na smczyy jak psy, rozdajacy ulotki zachecajace do zrozumienia pedofili to oj tam oj tam heehe my tacy nie jestesmy?

aha dobrze wiedziec

Sztywny Pal Azji
    Co to są ulotki zachęcające do zrozumienia pedofilii? Pokażesz jakąś, chętnie doczytam co to jest ta cała pedofilia.

Ja takie widziałem ulotki, że edukacja seksualna równa się dwóch nagich panów, to lewackie ulotki są?

bjalyy wytłumacz nam w takim razie jaką partią jest Konfederacja? Wcale nie chcecie zamykać ludzi za bycie gejami?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 16-10-19 o 09:28

nie uzywaj osobowych zwrotow, bo nie jestem ich fanatykiem co do zamykania gejow - nie doczytalem tego w ich w programie

co do ulotek o pedofilii - doszukalem sie narazie takich akcji na paradach rownosci lgbt w holandii czy pradze, kwestia czasu zanim doszly by do super postepowych uczestnikow marszow lgbt w polsce (:

Sztywny Pal Azji
    No to wyjaśniłeś. Są gdzieś tam jakieś ulotki, ale nie pokażesz nam ich treści. (Zresztą wytłumacz mi, co byłoby złego w zrozumieniu czym jest pedofilia? Bo tak to przedstawiłeś, że wcale to niekorzystnie nie brzmi...) Zaorałeś lewaków, a Grzesiu Braun poseł na Sejm IX kadencji wcale nie marzy o penalizacji bycia homoseksualistą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów