Strona 292 z 323 PierwszyPierwszy ... 192242282290291292293294302 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 366 do 4 380 z 4835

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

U mnie naszczęście tylko teściowa, ale nie siedzi przy wpólnym stole

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    najzabawniejsza jest ta ofensywa na pis.
    wielkie darcie chapy, że trzeba iść na wybory i odsunąć ich od władzy.
    62% uprawnionych raptem głosowało.
    a zawsze o polityce przy stole pierdoli 100% obecnych. kurwa zawsze.
    chociaż u mnie już powoli w domu jest ban na gadanie o polityce w święta.
    bo są pisowcy w bliskiej rodzinie z tej chorej grupy. bardzo chorej, gdzie jest dobrze i chuj i jarek krulem polski, mateuszek zbawicielem naroduf. i że cebula i ziemniaki podrożały to wina tuska! i tusk sttrzelał do samolotu!
    Ale nie da się ukryć ze teraz mają jeszcze mocniejsza legitymację. Poprzednio dostali 37 proc. przy niższej frekwencji i mieli fartem większość bo SLD i Korwin nie wszedł. Ten wynik to jest marzenie. Rekordowa frekwencja i chyba rekordowe poparcie.

Poczekajmy na pelne wyniki to bedziemy patrzec na procenty.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Uzyska większość w sejmie na bank, najwyżej od Korwina dobiorą, większe emocje mogą być w kwestii Senatu. A KO jest skończona bo ma aufit poparcia blisko tego co zdobywa. Bez silnego koalicjanta już władzy nie odzyska. Co im nie przeszkadza bo nadal mogą dobrze żyć z dostepem do synekur.
    Mam wrażenie, że dokładnie taki mieli plan. Mogą siedzieć "z boku", krzyczeć jaki zły i straszny jest PiS, przy okazji samemu nic nie robiąc. Kasa się zgadza, pracy zero, odpowiedzialności zero, win - win -win.

rar.

szach mat

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    najzabawniejsza jest ta ofensywa na pis.
    wielkie darcie chapy, że trzeba iść na wybory i odsunąć ich od władzy.
    62% uprawnionych raptem głosowało.
    a zawsze o polityce przy stole pierdoli 100% obecnych. kurwa zawsze.
    chociaż u mnie już powoli w domu jest ban na gadanie o polityce w święta.
    bo są pisowcy w bliskiej rodzinie z tej chorej grupy. bardzo chorej, gdzie jest dobrze i chuj i jarek krulem polski, mateuszek zbawicielem naroduf. i że cebula i ziemniaki podrożały to wina tuska! i tusk sttrzelał do samolotu!
    mam to samo, połowa rodziny pozałatwiane posadki przez pis.

Kurwa jak gangrena normalnie.

Jak się widzi od wewnątrz jak to wszystko funkcjonuje, jacy ci ludzie są prymitywni, cwani, nastawieni na monetę to aż się rzygać chce, że takie coś się do władzy dogrzebuje.

U mnie w ssp oczywiście szampany strzelają bo nie będzie zmian na stołkach, kolejne 4 lata nabijania sakwy, łapówkarstwa i nepotyzmu.

Lewacka propaganda.

Tu konkretnie skomentowane:

https://www.o2.pl/artykul/szczepan-t...4980985591937a

Mam podobny ironiczny pogląd.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    mam to samo, połowa rodziny pozałatwiane posadki przez pis.

Kurwa jak gangrena normalnie.

Jak się widzi od wewnątrz jak to wszystko funkcjonuje, jacy ci ludzie są prymitywni, cwani, nastawieni na monetę to aż się rzygać chce, że takie coś się do władzy dogrzebuje.

U mnie w ssp oczywiście szampany strzelają bo nie będzie zmian na stołkach, kolejne 4 lata nabijania sakwy, łapówkarstwa i nepotyzmu.
    Dwa slowa: "amoralny familizm". Ale to się nie zmieni dopóki na biedniejszych od siebie będziemy mówić "nieroby, patologia". Jedyna siła która jest w stanie zmienić to pobojowisko styropianów to jest jakaś wspólnotowa formacja (na pewno nie liberalna gospodarczo) akcentująca kwestie moralności, słuszności, sprawiedliwości, odpowiedzialności za drugiego. A nie jak lewica i PO pieprzace tylko o wolności osobistej i dorabianiu się. Krótko mówiąc jakaś centrolewica potrafiąca zrozumiec że mnóstwo Polaków wierzy w Boga (niekoniecznie w zgodzie z tym co Episkopat mowi, tylko pragmatycznie,po swojemu), kocha swoją flagę i chce żyć w zgodnych trwałych rodzinach. Dla wielu lewicowców była na pewno zbyt mało radykalna. Na pewno by się gromy posypały, że za mało internacjonalistyczna, że narzuca ludziom moralność itd. Tak jak prawica jest zakładnikiem psycho-katolstwa, tak lewicę dusi ta konieczność powtarzania credo o LGBT itd.

I beka że PiS uchodzil za partię kłótni, chaosu, wojen, a teraz jest gwarantem spokoju i ciepłej wody w kranie.
    Polacy chcą wspólnoty i ja dostali. Fajnie byłoby mieć lepszą ofertę. Może za cztery lata.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-10-19 o 12:17

No to Siwy miałeś obecny PSL z Kukizem.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    No to Siwy miałeś obecny PSL z Kukizem.
    No po chuju wspólnotowa partia. Synonim dbania o interes własnej grupy.

Moj komentarz jest taki:

Jakby byly tylko 2 partie - pis i antypis

I jakby glownym postulatem antypisu bylo zlikwidowanie 500+
    To pis mialby dzisiaj wiekszosc konstytucyjna

Tyle w temacie kwestii swiatopogladowych itd blblabla

My tu gadu gadu a Fakt sie swietnie sprzedaje a srednia krajowa jest jaka jest
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 14-10-19 o 12:58

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Moj komentarz jest taki:

Jakby byly tylko 2 partie - pis i antypis

I jakby glownym postulatem antypisu bylo zlikwidowanie 500+
    To pis mialby dzisiaj wiekszosc konstytucyjna

Tyle w temacie kwestii swiatopogladowych itd blblabla

My tu gadu gadu a Fakt sie swietnie sprzedaje a srednia krajowa jest jaka jest

Myślę, że zlikdiwodanie +500 to by teraz mogło wywołać zamieszki i ładny rozpierdol.

Pełno rodzin się pomnożyło przez to ścierwo.

To jest dramat, że aż tylu ludzi jest praktycznie uzależnionych od tego 500+

Tak samo jakby teraz zabrać rolnikom dotacje z Unii.

Tam wliczanie dotacji w bilans zysków i strat to już norma. Bez tych dotacji mało, który z <100 ha by ciągnął ten wózek.

Jak już ktoś raz rzucił ochłap to inny tego nie zabierze. To idzie cały czas w jedną stronę.

Sztywny Pal Azji
    dobra wiadomość, największa kanalia TOWARZYSZ Stanisław Piotrowicz nie dostaje się do Sejmu.
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    W sensie że do partii konserwatywnej (PO), konserwatywnej (PSL), bogoojczyznianej (PiS) dokladamy jeszcze skansen? Tudzież do partii które usługami publicznymi gardzą i wierzą w moc rynków (PO), takich które mają to w dupie (PSL) oraz takiej która jest równie bezradna, ale mając świadomość potrzeb daje ludziom kasę żeby sobie kupili te usługi prywatnie(PiS) dołączy taka, która w ogóle uważa wszystko co państwowe za zło. Jedyna różnorodność będzie polegać na tym, że masz teraz otwarcie antyeuropejską partię w Sejmie. Różnorodność po chuju.
    Ja głosowałem na Konfederację bo najbliżej mi poglądowo do nich i chuj komu do tego

Cytat Zamieszczone przez keelung Zobacz posta
    Ja głosowałem na Konfederację bo najbliżej mi poglądowo do nich i chuj komu do tego
    fajnie, ale po co tak niekulturalnie?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów