Strona 569 z 594 PierwszyPierwszy ... 69469519559567568569570571579 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 521 do 8 535 z 8897

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    "Pewnie, bo chodzi o to żeby znowu ładnie przegrać i odnieść moralne zwycięstwo."

No to zaprosili przed kamery Lempert która powiedziała publicznie kto ma wypierdalać , że ma być dymisja rządu, LGBT, konstytucja,... dziura ozonowa, dostęp do morza dla Krakowa i gdzieś tam w tych wszystkich punktach prawo do aborcji.

I właśnie wtedy strajk kobiet się skończył ... gdyby Górnicy czy Rolnicy mieli taką siłę jak te kobiety to taki Górnik zarabiał by 12 koła miesięcznie , bo nie protestowało 5 tyś Górników czy 2 rolników ... tylko bez podziału na wykonywany zawód czy nawet wiek .. cała płeć, masa ludzi. Dodaj do tego przyzwolenie prezydenta Warszawy czy policji w całym kraju - jakikolwiek protest w zakazie zgromadzeń kończył by się albo pacyfikacją jak w Jastrzębiu gdzie strajkowali górnicy i zostali rozstrzelani, albo mandatami jak na marszu.

Wyszli protestować , fajnie niech walczą ... patrze matka trzyma dziecko za rękę a w drugiej tablica "Jebać PIS" , tutaj trans Moja Cipa ,aż mi się szkoda zrobiło koleżanek które tam były, a wiem że mają normalne rodziny i jeśli walczyły to o prawo do aborcji a nie o swoją cipe , dołączyli sobie lewice z LGBT i strajk poszedł wpizdu.

Wystarczy zobaczyć pod postami strajkowymi na jakiś portalach jakie są komentarze, od groma zniesmaczonych ludzi wulgarnością, brakiem jakiejś klasy i to zarówno mężczyźni jak i kobiety tak wypisywały.

Z Konfederacji ( ) ktoś pisał " Każdy myśli , że kibole to patologia i wtedy wchodzą one ... kobiety na protest"

Edit: Porównaj np. strajk pielęgniarek do tego strajku kobiet.
    Wszystko w temacie.

Proste.

Co tu precyzować, skoro widać.

Sztywny Pal Azji
    Dla niektórych proste ale są takie pojeby jak paavo czy siwy i jeszcze minimum trzech na tym forum, dla których takie proste to nie jest. No ale to najwidoczniej pierdolona tęczowa mniejszość.

Poczciwy dzik
    widać dobrobyt Ci doskwiera, jak takie masz utrapienia

Zdecydowanie, skoro już tęcza i lewactwo wjechało, to się dzieje mocno.

Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    Dla niektórych proste ale są takie pojeby jak paavo czy siwy i jeszcze minimum trzech na tym forum, dla których takie proste to nie jest. No ale to najwidoczniej pierdolona tęczowa mniejszość.
    Nie uderzaj w histeryczne tony, bo to nie przystoi. Masz swoje przekonania to ich bron, a inni niech bronia swoich.

Sztywny Pal Azji
    Ale to przecież nawet nie o to chodzi, że się ktoś tutaj nie zgadza, bo większość nie jest za ograniczeniem prawa do aborcji a nawet jest za aborcją na żądanie do 12 tygodnia.

On jest zły, że ktoś jego ulubiony protest śmiał negatywnie skomentować. Że coś może się nie podobać. Bo z jednej strony niby walka o równouprawnienie, mężczyzna czy kobieta te same prawa, ale wypowiada się w takim tonie jakby te kobiety zawsze i we wszystkim miały rację nie ma mowy, że one mogą popełnić jakiś błąd, i w ogóle przestańcie dokuczać biednym dziewczynom (To jest właśnie patriarchalizm! - jakby to siwy powiedział) A i oczywiście wszystko wina mężczyzn, nawet mimo to, że np. prezes trybunału to kobieta i to przyklepała.

Sztywny Pal Azji
    Histerię mylić z sarkazmem, daj Pan spokój.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    On jest zły,
    Kurde, gadałeś z moim sąsiadem, nie inaczej.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 18-11-20 o 14:23

ja tym kobitkom nawet kasę przelałem, ale teraz jestem zdania, że mocno zjebały...
    się pogubiły.
    rozumiem, że emocje, ale postulaty polityczne to już trzeba na chłodno.
    zrobił się taki anty talent szoł jak z hołownią - przychodzi telewizyjny katecheta i płaczę przed kamerą, że on chcę być prezydentem polaków.

Zwierzokoks Awatar BESTIA12345
    fazzeerr
    Masz jakieś statytyki z ta aborcja na życzenie bo ja czytałem o 23% za??
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 18-11-20 o 15:55
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    fazzeerr
    Masz jakieś statytyki z ta aborcja na życzenie bo ja czytałem o 23% za??
    Ja mówiłem o forum tutaj. Nie mam statystyk.

Sztywny Pal Azji
    A dzisiaj na polecenie niedobrych kobiet sejm sam się zablokował.

Ostatnio edytowane przez paavo ; 18-11-20 o 16:43

jakbyś był ?gejem? - któremu brzoza(Córka Matki Ziemi[ trzy razy żeńska nazwa]) - zabiła brata, to też byś się bał.

Sztywny Pal Azji
    A to w takim razie najmocniej przepraszam, odszczekuję wszystkie moje ironiczne komentarze a moderatora proszę o ich usunięcie.

Twoje komentarze i adres ip już poleciały do zbyszka, jutro wchodzisz na wokandę .

wolny tybet, wolny pavo !

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów