Strona 567 z 595 PierwszyPierwszy ... 67467517557565566567568569577 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 491 do 8 505 z 8923

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Nosił wilk razy kilka i tak dalej.
    Serio kurwa?
    Nie nosił, bo młody nikomu nic nie zrobił. Nie odpowiada za winy innych Polaków. To ze w Warszawie pobili czarnego to jest takie samo przestępstwo jak to, że polskie dziecko zostało pobite w UK. Rasizm jest zły w każdych warunkach.

Sztywny Pal Azji
    No raczej. Wiadomo, że taki 7 latek może już swoje powiedzieć, ale co to za dzicz jest w tej szkole, żeby takiego dzieciaka okładać? Całą podstawówkę mieliśmy w klasie chłopaków z bidula, którzy często wszczynali bujki, ale najgorsze co się mogło zdarzyć po szarpaninach to krew z nosa, ewentualnie pęknieta warga, i to w klasach 7-8.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 17-11-20 o 10:48

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    No raczej. Wiadomo, że taki 7 latek może już swoje powiedzieć, ale co to za dzicz jest w tej szkole, żeby takiego dzieciaka okładać? Całą podstawówkę mieliśmy w klasie chłopaków z bidula, którzy często wszczynali bujki, ale najgorsze co się mogło zdarzyć po szarpaninach to krew z nosa, ewentualnie pęknieta warga, i to w klasach 7-8.
    Polak też wygodny do wpierdolu bo wygląd ten sam, łatwiej się bronić że to nie rasizm tylko zwykły konflikt.

"To ze w Warszawie pobili czarnego to jest takie samo przestępstwo jak to, że polskie dziecko zostało pobite w UK. Rasizm jest zły w każdych warunkach."

To że bydło na protestach LGBT, górników, leśników, rolników czy gej komanda to takie samo bydło jak pseudonarodowc ów, kiboli,wojujących na pierwszej linii strajku feministek ,lesbijek czy wkurwioej reszty kobiet.

Od kobiet oczekiwałem więcej.

Prostesty o ACTA czy parasolki wyglądały jakoś tak i aczej.
    Nie było takich wspaniałych postulatów i cudownej rady

Patriarchalizm?

System powszechnie obowiązujący od zarania dziejów.
    Nie zmienią tego prostesty. Za dużo biskupów i pasterzy owieczek.
    Kobieta to tylko żebro Adama podobnież.

Komik spuentował

https://www.google.com/url?sa=t&sour...x8iFDcUBSf3K-5

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Od kobiet oczekiwałem więcej.
    Ale właśnie to jest to części patriarchalizm. Że się spodziewasz czegoś innego (słabości? Łagodności?) od kobiet. No i wiesz, niewolnictwo było tez od zarania swiata. Trochę się świat zmienił od czasu wynalezienia antykoncepcji i zrównania praw politycznych kobiet.

Dla mnie w ogóle poronione jest porównywanie protestu sprowokowanych kobiet o konkretne sprawy i dorocznego festiwalu darcia ryja wśród innych niewyrzytych samcow. Niby radosne święto, a uśmiechu tam jak na lekarstwo. Oni o coś walczą?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ale właśnie to jest to części patriarchalizm. Że się spodziewasz czegoś innego (słabości? Łagodności?) od kobiet. No i wiesz, niewolnictwo było tez od zarania swiata. Trochę się świat zmienił od czasu wynalezienia antykoncepcji i zrównania praw politycznych kobiet.

Dla mnie w ogóle poronione jest porównywanie protestu sprowokowanych kobiet o konkretne sprawy i dorocznego festiwalu darcia ryja wśród innych niewyrzytych samcow. Niby radosne święto, a uśmiechu tam jak na lekarstwo. Oni o coś walczą?
    Nie ma to jak w pierwszym zdaniu narzekać na nierówności, żeby w następnym mówić coś o "niewyżytych samcach". To w końcu płeć ma jakieś znaczenie czy nie?

W ogóle jak już tak nowocześnie chcemy, to ja się pytam, dlaczego na czele strajku nie jest prawdziwa kobieta? Taka kobieta z jajami dosłownie, transpłciowa lesbijka będąca w związku zalegalizowanym w Holandii z drugą transpłciową lesbijką!

Sztywny Pal Azji
    ^^ sprowokowanych kobiet? 3/4 z nich nie ma pojęcia o co darły ryje. Zostały podpuszczone jak dzieci.

Cytat Zamieszczone przez pepka Zobacz posta
    ^^ sprowokowanych kobiet? 3/4 z nich nie ma pojęcia o co darły ryje. Zostały podpuszczone jak dzieci.
    Oczywiście, tylko mężczyźni mogą objaśnić im świat.

Sztywny Pal Azji
    Nie wiem po czym wywnioskowałeś. Ale Twoje poglądy są ogólnie "dziwne", utopijne "troszkę". Powinieneś wziąć, żonę, bąbelka i na jakiejś wyspie od nowa tworzyć świat i cywilizację

Nie wiem po czym wywnioskowałeś. Ale Twoje poglądy są ogólnie "dziwne", utopijne "troszkę". Powinieneś wziąć, żonę, bąbelka i na jakiejś wyspie od nowa tworzyć świat i cywilizację
    No jak twierdzisz że nie mają wystarczająco dużo oleju we łbie żeby ocenić czy wyrok zaostrzsjacy drakońskie prawo jest powodem do protestu czy nie, to jak mam to odczytać?

Sztywny Pal Azji
    Gdzie ja napisałem, że ta zmiana była dobra? (a właściwie decyzja Trybunału o niezgodności z konstytucją)? Dla mnie te przepisy były zbyt radykalne już przed "zmianą". Stwierdziłem tylko, że duża część protestujących nie ma pojęcia o co walczy.

Gdzie ja napisałem, że ta zmiana była dobra? (a właściwie decyzja Trybunału o niezgodności z konstytucją)? Dla mnie te przepisy były zbyt radykalne już przed "zmianą". Stwierdziłem tylko, że duża część protestujących nie ma pojęcia o co walczy.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie wiedzą o co walczą? Jakaś pyta.pl czy inne jakościowe dziennikarstwo?

Sztywny Pal Azji
    Magna Polonia i Do Rzeczy :P A Stwierdzam na podstawie tego co sam widziałem i słyszałem. Może u Ciebie, w stolicy, poziom jak i sam przekaz były wyższe/lepsze/wartościowsze. U nas na prowincji, "młodzież" nie wiedziała za czym krzyczy.

Sztywny Pal Azji
    Weź sobie poczytaj jakieś prawdziwe dziennikarstwo jak okopress to się dowiesz.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 17-11-20 o 13:53

Sztywny Pal Azji
    Panią trzeba podziękować, bo dzięki nim wiemy kto jest kto na bodyfactory.
    Pięknie się wszystko polaryzuje, mi się taka sytuacja bardzo podoba.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów