Strona 343 z 495 PierwszyPierwszy ... 243293333341342343344345353393443 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 131 do 5 145 z 7421

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Sztywny Pal Azji
    Ilu ludzi z tego forum przejmie się że jakiś dziennikarz będzie miał proces? A ilu jakby policja zajęła się na poważnie przemytem narkotyków i sterydów, tak że nie można byłoby ich dostać nielegalnymi drogami?

No Ziki by płakał mocno.

Nad narkotykami i niezbędnymi steroidami robionymi w piwnicy radomskiego bloku.

Dziś podobno akcja alkohol i narkotyki. Prawie 600km, przez 3 województwa i żadnego patrolu, żadnej kontroli. Dobrego nosa mają.

ja 300 km i też nic.
    jednego tajniaka pod garwolinem mijałem.
    udana akcja

Warszawa- Lublin to nie ryzykuje. Tydzień temu Za brak pasów mnie zdjeli. Suszarką laserową.

o pacz.
    ja dziś trasa lublin - wawa- lublin między 5:30 -9:30 - zero kontroli . nawet na poboczu nigdzie. a tam jest gdzie depnąć i komu wlepić.

pod koniec miesiaca bedzie ich pelno bo limitow miesiecznych nie wyrobia

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Zacznie się akcja święta i pociągną do 6 stycznia.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    pod koniec miesiaca bedzie ich pelno bo limitow miesiecznych nie wyrobia
    Jakiś mundurowy się wypowie czy te mityczne limity istnieją?

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Zacznie się akcja święta i pociągną do 6 stycznia.
    Jakby mieli do dyspozycji kamery w miastach to by w jedno popołudnie zrobili tyle co patrol w tydzień.

sa takie miejsca ze wystarczy tylko stanac i kasa sama plynie - ale teraz zimno, wieje to pojawiaja sie na ostatnie 2-3 dni miesiaca po 3-4h dziennie.

W ostatnie parę dni października zrobiłem ok 2000km( po autostradach ok 400km). Kierunki Gdańsk, Rzeszów, Opole, Lublin. I okolice Garwolina, najlepiej postawione. A tak to można było objechac na drugim gazie. Chyba że mają takiego nosa.
    Ostatnio edytowane przez trytytex ; 10-12-19 o 17:40

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Jakby mieli do dyspozycji kamery w miastach to by w jedno popołudnie zrobili tyle co patrol w tydzień.
    Nie chcieli kamer na skrzyżowaniach miasta które ustawa dostali od straży miejskiej to nie sadze ze będą chcieli mieć dodatkowa zabawę obecnie przynajmniej tak mi mówił policjant który jakiś czas musiał się tym zajmować

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Jakiś mundurowy się wypowie czy te mityczne limity istnieją?
    Nawet jakby ich nie było to będą zjeby od przełożonego
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 11-12-19 o 19:12

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Nie chcieli kamer na skrzyżowaniach miasta które ustawa dostali od straży miejskiej to nie sadze ze będą chcieli mieć dodatkowa zabawę obecnie przynajmniej tak mi mówił policjant który jakiś czas musiał się tym zajmować
    Oczywiście że nikomu nie zależy na tym,żeby mieć więcej roboty, ale to już ci na górze muszą ruszyć łepetyną. Jakies kroki w kierunku cywilizacji zaczyna być widać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów