Strona 326 z 354 PierwszyPierwszy ... 226276316324325326327328336 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 876 do 4 890 z 5302

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

"Nie wiem skąd wyciągnąłeś moja milcząca akceptację dla terroryzmu islamskiego albo zwykłej przestępczości."

Juz tlumacze. Wczoraj wrzuciles tego linka o prawackim terrotyzmie "nic sie nie stalo ale moglo sie stac" - czyli taka blocostka na tle tego co dzialo sie w Europie spowodowala ze musiales tutaj nam to napisac.
    Natomiast nie pamietam ani jednej Twojej wrzutki jak muslimy cos odjebaly z adekwatna krytyka.
    Dodatkowo nie jestes przeciwnikiem przyjmowania imigrantow z bliskiego wschodu wiec w ten sposob akceptujesz przyjecie tego ryzyka u nas.
    Wytlumaczcylem?

"Zawsze warto czytać przed sklejeniem. Wśród współczesnego terroryzmu w stylu AlKaidy i ISIS masz terroryzm, propalestynski i antykolonialny z czasów zimnej wojny, separatystow z Czeczenii, piratów sprzed kilku wieków oraz nielubianego futbolistę amerykańskiego
    Wypisz sobie teraz listę ofiar bombardowań amerykańskich, izraelskich itd. oraz inne ofiary wyzysku przez Zachód z rejonów muzułmańskich. Jakie to ma kurwa znaczenie w kontekście tego że ktoś chce zabijać tu i teraz, w Polsce?"

Widzisz, napisze po raz kolejny. Ty sie martwisz o glodujacych murzynow w Afryce, ofiary Hiroszimy, ofiary kurwa "piratow sprzed kilku wiekow"
    A nas interesuje "ilu bialych, niemuzulmanow zostalo zabitych" to jest jedyna miara jaka nas obchodzi. W dupie mam co sobie tam malpoludy w Afryce robia nawzajem.

Mnie interesuje moje podworku i potencjalne zagrozenia dla mnie, wiec patrze na to ilu ludzi takich jak ja zostalo zabitych przez islam w ostatnich latach a ilu przez "drapieznych prawakow."

Przepraszam Cię bardzo: na Twoim podwórku operują uzbrojeni ludzie chcący polowac na innych ludzi. Jeśli nie przeszkadza Ci śmierć niewinnych osób tylko za to, że są skąd są, to pomyśl o postronnych ofiarach,możliwym odwecie,o tym że mogą zacząć polowac na kogo zechcą, że mogą zaangażowac się w terror kryminalny itd. Nie zakładaj z że jesteś bezpieczny jeśli wokół ktoś strzela.
    Wysłałem link do wikipedii: w USA od 9/11 zginęło więcej osób z rąk prawicowych ekstremistow niż z rąk islamskich ekstremistów. Głównymi ofiarami muzułmańskich ekstremistów są inni muzułmanie. A w Polsce problemu terroryzmu islamskiego nie ma albo służby nic nam nie mówią. Mamy za to liczne pobicia i zastraszanie przez skrajnych prawicowców, zabójstwo Adamowicza i teraz normalną organizację terrorystyczną. Nie piszę tego żeby bagatelizować terroryzm islamski, tylko żeby pokazać że nie jest jedynym terroryzmem. Nie zakładaj że bije brawo bandytom bo ich nie pojechałem na body-factory. Pamiętam jak mnie mocno zamachy we Francji uderzyły.
    A piratów to Gats wrzucił na swoją listę terrorystów islamskich. Razem z tym czarnym futbolistą, co to go fani Trumpa nie lubią. Bo jak ukląkł podczas hymnu to znaczy że będzie ludzi zabijał.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-11-19 o 17:58

siwy nie wkurwiaj mnie tylko wracaj do treningu i michy bo szczekasz i szczekasz, wyglądasz jak flaczek, a szczekaniem to formy nie zbudujesz lewaku.

Gdzie jest wpis dzisiejszy w dzienniku, co?!

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    siwy nie wkurwiaj mnie tylko wracaj do treningu i michy bo szczekasz i szczekasz, wyglądasz jak flaczek, a szczekaniem to formy nie zbudujesz lewaku.

Gdzie jest wpis dzisiejszy w dzienniku, co?!
    I nie śpi przez prawckich ekstremistów, a bez snu muskle nie urosno.

Sztywny Pal Azji
    siwy a co sądzisz o lewicowych ekstremistach? Antifa? Extinction rebellion? Środowiska LGBT (szczególnie T)? O nich też masz niepochlebne zdanie czy oni mogą być? Ekstremizmu innych kolorów niż biały się boisz czy nie?

W ogóle siwy, żyjesz we wcale nie takim pięknym kraju, wcale nie jesteś taki obrzydliwie bogaty, czemu zachorowałeś na chorobę białego człowieka, który ubzdurał sobie, że musi wszystkim pomóc i wszystkich przepraszać za to że jest biały?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 14-11-19 o 21:05

Poczciwy dzik
    A w Polsce problemu terroryzmu islamskiego nie ma albo służby nic nam nie mówią. Mamy za to liczne pobicia i zastraszanie przez skrajnych prawicowców, zabójstwo Adamowicza i teraz normalną organizację terrorystyczną.

No to się zdecyduj czy gadamy o terroryzmie na świecie czy w Polsce.
    Muzułmańskiego terroryzmu nie ma w Polsce, tak samo jak prawicowego.
    Ale za przykład podawałeś istniejący na świecie terroryzm prawicowo-chrześcijański.
    I taka z Tobą rozmowa: najpierw przykłady ogólne ze świata no ale jak te przykłady jakieś cienkie to już przechodzimy na grunt nasz, swojski.

Morderstwo Adamowicza? Oj krótka pamięć widzę.
    Akurat pierwszy skuteczny atak terrorystyczny w wolnej Polsce został przeprowadzony za liberalno-ateistycznej PO:
    https://www.tvn24.pl/raporty/mord-po...biurze-pis,311
    62-latek z Częstochowy zastrzelił Marka Rosiaka, asystenta europosła PiS, i ciężko ranił nożem Pawła Kowalskiego, pracownika biura.ak mówił potem w rozmowie ze śledzczymi i policjantami zabójstwo planował od ponad roku.

No zobacz, 9 lat minęło jak z bicza strzelił. Czy ABW zlikwidowało organizację terrorystyczną do której należał Ryszard C.?

Poczciwy dzik
    Jak tak sobie o tym myślę to się boję lewicowo-ateistycznego terroryzmu.

Zobaczcie sami.

Liberalne PO mówi o DORZYNANIU WATAHY i cyk, Rosiak zabity.
    Antifa desekruje kościoły:
    https://www.tvp.info/45272343/zamies...towali-kosciol

i atakuje zgodne z prawem marsze niepodległości.

Czuję się zagrożony w tym państwie, naprawdę.

Zwłaszcza że za Odrą mordowała CZERWONA ARMIA - dla tych co nie wiedzą, organizacja skrajnie lewicowa.

I pytam ponownie: no gdzie te zbrodnicze prawicowe organizacje co to rujnują gospodarki europejskie?

Poczciwy dzik
    I jeszcze jedno mi przyszło na myśl:

Piłsudski napadający przed I WŚ na banki i mordujący kasjerów był prawicowcem?

Tak czy nie Siwy, proste pytanie.

Bp strasznie dużo piszesz o TERRORYZMIE PRAWICOWYM, to może przybliż nam, maluczkim, w jakiej prawicowej partii członkiem był Piłsudski?

Przypomnę, nie każdy pamięta dalej czasy przed Breivikiem:

https://www.polskieradio.pl/39/246/A...ow-w-Bezdanach
    26 września 1908 Organizacja Bojowa PPS dokonała brawurowego napadu na rosyjski pociąg pocztowy na stacji Bezdany niedaleko Wilna. Na czele grupy, która zrabowała 200 tysięcy rubli, stał Józef Piłsudski.
    Po stronie rosyjskiej było kilku zabitych i rannych.

I to jest kurwa prawicowy terroryzm? No patrzcie, Piłsudski prawicowcem, magia.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Wysłałem link do wikipedii: w USA od 9/11 zginęło więcej osób z rąk prawicowych ekstremistow niż z rąk islamskich ekstremistów.
    Nie dziwota, po 11.09 w USA jest ogromny nacisk na powstrzymywanie tego typu akcji. Dużo bardziej, niż pozostałych grup. Ponieważ terroryzm muzułmański wzbudza strach i zmienia sposób życia ludzi w EU oraz USA znacznie bardziej. Zdążył już się odcisnąć w świadomości ludzkiej, ograniczeniu wolności i swobód w państwach zachodnich. Choćby podróżowania czy ubioru. Nie zabrakło miejsc, które tworzą swojego rodzaju niebezpieczne getta związane z osobami wyznającymi ową religię.
    W Niemczech liczba salafitów wzrosła około dwukrotnie w ciągu 2 lat tj. do niecałych 12 tysięcy. W tym około połowa to dżihadyści. To z oficjalnych źródeł kontrwywiadu cywilnego Niemiec na rok 2016-2018.
    Między 2014, a 2017 w UK służby powstrzymały 20 ataków terrorystycznych. Informację przekazywał szef wywiadu UK. Jest bardzo dużo źródeł z różnych państw, które mogą niepokoić.

Głównymi ofiarami muzułmańskich ekstremistów są inni muzułmanie.
    Nie tyczy się Europy. To argument globalny, nie odnosi się to państw zachodnich. W UE sprawa wygląda zgoła inaczej.
    Co więcej z tego co sprawdzałem jakiś czas temu. Jest to obecnie jedyna forma przemocy, której poziom wzrasta w Europie.

A w Polsce problemu terroryzmu islamskiego nie ma albo służby nic nam nie mówią.
    Czasami w publicznych źródłach przewijają się informację:
    https://www.infosecurity24.pl/final-...-polskim-sadem

Mamy za to liczne pobicia i zastraszanie przez skrajnych prawicowców, zabójstwo Adamowicza i teraz normalną organizację terrorystyczną.
    Yhm prawicowych, lewicowych, dyskotekowych i osiedlowych.
    Co z tym Adamowiczem? Pomijając samą osobę i smród medialny jaki się za nim roztaczał. Co w odniesieniu do osoby, która go dźgnęła? Skrajna prawica? O jakiej organizacji terrorystycznej wspominasz?

Nie piszę tego żeby bagatelizować terroryzm islamski, tylko żeby pokazać że nie jest jedynym terroryzmem.
    Jest jedynym obecnie istotnym w Europie.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 14-11-19 o 21:41