Strona 325 z 354 PierwszyPierwszy ... 225275315323324325326327335 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 861 do 4 875 z 5302

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    "U nas" w De to działa spora liczba pakistańskich, marokańskich czy tureckich gangów, np. Szare Wilki, także Naziole to taka równowaga dla ww. grup. Oczywiście nie popieram ani jednych ani drugich, ale nie ma sensu licytować się kto więcej szkód w społeczeństwie wyrządza.
    Ja się nie licytuje, tylko mowie, że w wielu krajach istnieje problem białego terroryzmu. A co do reszty, to chyba nie rozumiem: nie będzie spokojniej jeśli masz dwie grupy terrorystyczne albo dwa gangi, bo po pierwsze, służby muszą rozdrabniać zasoby na ściganie obu, a po drugie żadnej z tych grup nie zależy ściśle na skasowaniu terrorystów z drugiego obozu, tylko na wywołaniu strachu i osiągnięciu celu politycznego.

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Typowa lewacka "logika" Siwego i Studa

Majac nieskonczona ilosc przykladow z ostatnich lat zamachow indywidualnych i masowych, gwaltow, zbiorowych gwalto, przez muslimow na nie-muslimach w Europie ich komentarz do tego "no niedobrze, ale imgranci sa konieczni, sa na to raporty, to tez ludzie trzeba im pomagac"

Majac 1 news ze ktos cos tam planowal(ALE NIC SIE NIE STALO) od raza zaczyna sie pierdolenie ze

"Rozumiem że śpisz spokojnie że świadomością że operuje sobie w Polsce grupa terrorystyczna gromadząca broń i materiały wybuchowe i prawdopodobnie finansująca się z handlu dragami? I zakładasz że będą tak mili żeby poprosić postronnych o opuszczenie terenu na którym planują dokonać masakry? Albo że ograniczą się do muzułmanówi nie będą szukać "wrogów narodu" (do których na pewno można mnie zaliczyc wg ich logiki). I że ma mi nie przeszkadzac że ktoś chce śmierci moich bliźnich?"

O KURWA Siwy zbieraj rodzine, kupuj bunkier i czarnoprochowca bo polscy prawacy na Was juz czychaja!
    Mówię o Polsce. Tu nie było gwałtów, zamachów itd., za to są nasi rodzimi terroryści. Resztę sobie dopowiadasz.
    Jak mieli broń itd., to raczej się już coś stało. Nie wiem czy wiesz, ale w PL i każdym innym kraju przygotowania do zamachu to jest już ciężkie przestępstwo.
    Wez napisz wprost jakie masz zdanie zamiast komunałów o lewactwie. Chcesz im piątkę przybic? Pasuje Ci jak zabiją jakiegoś pracownika kebaba? Czy tylko masz na to wyjebane? Myślisz że będą zawsze celnie trafiać tylko w nielubianych przez Ciebie muzułmanów?

Masz sprany mozg swoimi lewackimi idealami do tego stopnia ze nie jest to dla Ciebie dziwne ze milczaco akceptowales wszystko akcje muzulmanow w Europie przez ostatnie lata - rzeczy ktore sie WYDARZYLY, POWTARZALY, WIELOKROTNIE, poniewaz tak Ci mowily Twoje autorytety - wiec bylo to dla Ciebie normalne.

Natomiast gdy nic sie nie stalo u nas, to Twoja reakcja emocjonalna jest nieproporcjonalnie duza bo znowu Twoje lewackie zrodla prowadza taka narracje ze "radykanle prawaki = radykalni muzulmanie, jeszce nic sie nie stalo, ale sie stanie!".

I gdybys potrafil racjonalnie podejsc tu do sprawy to bys sobie policzyl i porownal wszystkie incydenty o ktorych slyszales po obu stronach i oszacowal proporcje ktora strona DOKONALA wiekszych szkod. I jaki tu jest stosunek 1:2, 1:10, 1:100, 1:1000? nie trzeba tutaj wybitnych zdolnosci matematycznych zeby wyciagnac proste wnioski(chyba ze sie ma sprany mozg). A na pewno bys zrozumial ze "radykanle prawaki = radykalni muzulmanie" znak rownosci tutaj jest robieniem Cie w chuja, zwyklym klamstwe i zacieraniem niewygodnej rzeczywistosci

Ja moge tutaj zapodac najbardziej zidiociala i odrealniona wizje piszac co by "moglo sie stac" albo "stanie sie w przyszlosci" ale to tylko zindoktrynowani naiwniacy ktorzy chca zebym im powiedzial w co maja wierzyc lykaja.

Zwykla rozsadna osoba ktora potrafi jako taki laczyc kropki wyciaga wnioski z tego co JEST - wydarzylo sie w realnym swiecie.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 14-11-19 o 12:07

Poczciwy dzik
    The Nice Attack was a Muslim
    The Paris Attacks were Muslims
    The Shoe Bomber was a Muslim
    The Orlando attack was a Muslim
    The Beltway Snipers were Muslims
    The Fort Hood Shooter was a Muslim
    The Underwear Bomber was a Muslim
    The Westminster Attack was a Muslim
    The U.S.S. Cole Bombers were Muslims
    The London Bridge Attack were Muslims
    The Madrid Train Bombers were Muslims
    The Charlie Hebdo Attacks were Muslims
    The San Bernadino Attacks were Muslims
    The Bali Nightclub Bombers were Muslims
    The Davao Philippines Attack were Muslims
    The Minnesota Mall stabbings was a Muslim
    The London Subway Bombers were Muslims
    The Moscow Theatre Attackers were Muslims
    The Boston Marathon Bombers were Muslims
    The Ankara Airport Turkey Attack were Muslims
    The Pan-Am Flight #93 Bombers were Muslims
    The Iranian Embassy Takeover was by Muslims
    The Air France Entebbe Hijackers were Muslims
    The Batta Meena Pakistan Attacks were Muslims
    The Beirut U.S. Embassy bombers were Muslims
    The Libyan U.S. Embassy Attack was by Muslims
    The Beheading of the French priest were Muslims
    The Buenos Aires Suicide bombers were Muslims
    The Israeli Olympic Team Attackers were Muslims
    The Kenyan U.S Embassy Bombers were Muslims
    The Saudi, Khobar Towers Bombers were Muslims
    The Beirut Marine Barracks bombers were Muslims
    The Beslan Russian School Attackers were Muslims
    The First World Trade Center bombers were Muslims
    The Beheading of journalist Daniel Pearl was Muslims
    The Achille Lauro Cruise Ship Hijackers were Muslims
    The Bombay & Mumbai Indian Attackers were Muslims
    The Narcissist C.Kaepernick & his squeaze are Muslims
    The September 11th 2001 Airline Hijackers were Muslims
    The Beheadings, stabbings, live burnings, & drownings by Muslims
    The Piracy off the Barbary Coast in T. Jefferson's time were Muslims
    The Daily inhumane acts by the religion of peace, Islam- the Muslims

Ten Breivik to spadł lewakom z nieba, naprawdę. Wklej 100 muzułmańskich zamachów i mordów na chrześcijanach to lewaki i tak powiedzą ALE BREIVIK ZABIŁ, BREIVIK!!
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 14-11-19 o 12:39

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Masz sprany mozg swoimi lewackimi idealami do tego stopnia ze nie jest to dla Ciebie dziwne ze milczaco akceptowales wszystko akcje muzulmanow w Europie przez ostatnie lata - rzeczy ktore sie WYDARZYLY, POWTARZALY, WIELOKROTNIE, poniewaz tak Ci mowily Twoje autorytety - wiec bylo to dla Ciebie normalne.

Natomiast gdy nic sie nie stalo u nas, to Twoja reakcja emocjonalna jest nieproporcjonalnie duza bo znowu Twoje lewackie zrodla prowadza taka narracje ze "radykanle prawaki = radykalni muzulmanie, jeszce nic sie nie stalo, ale sie stanie!".

I gdybys potrafil racjonalnie podejsc tu do sprawy to bys sobie policzyl i porownal wszystkie incydenty o ktorych slyszales po obu stronach i oszacowal proporcje ktora strona DOKONALA wiekszych szkod. I jaki tu jest stosunek 1:2, 1:10, 1:100, 1:1000? nie trzeba tutaj wybitnych zdolnosci matematycznych zeby wyciagnac proste wnioski(chyba ze sie ma sprany mozg). A na pewno bys zrozumial ze "radykanle prawaki = radykalni muzulmanie" znak rownosci tutaj jest robieniem Cie w chuja, zwyklym klamstwe i zacieraniem niewygodnej rzeczywistosci

Ja moge tutaj zapodac najbardziej zidiociala i odrealniona wizje piszac co by "moglo sie stac" albo "stanie sie w przyszlosci" ale to tylko zindoktrynowani naiwniacy ktorzy chca zebym im powiedzial w co maja wierzyc lykaja.

Zwykla rozsadna osoba ktora potrafi jako taki laczyc kropki wyciaga wnioski z tego co JEST - wydarzylo sie w realnym swiecie.
    Nie wiem skąd wyciągnąłeś moja milcząca akceptację dla terroryzmu islamskiego albo zwykłej przestępczości.

I weź mi wytlumacz czym jest rozne gromadzenie broni przez jednych terrorystów i drugich? Hobby takie maja? Pranie mózgu to sam sobie urządziłeś. I to takie, ze masz przed oczami tykajaca uzbrojona bombę i liczysz że się nic nie wydarzy. A potem będziesz relatywizować. Nie, krew i mięso mamy takie same. Jak nie chcesz jatki na ulicach i problemów które i Ciebie dotkną (a co jeśli będą islamkskie zamachy odwetowe? Myślisz że gospodarce zamachy nie zaszkodzą), to powinna Cię równo ruszać działalność terrorystów prawicowych, lewicowych, chrześcijańskich i islamskich. Weź opieprz jeszcze służby że co się dobrych chłopaków czepiają.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-11-19 o 12:38

Poczciwy dzik
    A możesz wkleić listę tych prawicowo-chrześcijańskich terrorystów działających w Polsce i na świecie które służby muszą ukrócić BO GOSPODARKA RUNIE?

Uprzedzając: IRA ma lewicowe zabarwienie.
    Świetlisty Szlak - lewica
    Czerwona Arma - lewica.

I ponownie uprzedzając.

Ani IRA, ani ETA nie przyjadą do Polski robić zamachów choćby nawet Michnik i Krystyna Janda dawali im tu stypendium.

I ponownie pytam: o wolność jakiego kraju walczyli islamiści zabijający w CHARLIE HEBDO?
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 14-11-19 o 12:49

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    The Nice Attack was a Muslim
    The Paris Attacks were Muslims
    The Shoe Bomber was a Muslim
    The Orlando attack was a Muslim
    The Beltway Snipers were Muslims
    The Fort Hood Shooter was a Muslim
    The Underwear Bomber was a Muslim
    The Westminster Attack was a Muslim
    The U.S.S. Cole Bombers were Muslims
    The London Bridge Attack were Muslims
    The Madrid Train Bombers were Muslims
    The Charlie Hebdo Attacks were Muslims
    The San Bernadino Attacks were Muslims
    The Bali Nightclub Bombers were Muslims
    The Davao Philippines Attack were Muslims
    The Minnesota Mall stabbings was a Muslim
    The London Subway Bombers were Muslims
    The Moscow Theatre Attackers were Muslims
    The Boston Marathon Bombers were Muslims
    The Ankara Airport Turkey Attack were Muslims
    The Pan-Am Flight #93 Bombers were Muslims
    The Iranian Embassy Takeover was by Muslims
    The Air France Entebbe Hijackers were Muslims
    The Batta Meena Pakistan Attacks were Muslims
    The Beirut U.S. Embassy bombers were Muslims
    The Libyan U.S. Embassy Attack was by Muslims
    The Beheading of the French priest were Muslims
    The Buenos Aires Suicide bombers were Muslims
    The Israeli Olympic Team Attackers were Muslims
    The Kenyan U.S Embassy Bombers were Muslims
    The Saudi, Khobar Towers Bombers were Muslims
    The Beirut Marine Barracks bombers were Muslims
    The Beslan Russian School Attackers were Muslims
    The First World Trade Center bombers were Muslims
    The Beheading of journalist Daniel Pearl was Muslims
    The Achille Lauro Cruise Ship Hijackers were Muslims
    The Bombay & Mumbai Indian Attackers were Muslims
    The Narcissist C.Kaepernick & his squeaze are Muslims
    The September 11th 2001 Airline Hijackers were Muslims
    The Beheadings, stabbings, live burnings, & drownings by Muslims
    The Piracy off the Barbary Coast in T. Jefferson's time were Muslims
    The Daily inhumane acts by the religion of peace, Islam- the Muslims

Ten Breivik to spadł lewakom z nieba, naprawdę. Wklej 100 muzułmańskich zamachów i mordów na chrześcijanach to lewaki i tak powiedzą ALE BREIVIK ZABIŁ, BREIVIK!!
    Zawsze warto czytać przed sklejeniem. Wśród współczesnego terroryzmu w stylu AlKaidy i ISIS masz terroryzm, propalestynski i antykolonialny z czasów zimnej wojny, separatystow z Czeczenii, piratów sprzed kilku wieków oraz nielubianego futbolistę amerykańskiego
    Wypisz sobie teraz listę ofiar bombardowań amerykańskich, izraelskich itd. oraz inne ofiary wyzysku przez Zachód z rejonów muzułmańskich. Jakie to ma kurwa znaczenie w kontekście tego że ktoś chce zabijać tu i teraz, w Polsce?
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-11-19 o 12:50

A możesz wkleić listę tych prawicowo-chrześcijańskich terrorystów działających w Polsce i na świecie które służby muszą ukrócić BO GOSPODARKA RUNIE?

Uprzedzając: IRA ma lewicowe zabarwienie.
    Świetlisty Szlak - lewica
    Czerwona Arma - lewica.

I ponownie uprzedzając.

Ani IRA, ani ETA nie przyjadą do Polski robić zamachów choćby nawet Michnik i Krystyna Janda dawali im tu stypendium.

I ponownie pytam: o wolność jakiego kraju walczyli islamiści zabijający w CHARLIE HEBDO?
    Nie że gospodarka runie, tylko że będą straty. Mnie bardziej rusza że ludzie zginą, jacy by nie byli.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Right-wing_terrorism wyszukiwarki nie masz?

Poczciwy dzik
    Ci nasi to nie są prawicowi terroryści.

Oni chcą się zemścić za muzułmańskie prześladowania i porywanie Słowian na niewolników za czasów pogaństwa.

Są więc w pełni usprawiedliwieni, bo skoro muzułmanie zabijają za krucjaty sprzed 1000 lat to Polanie mogą się mścić za handel niewolnikami przez muzułmańskich kupców sprzed 1300 lat.

Szach mat, znalazłem usprawiedliwienie i wszystko jest w porządku.

Poczciwy dzik
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2017...ttack#Attacker

O nie, on nie jest terrorystą, tylko niewinnym mścicielem chcącym pomścić muzułmańskie gwałty:

According to her, he had been angered by Three Girls, a BBC docudrama about the Rochdale child sex abuse ring, and he began to accuse all Muslims of being rapists.[107] He radicalised within a month, influenced by far-right anti-Muslim material he accessed.

Skończyłem. Chcesz to ciągnij to dalej. Zakładasz z góry moje złe intencje, relatywizujesz, przekręcasz moje słowa i zmieniasz tema. Tak się gadać nie da. Metoda sokratejsko-podlaska mnie przerasta.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-11-19 o 13:12

Poczciwy dzik
    Jak nie chcesz jatki na ulicach i problemów które i Ciebie dotkną (a co jeśli będą islamkskie zamachy odwetowe?

Wypisz sobie teraz listę ofiar bombardowań amerykańskich, izraelskich itd. oraz inne ofiary wyzysku przez Zachód z rejonów muzułmańskich.

Czyje to słowa, kto je wkleił i w jakim kontekście? Kolejność zachowana.
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 14-11-19 o 13:14

Jak nie chcesz jatki na ulicach i problemów które i Ciebie dotkną (a co jeśli będą islamkskie zamachy odwetowe?

Wypisz sobie teraz listę ofiar bombardowań amerykańskich, izraelskich itd. oraz inne ofiary wyzysku przez Zachód z rejonów muzułmańskich.

Czyje to słowa, kto je wkleił i w jakim kontekście? Kolejność zachowana.
    W zadnym miejscu nie usprawiedliwiam żadnej przemocy, nieważne przez kogo dokonanej.
    Sorry, nie mam zamiaru tlumaczyc się że poruszyły mnie przygotowania do rozlewu krwi w moim kraju. Jeśli uważasz sie za wychowanego w tradycji europejskiej i chrześcijańskiej, która szanuje życie i godnosc jednostki,a nie stosuje odpowiedzialnosci zbiorowej, to wg mnie Ciebie też powinno. Ale moze to jakaś nowa moralność.

Poczciwy dzik
    Jeśli uważasz sie za wychowanego w tradycji europejskiej i chrześcijańskiej, która szanuje życie i godnosc jednostki,a nie stosuje odpowiedzialnosci zbiorowej, to wg mnie Ciebie też powinno.

Bardzo ładny cytat który będę wklejał za każdym razem przy dyskusji o księżach pedofilach i tradycyjnym chrześcijańskim/katolickim/pisowskim wychowaniu które jest tak złe, że tworzy pedofilów - bo przecież oni to z lekcji religii w szkole wynieśli i w Biblii wyczytali.

Poczciwy dzik
    Zastanawiające, jak można szybko zrezygnować z dyskusji kiedy dyskutant zaczyna stosować wobec Ciebie Twoją własną logikę...

I ja dalej poproszę o listę tych prawicowo-chrześcijańskich zbrodniarzy, bo Breivik i Trenton to są przypadki na granicy błędu statystycznego w porównaniu z tą listą jaką wkleiłem powyżej

Dlatego napisałem.
    Lewica powinna kanonizować tego Breivika z Trentonem bo dzięki temu mają kolosalny, niepodważalny argument polityczno-społeczny.

Na każde 100 zamachów czy mordów na chrześcijanach w Nigerii czy Pakistanie będzie

BREIVIK ZABIŁ! TRENTON ZABIŁ!

Strach chodzić po ulicy przez tych prawicowych zbrodniarzy...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów