Strona 193 z 263 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195203243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 881 do 2 895 z 3932

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Poczciwy dzik
    No i co, zero dyskusji o filmie Sekielskiego?
    Czy szykują się zmiany na miarę schizmy Lutra?
    Czy hierarchowie zamiotą problemy pod dywan swoją starą śpiewką LEWACKI ATAK NA KOŚCIÓŁ?

Ktoś się wypowie, opluje jadem klechmaczy czy wprost przeciwnie, powie JEST DOBRZE, PEDOFILE SĄ WSZĘDZIE, A W ISLAMIE MAHOMET OŻENIŁ SIĘ Z 7-LATKĄ?

Nie oglądałem, nie wypowiem się.

Lewacka propaganda

Musiałem.

Cytat Zamieszczone przez gats Zobacz posta
    ktoś się wypowie, opluje jadem klechmaczy czy wprost przeciwnie, powie jest dobrze, pedofile są wszędzie, a w islamie mahomet ożenił się z 7-latką?
    nie jest dobrze, pedofile są wszędzie,a w islamie mahomet ożenił się z 7-latką

Sztywny Pal Azji
    https://krytykapolityczna.pl/felieto...F7XZqHxyZdBfRU podpowiadam jakby ktoś chciał oskarżyć o atak na wierzących. Ja nawet nie oglądałem, nie mam na to zdrowia. Nie żyję w Polsce od wczoraj, żeby nie wiedzieć co tu (i wszędzie na świecie) odpierdalali. Ale wychodzą fajne historie, jak o tym gościu który jako dorosły facet, ojciec rodziny, zabił księdza, który go skrzywdzil.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Nie oglądałem, nie wypowiem się.

Lewacka propaganda

Musiałem.
    Dokładnie. Pierdolone pedauły i elgiebete.

Polityka seksualna według PiS:

- nie mów dzieciom co to seks, bo jak tak można

- nie mów dzieciom kiedy powinny zareagować, jak mogą być wykorzystane, bo jak tak można

- antykoncepcja i aborcja to szatan i lewactwo

- powiedz że pedofile to lubią 15 latki i podnieś wiek zgody na więcej, bo przecież każdy pedofil uwielbia dojrzałe płciowo praktycznie już nie różniące się niczym od 18 latków 15-16-17 letnie osoby i napisz prawo, które sprawi, że jedna osoba w parze z liceum może zostać oskarżona o "pedofilię"

- pozmieniaj parę liczb w Wordzie i powiedz, że walczysz z pedofilią jak mężny lew

- dodaj, że opozycja to szatan, Tusk jest wszystkiemu winny razem z resztą lewackiej UE

- jeszcze raz dodaj, że właściwie to nie ma pedofilii w kościele, tylko tam są zamaskowani pedałowie i inne homeseksualisty i to oni homo-atakują dzieci, a w ogóle to najwięcej siedzi homo-pedofilii-murarzów a księży żadnych czyli wynika, że w kościele to nie ma żadnej pedofilii

Upodabniamy się do niektórych ultra-konserwatywnych stanów w USA jak Alabama. Tam przeszedł właśnie całkowity zakaz aborcji bez wyjątków. Ani dla gwałtu, ani kazirodztwa, ani zagrożenia życia matki, ani ciężkiego uszkodzenia płodu. 12 latka zgwałcona przez ojca/wujka ma donosić ciąże i chuj. A za aborcję kara większa jak za przestępstwa seksualne.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 16-05-19 o 01:39

^ to je dobre.

a będzie gorzej.

Słit hołm alabama.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    No i co, zero dyskusji o filmie Sekielskiego?
    a co tam będziemy dyskutować, że trawa jest zielona?

na mieście gadają:

w podsumowaniu Pana Łukasza N.

- problem pedofilii w polskim Kościele nie istnieje
    - istnieje, ale to margines, promil
    - ten margines to homolobby i agenci sb
    - seksualizaca dzieci
    - Polański
    - murarze, bezrobotni, maturzyści
    - wszystko jest scenariuszem Sorosa
    - nie zapominajmy o lewackim roku 68
    osobiście mam w planie odpalić w weekend, ale mam spore obawy.
    Po seansie w celu ilustracji wrażeń, jak mi się uleje zrobię fotkę miski.

do zobaczenia w niedzielę.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 16-05-19 o 06:33
    correlation doesn't imply causation

na drzewach zamiast liści będą wisieć murarze i ...

Poczciwy dzik
    Upodabniamy się do niektórych ultra-konserwatywnych stanów w USA jak Alabama. Tam przeszedł właśnie całkowity zakaz aborcji bez wyjątków. Ani dla gwałtu, ani kazirodztwa, ani zagrożenia życia matki, ani ciężkiego uszkodzenia płodu. 12 latka zgwałcona przez ojca/wujka ma donosić ciąże i chuj. A za aborcję kara większa jak za przestępstwa seksualne.

To chyba dobrze, bierzmy przykład z supermocarstwa, policz ile na rękę zarabiają w Alabamie, przelicz na złotówki i wyjdzie Ci, ile to więcej niż w Polsce.

Uczmy się od bogatszych to sami dojdziemy do tego poziomu.

Sztywny Pal Azji
    To co się pierdolić w półśrodki? Zabrać prawa wyborcze, wrzucić w burki kobiety i przywiązać łańcuchem do mężczyzny jak na Bliskim Wschodzie i będziemy stawiać wyspy na morzu jak Zjednoczone Emiraty

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    To co się pierdolić w półśrodki? Zabrać prawa wyborcze, wrzucić w burki kobiety i przywiązać łańcuchem do mężczyzny jak na Bliskim Wschodzie i będziemy stawiać wyspy na morzu jak Zjednoczone Emiraty
    Katar i Saudia jeszcze bogatsze i bardziej ortodoksyjne. W Emiratach to luz blues.

Dobrze tu się rozmawia..

Ale w tych sutannach nie widać muskli.. To po co żyć.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Dobrze tu się rozmawia..

Ale w tych sutannach nie widać muskli.. To po co żyć.
    Ale Jasio jak będzie dotykał i kusił plebana to wyczuje.

https://www.youtube.com/watch?v=OA-v4Ha3JSY

Taki komentarz w sieci wynalazłem. Całkiem sensowny moim zdaniem, daleki od fanatyków jednej bądź drugiej strony.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów