Strona 192 z 200 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192193194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 866 do 2 880 z 2993

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

"dożyjesz" no właśnie ile? Jak zabraknie jedzenia to długo nie pożyjesz

Przeciez napisałem ze mam konserwy i schron jak cos to bede jadł was

Sztywny Pal Azji
    Bez kitu, coraz bardziej myślę że jak tylko dzieciak wyprowadzi się (jeszcze tylko jakies 18.5 roku xD), to buduje autonomiczną chałupę w miejscu w pobliżu wody, ze studnią na czarną godzinę. A najgorsze że stare dziady które nami rządzą z głupoty lub cynizmu mają w dupie to co będzie za 30 lat z nami. Jak w 2006 r. posłowie modlili się o deszcz to był folklor. Teraz to jest mainstream. Niedawno widziałem ekspertyzę że nie da się zrobić w pełni żeglownych rzek w Polsce (głównie Bug i Narew) bo zwyczajnie nie ma tyle wody. Musieliby ograbic z wody całe połacie kraju kosztem ekosystemów i rolnictwa. To ten projekt co dwa lata temu z pompą Duda i Morawiecki ogłaszali, debile i barbarzyńcy. Ja z podstawowki pamiętam jak było o ograniczonych zasobach wody w Polsce, z wyszczególnionymi regionami i sposobami przeciwdziałania pustynnieniu. Przynajmniej od PRL wiadomo co i jak. No ale ważniejsze sprawy mieli nasi oficjele niż woda.
    BTW Całe drugie półrocze zeszłego roku w Renie tak brakowało wody, że Niemcy się otarły o recesję techniczną (dwa kwartały spadku PKB, byl jeden spadku i jeden stagnacji). A mówimy o rzece zasilanej z Alp. Ja pierdolę, nasze dzieci nas przeklną, wnuków nie doczekamy.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 26-04-19 o 19:48

ah ten cudowny kk, co bliznim pomaga

W internecie trwa zbiórka na mieszkanie dla pana Janka, mężczyzny, który mieszkał w toalecie przy kieleckiej katedrze. Po tym jak opublikowano zdjęcia pokazujące, w jakich warunkach mieszka mężczyzna, proboszcz nakazał panu Jankowi się wyprowadzić. Jednak po nagłośnieniu sprawy zgodził się, by mężczyzna mieszkał tam jeszcze przez trzy dni.
    Mężczyzna od kilkudziesięciu lat pełnił funkcję nieformalnego kościelnego, za prace porządkowe miał otrzymywać 10-20 zł tygodniowo.

Lewacki atak na KK!

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Bez kitu, coraz bardziej myślę że jak tylko dzieciak wyprowadzi się (jeszcze tylko jakies 18.5 roku xD), to buduje autonomiczną chałupę w miejscu w pobliżu wody, ze studnią na czarną godzinę. A najgorsze że stare dziady które nami rządzą z głupoty lub cynizmu mają w dupie to co będzie za 30 lat z nami. Jak w 2006 r. posłowie modlili się o deszcz to był folklor. Teraz to jest mainstream. Niedawno widziałem ekspertyzę że nie da się zrobić w pełni żeglownych rzek w Polsce (głównie Bug i Narew) bo zwyczajnie nie ma tyle wody. Musieliby ograbic z wody całe połacie kraju kosztem ekosystemów i rolnictwa. To ten projekt co dwa lata temu z pompą Duda i Morawiecki ogłaszali, debile i barbarzyńcy. Ja z podstawowki pamiętam jak było o ograniczonych zasobach wody w Polsce, z wyszczególnionymi regionami i sposobami przeciwdziałania pustynnieniu. Przynajmniej od PRL wiadomo co i jak. No ale ważniejsze sprawy mieli nasi oficjele niż woda.
    BTW Całe drugie półrocze zeszłego roku w Renie tak brakowało wody, że Niemcy się otarły o recesję techniczną (dwa kwartały spadku PKB, byl jeden spadku i jeden stagnacji). A mówimy o rzece zasilanej z Alp. Ja pierdolę, nasze dzieci nas przeklną, wnuków nie doczekamy.
    Wiecej dzieci nie planujesz?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    Wiecej dzieci nie planujesz?
    Planowac to można trening. Życie jest mniej przewidywalne. Zdecydują hormony.

Prawda to.

Święte słowa, ale tak się dzieje jak się bez pomyślunku wycina wszystko co tylko rośnie BO GAŁĘZIE SPADAJĄ NA WIETRZE.
    Wycinają wszystko co rośnie: przy drogach, spokojnych ulicach, całe parki idą pod wycinkę bo deweloper musi mieć miejsce na parking/nowy blok wpierdolony na każdy wolny skrawek terenu żeby się nie zmarnowało.
    No, ale jak deweloper posadzi na nowym osiedlu tuje czy tam inny krzaczek to co się dzieje?
    Hurr durr, tereny zielone, zdrowiej, cena wyższa, luksusowe osiedle!

A tymczasem minister szczerski

https://mobile.aszdziennik.pl/126329...zporty-mamy-je

Ale tego to pewnie lewactwo nie wiedziało? I co, kto teraz jest wygrany?

http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...ZkqOzdFk_iPUzk

A tu dowody na prawdziwe przyczyny spalenia katedry.

https://mobile.aszdziennik.pl/126309...ka-i-palnikiem
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 05-05-19 o 12:40

Sztywny Pal Azji
    Przy wszystkich moich zastrzeżeniach wobec Janka Śpiewaka to nie można mu odmówić zasług w walce z mafia reprywatyzacyjną. Piękny przekaz do antysemickich kutasiarzy z Konferencji i PiS, którzy teraz będą pozowali na obrońców Polski przed żydowskim lobby https://m.facebook.com/story.php?sto...78199488864945

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Przy wszystkich moich zastrzeżeniach wobec Janka Śpiewaka to nie można mu odmówić zasług w walce z mafia reprywatyzacyjną. Piękny przekaz do antysemickich kutasiarzy z Konferencji i PiS, którzy teraz będą pozowali na obrońców Polski przed żydowskim lobby https://m.facebook.com/story.php?sto...78199488864945
    Wypunktował. Michalkiewicze i jemu podobni oszołomowie dojechani. Chociaż się tym nie przejmują, a ich troglodyci przydupasy troglodyci biją brawo (i kukłę żyda).

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

Jestem ciekaw ile wyświetleń będzie miał ten dokument za tydzień.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów