Strona 340 z 354 PierwszyPierwszy ... 240290330338339340341342350 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 086 do 5 100 z 5302

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Piękne zachowanie studentów łódzkiej filmowki, którzy protestują przeciwko wizycie Romana Polańskiego. Może jednak coś dobrego wniesie to nowe pokolenie. Bo jeśli chodzi o stare elity, to...hmmm. redaktor Łukasz Najder ujmuje to tak: "Wielka szkoda, że pan Roman Polański nie jest księdzem albo chociaż działaczem wyższego szczebla w PiS. Wszystko byłoby o wiele prostsze, bardziej klarowne, jakże odważne i słuszne".

Hujowe zachopwanie studentów chyba za malo im na cwiczeniach zadaja i maja huja w glowie

Sztywny Pal Azji
    correlation doesn't imply causation

Brak słów. Ale co mają tacy ludzie pisać, patrząc na ich przeszłość.
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Jak na lewicowość wyjątkowo mało kolorowe spojrzenie na historię.

Bardziej dwubiegunowe niczym synowie prawicy.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 03-12-19 o 13:42

Fachowiec bo frany bral. Co tam 2 bańki.
    jprd
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 03-12-19 o 11:57

Materiał dla Vegi.

Zawsze może zadzwonić do banasia.

Facet ze swoim cv i układami mógłby piastować lukratywne stanowiska, posuwać 20 letnie sekretarki, wozić dupę furami premium z 2 promilami alkoholu i mieszkać sobie w rezydencji na obrzeżach Warszawy, ale nie kurwa, zawsze mało takim chujom.... jak nie wyjebie kogoś na parę baniek to pewnie zasnąć nie może.

Nie rozumiem. Za biedny jestem. Dla mnie takie liczby to czysta abstrakcja. Jestem w 15% najlepiej zarabiających etatowców w Polsce, a żeby dostać krechę na mieszkanie to mnie tak kurwa prześwietlili, że jeszcze trochę i bym musiał podać rozmiar fiuta.

Jednocześnie sam znam człowieka, niby rodzina, piąta woda po kisielu, co by udawał na ulicy, że mnie nie poznał, który bez żadnego zabezpieczenia dostał kredyt pod zakup całego pionu w kamienicy z lokalami użytkowymi w centrum miasta, kilka milionów pln.

Gość żyje jak krezus i nikt nie wie, nawet w jego najbliższej rodzinie jak on odpierdolił taki numer.

Oczywiście pisowiec, jak połowa mojej familii.

Tak się dzisiaj staje milionerem, nie ciężką pracą.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 03-12-19 o 17:26

Szkalujesz polske lewicowa świnio.

Nieprawda to je.

Sztywny Pal Azji
    Ale jak lewica przyjdzie rządzić, to nikt nie będzie mógł być milionerem, a tak to chociaż PiSowcy są... może to nie tak źle?

nie wiem. Nie wypowiadam się jak nie mam info z pierwszej ręki. Jeżeli chodzi o partyjniaków w ssp i w rodzinie to sami pisowcy.

Nie znam za bardzo lewaków żadnych. Nie wiem na jaką skalę kradną takie randomowe trybiki jak ten mój pseudo wujek. Tylko tyle co w newsach przeczytam. Od dłuższego czasu unikam tych tematów jak ognia. Wolę się skupić na sobie. I tak mogę im co najwyżej naskoczyć. Wszędzie tylko łapówkarstwo i nepotyzm.

Boję się, że za 3-5 latek jak już będę chciał wskoczyć na mocno decyzyjne stanowisko, z biurem solo, garniturem, spotkaniami przy wódce w ramach pracy i służbowym autem premium to tak czy inaczej zapisanie się do partii mnie nie ominie.

kurwa mać. Kraj z gówna i patyków.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ale jak lewica przyjdzie rządzić, to nikt nie będzie mógł być milionerem, a tak to chociaż PiSowcy są... może to nie tak źle?
    A weź zmien płytę

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów