Strona 360 z 368 PierwszyPierwszy ... 260310350358359360361362 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 386 do 5 400 z 5514

Wątek: Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez thomason Zobacz posta
    Trochę mnie zdziwiło info o Dziamborze, więc sprawdziłem info wg wiki.

Dziambor:

Czyli od prawie 10 lat nie zmieniał ugrupowania, a to całe KNP raczej w każdych wyborach było w dupie. Skąd więc teza, że jak się zjebało w PiSie, to zmienił narrację pod KNP?

A, no i z tego, co widzę, Dziambor jest rocznik 82. Jak więc w 1988 roku, w wieku 6 lat, był związany z układem w Magdalence?

Majka:

Czyli rozumiem, że ten jego związaek z PiSem polegał na kandydowaniu w 2006 roku do sejmiku?

Piejo: o nim nie ma nic na wiki, ale widzę, że tym razem rocznik 1985, więc pytanie analogiczne do powyższego - jak w wieku trzech lat można być związanym z układem w Magdalence?

No i chyba trzeba pamiętać, że w 2006-2008 roku ta cała polityka trochę inaczej wyglądała. Nie było Smoleńska, całej wojenki polsko-polskiejm, PO uchodziło za partię liberalną, a PiS prawicową. Ja sam kiedyś głosowałem na PO, a X lat temu zdarzyło mi się być na jakimś spotkaniu Ruchu Palikota. Czy to znaczy, że jestem lewakiem i socjalistą?
    Przecież ja nikogo nie oskarżam, wskazuję tylko na miałkość argumentacji.

TYLKO KONFEDERACJA,czyli Patrioci,ludzie nie zwiazani w ZADEN
    sposob
    z ukladem w Magdalene,okraglym stole.
    Jeśli ktoś tak pisze, to powienien sie szykować na kontrę. Osobiście zauważam pewną prawidłowość w kategoryzowaniu u osób posługujacych sie okresleniami: zydokomuna, żydzi, spisek, homopropaganda, czerowna zaraza, etc. Bardzo często przy sloganie PiS PO jedno zło wsadzają wszystkich polityków z tych partii do zbioru pt: układ w Magdalence, agent Bolek i Kiszczak. Tak jak kasta sedziów PRL.

Więc jeśli ktoś pisze, że Konfederacja nie ma ludzi w żaden sposób związanych z układem to jest w błedzie. Ma ludzi związanych z partiami i ludźmi z układu, którzy swoją władzę mają dzieki postkomunistycznym układom.
    Osobiście doceniam ludzi z Konfederacji, głownie wolnościowców ale przy dojściu do władzy głos będzie miał taki PiSowski odpowiednik Macierewicza czy Terleckiego, a nie Konfederacyjnego Mentzena.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/barb...szkole/rnz5qdz

"Dziennik Polski" informuje, że z danych magistratu wynika, iż miesięczny koszt wynajmu mieszkania w szkole wynosi 295,92 zł. Kurator Barbara Nowak w rozmowie z "DP" zdementowała tę informację, twierdząc, że cena, którą płaci z mężem za lokum w szkole to "blisko 600 zł, a od maja będzie 730 zł". Dodała także, że kiedy z mężem wprowadzali się do 54-metrowego mieszkania w szkole, musieli przeprowadzić generalny remont, który wymagał "ogromnych nakładów finansowych".

- Nie stać nas w tym momencie na kupno lub najem innego lokum – stwierdziła w "Dzienniku Polskim" kurator Nowak.

"Gazeta Wyborcza" podaje natomiast, że zarobki Barbary Nowak wynoszą ok. 11 tys. zł miesięcznie.

"Dziennik Polski" pisze też, że dochody Ryszarda Nowaka, męża małopolskiej kurator, wyniosły w 2018 r. ok. 93 tys. brutto.
    biedaki

Sztywny Pal Azji
    correlation doesn't imply causation

Nie pierwszy raz.

Wygląda, jak by jakieś egzorcyzmy odprawiali.

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    jestem katolikiem, ale jak widzę co oni odpierdalają w publicznej telewizji to łapie mnie takie zażenowanie, że ciężko to z siebie zrzucić.

To jest niewiarygodne jaki ten kraj zaliczył regres od kiedy PO straciło władze.

Wtedy byłem przekonany, że jest śmiesznie i chujowo, ale teraz ten kraj to jest kabaret po prostu. Niewiarygodne.

Mieszanie polityki z religią, czysty teatr, pokazówka, granie na najniższych instynktach słabo wykształconych, mało inteligentnych ich "wyznawców". DNO moralne. Po prostu kurwa DNO.

Gdyby nie śmieszki w internecie z TVP to bym nie miał pojęcia co się tam odpierdala nawet.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    jestem katolikiem, ale jak widzę co oni odpierdalają w publicznej telewizji to łapie mnie takie zażenowanie, że ciężko to z siebie zrzucić.

To jest niewiarygodne jaki ten kraj zaliczył regres od kiedy PO straciło władze.

Wtedy byłem przekonany, że jest śmiesznie i chujowo, ale teraz ten kraj to jest kabaret po prostu. Niewiarygodne.

Mieszanie polityki z religią, czysty teatr, pokazówka, granie na najniższych instynktach słabo wykształconych, mało inteligentnych ich "wyznawców". DNO moralne. Po prostu kurwa DNO.

Gdyby nie śmieszki w internecie z TVP to bym nie miał pojęcia co się tam odpierdala nawet.
    U mnie w domu wszyscy wierzący i ja zostałem wychowany w takim duchu, z wiekiem zaczęło mnie to wszystko zastanawiać, a po tym, co zaczął serwować pis, mieszanie się kościóła z polityką, narzucanie jednych słusznych ideologi, wykluczanie i sortowanie ludzi, całkowicie się od tego odciąłem. To nie moje klimaty. Nie potrzebuje klechy do tego, jak chcę pomyśleć czy pomedytować wystarcza mi las czy góry.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta

Potrzebne były 2-3 lata i w końcu dotarło. Niedługo zaczniesz nasiąkać lewacką propagandą i będziesz stawał w obronie pedziów i ciapatych.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    U mnie w domu wszyscy wierzący i ja zostałem wychowany w takim duchu, z wiekiem zaczęło mnie to wszystko zastanawiać, a po tym, co zaczął serwować pis, mieszanie się kościóła z polityką, narzucanie jednych słusznych ideologi, wykluczanie i sortowanie ludzi, całkowicie się od tego odciąłem. To nie moje klimaty. Nie potrzebuje klechy do tego, jak chcę pomyśleć czy pomedytować wystarcza mi las czy góry.
    Fajnie, tylko jak (jeśli) deklarujesz się jako "katolik" to nie masz takiej opcji. Katolicyzm opiera się na tym, że jest jedyna prawdziwa, z góry podana interpretacja jak żyć, jak świat działa, co jest okej a co nie.

Inna kwestia, że polski kościół sam nie słucha się władzy najwyższej w swojej organizacji

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Fajnie, tylko jak (jeśli) deklarujesz się jako "katolik" to nie masz takiej opcji. Katolicyzm opiera się na tym, że jest jedyna prawdziwa, z góry podana interpretacja jak żyć, jak świat działa, co jest okej a co nie.

Inna kwestia, że polski kościół sam nie słucha się władzy najwyższej w swojej organizacji
    Kiedyś byłem, teraz już nie jestem, napisałem przeca, że się od tego odciąłem.

Z resztą, każda religia to pranie mózgu, bo każda narzuca, jak ma się żyć.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 24-02-20 o 13:15

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Potrzebne były 2-3 lata i w końcu dotarło. Niedługo zaczniesz nasiąkać lewacką propagandą i będziesz stawał w obronie pedziów i ciapatych.
    Jeszcze jak się ożeni i dzieciaka zrobi, to ogarnie, że nie należy bić dzieci.

Z kim? Z cipką z hru, czy tą od ziemniaczków?

Oooo skurwenseny mądrze szydzo.

Fazer ma rację, katolik to podległość strukturze i hierarchii kościelnej. I tyle.
    Ryszard to dobrze że mądrzejesz, być może dorastasz.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 24-02-20 o 13:59

https://innpoland.pl/158157,30-mln-z...-2019-i-2020-r

za terminowe wywiązywanie się z obowiązków
    kurwa .

Sztywny Pal Azji

im się należy, Ci panowie u góry próbują trik z palcem wykonać, ale coś nie halo.
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    https://innpoland.pl/158157,30-mln-z...-2019-i-2020-r

za terminowe wywiązywanie się z obowiązków
    kurwa .
    Wez poprawkę na to, że wynagrodzenia zasadnicze w ministerstwach to śmiech na sali i żonglowanie premiami okresowymi i nagrodami to jedyny sposób na zatrzymanie wartościowych ludzi w sektorze publicznym.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów