Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 359

Wątek: Buty do podnoszenia ciężarów

This is the perfect all-around WOD shoe. This is not only an OLY shoe. This shoe is designed for performing squats, thrusters, cleans, etc as part of your WOD.
    gdybym dostał za darmo - nie płakałbym
    ale sam bym nie kupił
    Ostatnio edytowane przez Eclipse21 ; 13-12-14 o 19:22

Jak wysoką podeszwę mają buty OD DZIADKA?

Wszystkie ciężarowe prócz Adidas Powerlift (0,60) mają 0,75 cala

Sztywny Pal Azji Awatar jkl
    Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Jak wysoką podeszwę mają buty OD DZIADKA?
    Taką, jak sobie zażyczysz (albo "normalną" jeśli nie). Ciężarowe też mają różnie.
    Ostatnio edytowane przez jkl ; 24-01-15 o 00:01
    "Everything you do in the gym has a cost, but not everything has a benefit."

Zmierzyłem swoje, ale teraz są na tyle styrane, że ciężko stwierdzić jaka była wysokość- 3 cm obcas?

Tu jest dużo- http://wlshoes.com/reviews/

Ostatnio miałem polecone Romaleos > adiPower, ale cena wiadoma.

Romaleos 2 są w cenie AdiPower, Adame ma więc jestem ciekaw jak je ocenia względem dziadkowych?

No Nike są droższe stówę jeszcze prawie. A drogie jedne i drugie. AdiPower widziałem rozpadające się i były mi odradzane właśnie.

Ktoś ma dojście <700zł? Wontpie

Zwierzokoks Awatar neox210
    Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Romaleos 2 są w cenie AdiPower, Adame ma więc jestem ciekaw jak je ocenia względem dziadkowych?
    te buty zajebiście się prezentują Przymierzyłem - zrobiłem przysiad i było jedno wielkie "O KURWA" jak bym miał tyle kwitu - kupił bym od razu! Wyczuwalnie wyższa pięta niż moje Do-win i lepiej leżą na nodze się wydaje
    Ostatnio edytowane przez neox210 ; 25-01-15 o 20:46

Sezonowiec Awatar cziloss
    Ja juz przeroilem 3 pary:

Dziadkowe - 2 pary - z klamra i na rzepak
    Reebok Do-Win
    Adidas Powerlfit 2.0

Dziadkowe - "starsze" z klamra i troche inny material od tych na rzepy. Dobre trzymaly noge ale byly dla mnie troche za twarde wiec okazyjnie kupilem Riboki. Do-Win bardzo okej ale kupilem za male wiec sprzedalem i kupilem Adidasy. Adasie dobrze trzymaja noge sa idelane na moja stope i ogolnie najlepiej mi sie w nich siada, robi podrzut i takie tam. ialem okazje 2dni pociskac w romaleosa - zjadly wszystkie buty stabilizacja na prostej twardej nawierzchni oraz tych chujowych puzzlach crossfitowych. Na podescie najlepiej. Ogolnie jakbym sral hajsem to najk. Slabiej Do-win ( wyszy teraz jakies nowe ) albo Powerlift 2.0.
    Life is too short to be a fat boy !

Powerlift 2.0 mają najniższy obcas z tych które przerabiałeś.
    Czuć to ?

Nike 800 zł, Powerlift 2.0 400zł
    Jest kur*a różnica

Nowe Do-win'y nie wyglądają solidnie'

Tak, obcasz najnizszy w 2.0 i da sie to lekko wyczuc po przesiadce od "dziadkowych", nie odczulem roznicy w siadach czy innych cwiczeniach. Za to romelaosy maja niby najwyzsza a czuc sie jak na plaski. Niesamowite te buciory sa. Nowe riboki dostosowane juz sa bardziej pod CFowe zabawy. Tak zeby mozna bylo swobodnie skakac i takie tam. Ja jako zwolennik interwalow i szybkiej mocniej pracy zamiast cardio i przetestowalem wszystkie buty w takiej szybkiej intensywnej pracy gdzie stopa pracuje jak szalona. Zrobilem zwykla tabate x2 tak zbey czas pracy byl ok 9min. robilem burpeess, pajace, wskoki na opone, bieg bokserski, pompki, plank, przysiady z podskokiem i sprinty wynik byl taki, ze:

W butach od Dziadka myslalem, ze mi kurw urwie stope i na drugi dzien szło ochujec przez to jakie sa sztywne. obolala stopa i duzy dyskomfort.

Kumpel ktory ma Innov te buty strikte pod CF czul sie okej i nie narzekal

Powerlift 2.0 2x mniejszy bol i dyskomfort w odczuciu do dziadkowych ale nadal za malo elastyczne wg. mnie do takich dynamicznych cwiczen.

Romelaosy - no tutaj trudno powiedziec bo niby bylo okej bo poluzowalem rzepy i troche sznurowki. Wtedy pieta lekko zaczela latac ale ogolnie podobnie przy takich cwiczeniach jak 2.0

To sa moje odczucia i chcialem p prostu sprawdzic jak w takich butach mozna wykonywac biegi i cw. Zawsze przebieram na zwykle adaski jak wykonuje interwaly zeby nie bylo .
    Ostatnio edytowane przez cziloss ; 26-01-15 o 15:13

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez cziloss Zobacz posta
    Tak, obcasz najnizszy w 2.0 i da sie to lekko wyczuc po przesiadce od "dziadkowych", nie odczulem roznicy w siadach czy innych cwiczeniach. Za to romelaosy maja niby najwyzsza a czuc sie jak na plaski. Niesamowite te buciory sa. Nowe riboki dostosowane juz sa bardziej pod CFowe zabawy. Tak zeby mozna bylo swobodnie skakac i takie tam. Ja jako zwolennik interwalow i szybkiej mocniej pracy zamiast cardio i przetestowalem wszystkie buty w takiej szybkiej intensywnej pracy gdzie stopa pracuje jak szalona. Zrobilem zwykla tabate x2 tak zbey czas pracy byl ok 9min. robilem burpeess, pajace, wskoki na opone, bieg bokserski, pompki, plank, przysiady z podskokiem i sprinty wynik byl taki, ze:

W butach od Dziadka myslalem, ze mi kurw urwie stope i na drugi dzien szło ochujec przez to jakie sa sztywne. obolala stopa i duzy dyskomfort.

Kumpel ktory ma Innov te buty strikte pod CF czul sie okej i nie narzekal

Powerlift 2.0 2x mniejszy bol i dyskomfort w odczuciu do dziadkowych ale nadal za malo elastyczne wg. mnie do takich dynamicznych cwiczen.

Romelaosy - no tutaj trudno powiedziec bo niby bylo okej bo poluzowalem rzepy i troche sznurowki. Wtedy pieta lekko zaczela latac ale ogolnie podobnie przy takich cwiczeniach jak 2.0

To sa moje odczucia i chcialem p prostu sprawdzic jak w takich butach mozna wykonywac biegi i cw. Zawsze przebieram na zwykle adaski jak wykonuje interwaly zeby nie bylo .
    Ale te buty nie są stworzone do takich ćwiczeń... To jakbyś oceniał jak Ci się biega w koszulce do wyciskania

Przecytaj ost. zdanie jakie napisalem... Widze, ze wiele osob trenuje/cwiczy w tych butach czy to w boxach cf czy na silowni i zyja. Jezeli mam ochote to bede biegac w koszulce do wyciskania. Sprawdzilem i napisalem swoje odczucia

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    http://1but.pl/adidas-drehkraft-m190...FRTMtAod810AIg

dopiero zobaczyłem co nowego wypuścił adidas

wydają się być równie wysokie co romaleosy i jeszcze ten fikuśny system wiązania zwraca uwagę
    Ostatnio edytowane przez Adame90000 ; 12-02-15 o 13:33

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów