Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 346 do 359 z 359

Wątek: Buty do podnoszenia ciężarów

Mi fizjo zalecił buty do siadów mimo dobrej mobilności. Ból pleców ustąpił i stopy lepiej się "czują". W sklepie Adidas.pl są dobre promocje.

Żagiel Awatar Hellboys
    No nie ukrywam że mam problem z siadam, jak podłoże sobie krążki pod pięty jest git, bez tego siadam jak kaleka

Buty do siadów dla mnie najlepsza inwestycja a mam tylko powerlifty najzwyklejsze. Jak ktoś poważnie podchod zi do tematu polecam, mi pozwoliły w ogóle jakoś poprawnie siadać. Taka budowa.

Panowie, wybrać jak wybrać, a ma ktoś patent jak to wyprać? nie sfilcują sie w pralce na ręcznym? Mam PP, a to skórka/ skóropodobne, szkoda aby się zjebauy.
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Nie sfilcują się, ale mogą się zacząć rozklejać.

Prałem niedawno powerlifty i jest ok.
    Chociaż nawet jakby się po 3 latach rozkleiły to bym nie płakał.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Po kilku praniach odkleiły się częściowo podeszwy. Skleiłem klejem do butów i korzystam dalej.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Moje się rozkleiły już po pierwszym miesiącu i to bez prania

Zwierzokoks Awatar fosa
    ktos tu chyba podgladał pr'y Toshiki Yamamoto
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 10-04-20 o 16:47

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    ktos tu chyba podgladał pr'y Toshiki Yamamoto
    Nie wiem czy do mnie pijesz bo ja nawet nie wiem kto to jest xD A zastanawiam się nad kupnem tych reeboków bo moje powerlifty już końcówka.

Siadał ktoś w tych nano 9?

Sezonowiec Awatar sz4t4n
    nano to nie buty stricte do siadow/dwuboju - tam drop pieta/palce masz tylko 4 czy 6 mm.
    Do krosfitow i funkcjowynalazkow spoko, bardzo wygodne. Do srednio pro siadania/ciagow/reszty tez spoko, ale jak chcesz zamiennik powerliftow z dropem 1x-2x mm to nie ta bajka.
    masz nowe powerlifty https://www.adidas.pl/powerlift-4-shoes/EG5176.html za 209.25 z kodem shop25
    kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły

Cytat Zamieszczone przez sz4t4n Zobacz posta
    nano to nie buty stricte do siadow/dwuboju - tam drop pieta/palce masz tylko 4 czy 6 mm.
    Do krosfitow i funkcjowynalazkow spoko, bardzo wygodne. Do srednio pro siadania/ciagow/reszty tez spoko, ale jak chcesz zamiennik powerliftow z dropem 1x-2x mm to nie ta bajka.
    masz nowe powerlifty https://www.adidas.pl/powerlift-4-shoes/EG5176.html za 209.25 z kodem shop25
    No właśnie powerlifty trochę za sztywne, poszukuję takich, w których będę mógł zrobić jakiś kompleks sztangowy, potem interwał na bieżni itp.

Butów z podbiciem nie potrzebuje, siady mogę robić nawet na boso bo mobilność mi spokojnie na to pozwala.

Sezonowiec Awatar sz4t4n
    no to albo nano albo metcon od nike'a. Nike tez ma teraz jakas wyprzedaz.

metcony - wezsze, lepiej moim zdaniem trzymaja stope, bardziej miekka wkladka (przod) + bonus w postaci wkladek pod piety, jesli jednak zamarzylbys sobie wiekszy drop. Za to moze detal, ale sznurowki z dupy, rozwiazuja sie niemal same srednio co 5 min.

nano - szersze, wiecej miejsca przy palcach, ale jak masz szeroka stope to bardziej dla Ciebie. Zupelnie odmienne doswiadczenie niz nike. Ale tez dzwiga sie niezle.

to jest juz troche wojenka metcon vs nano i niemal sekciarskie argumenty obu stron. Bralbym to co aktualnie w lepszych pieniadzach. Chyba, ze masz ta szeroka stope - wtedy nano.
    kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów