Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 331 do 337 z 337

Wątek: Buty do podnoszenia ciężarów

Cytat Zamieszczone przez Las3k Zobacz posta
    Właśnie widzę, dociąganie pokrętłem jak w snowboardowych adidasach... wyższa pierdolencja
    Ale poza tym mi się podobają, znalazłem info, że obcas ma 31,75mm podbicia, zajebiście.
    Martwi mnie tylko ten crossfit w nazwie.
    I dzięki za odpowiedź na pw.
    Przecież to słowo "crossfit" to sobie dodali do aukcji. Ogólnie Adi stricte weigthlifting, powerlifting obuwie. Zapięcie jest ok jak na amatorskie dźwiganie. Fakt, że wypuszczają już jakieś buty na koturnach, ale to mało specjalistyczne. Dźwigać trzeba w klasykach.

Panowie, ja nigdy nie zagłębiałem się w ten temat, więc w tej wąskiej dziedzinie nie jestem ogarnięty
    Wiem że do PC od Adidasa są Powerlifty, Power Perfecty i AdiPowery [drogie], a te Drehkrafty widziałem pierwszy raz w życiu. Wiem też, że jest coś takiego jak buty do CF, co śmierdzi mi kompromisami, więc wolałem się upewnić.
    No nic, dzięki

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Mi mąja przyjść w wtorek wiec w środę będę już siadał, tylko chuj wie czy trafię w rozmiar bo wziąłem 44 a normalnie do biegania noszę adiki 43 i1/3. Podobno ciężko trafić w rozmiar

Trochę odkopię temat. Poszukuję używanych butów Nike Romaleos 2 Black lub Black/Red, rozmiar 46 (30cm). Może ktoś akurat ma w dobrym stanie, po okazyjnej cenie

Sujon ja nie mam.

Metcony 3 vs Nano 7, ktoś coś może się wypowiedzieć? :>

Pany, jaki but do PC do 300 zł? Adidas powerlift, drehkraft czy inne?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów