Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Wątek: Alkohol, konopie, trening i inne dyskusje oraz kłótnie.

Nie toczę żadnej krucjaty bo mi to wisi, każdy ma lub powinien mieć swój rozum.

Ale dostrzegam wybielanie tematu anabolików przez osoby je stosujące, to ten sam mechanizm co u alkoholików.
    Dostrzegam też różnicę jaką robi kilkukrotnie zwiększony poziom testosteronu u osobnika, nawet u osób o łagodnym usposobieniu.A ilu takich w tych czasach znajdziesz?

Kwestie gamoni, bramkarzy, gówniarzy ćpunów i sezonowców nieśmiertelnych już pomijam.

To moje zdanie z dlatego nie dotykałem nigdy koksu, nawet zanim mówiąc oględnie -wyrosłem z hantla.

Zaznaczam iż mogę się mylić, bowiem jako suchotnik opowiadam o rzeczach których nie doświadczyłem.

Jak ksiądz o wychowaniu dzieci.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 12-09-17 o 22:57

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Miętowy - tak czytam posty i jedyne co mi sie nasuwa na myśl to ,to że natural wie lepjej od koksa czy towar szkodzi czy nie . Jak wbijesz ,wtedy możesz coś pisać bo teraz to tak jakby student uczył sterego chłopa jak ma pracować .

Wiem że jestes moderatorem i masz tu władze ale musiałem cos powiedziec .

Osobiście uważam że i tak taka retoryka jest lepsza. Pokazywać że fajki szkodzą, wóda szkodzi. Karanie za lekkie narkotyki to biznes i masa pracy dla policji, możliwość wykazania się w statystykach , żeę się posadziło studenta medycyny bo 2 razy przypalił.

Mówienie że osoby podatne - mogą doświadczyć wahania nastroju. Osoby pewne mogą stać się pewniejsze lub bardziej agresywne. MOGĄ !!! nie każdy kto bierze to się stanie.

Efekty uboczne jak najbardziej mogą być, każdy podejmuje ryzyko - ale jak pokazują statystyki - leki przeciwbólowe zbierają większe żniwo. W USA (na podstawie dokumenty Biger Faster Stronger) okazuje się że więcej ludzi ginie po ugryzieniu rekina niż od samego koksu.

Mi więc nie przeszkadza to co Knife pisze. Bardziej mnie drażni to jak Ci wszyscy krypto koksiarze twierdzą że sok nic nie daje , a wszystko to ciężka praca i dieta.
    Ostatnio edytowane przez thorin ; 13-09-17 o 18:48

hehe thorin wez towar i zrób gównotrening i jedz smieci to zobaczysz czy koks cos daje Ja wolałbym byc naturalem niz zreć bylejak bo na saa jedzenie działa na mnie kilka razy lepjej, wiięc jakbym zjadł smieci to bym sie czuł jak śmieć wiec jak ktoś mówi ze trening i dieta to tak własnie jest, sam towar gówno daje i mówi ci to uzytkownik testa solo oczywiscie lużna gumka zią

Cytat Zamieszczone przez Condor Zobacz posta
    hehe thorin wez towar i zrób gównotrening i jedz smieci to zobaczysz czy koks cos daje Ja wolałbym byc naturalem niz zreć bylejak bo na saa jedzenie działa na mnie kilka razy lepjej, wiięc jakbym zjadł smieci to bym sie czuł jak śmieć wiec jak ktoś mówi ze trening i dieta to tak własnie jest, sam towar gówno daje i mówi ci to uzytkownik testa solo oczywiscie lużna gumka zią
    To nie o to chodzi żeby jeść gówno czy ćwiczyć słabo. Ale mówienie że nic nie daje a dieta jest najważniejsza i dobry trening to też nieprawa.

Perfekcyjnie ćwiczący + Perfekcyjna trzymający natural < słabo ćwiczącego + słabo jedzącego koksa <<<< Perfekcyjnie ćwiczący + perfekt dieta + koks

Było badanie o którym Knife wspominał, 10 tygodni treningu. 4 grupy.

Placebo - 0kg czystej masy mięsniowej
    Natural + Trening - 2,2 kg
    600mg test + brak trening - 3 kg
    600mg test + trening - 6kg

Więc można samemu wyciągnąć wnioski, są też lepsze badania pokazujące lepsze różnice np w przyroście siły w przysiadzie. Nie spinam się w żaden sposób, bo nic mi do tego. Ale wystarczy zerknąć na dziennik gościa z SFD Cayek - wali kupę koksu jest dobrze docięty , a generalnie alko i śmieciowe żarcie są u niego codziennością. Gdzie na takim jedzeniu ciągle robił postępy, czy to jest zdrowe. NIE.
    Ale nie mówmy że nic nie daje , bez jaj.
    Ostatnio edytowane przez thorin ; 13-09-17 o 20:27

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Na gównozarciu i kogzie moze sylwetki nie zrobisz ale siłę na pewno, byleby jeść dużo

Heh ja naturalnie byłem silniejszy niz wiekszosc koksów siłownianych więc cos im ten kogz nie działał Oczywiscie masz racje jak leci duzo towaru ale ja mam na mysli 300mg tescia na tydzien - tak szczerze to teraz stwierdzam ze to jest w sumie nic wielkiego, nie raz czuje sie jakbym w ogóle nie bił . Uaktywnia sie to dopiero jak biore maxy .

Poczciwy dzik
    Dobra ale już bez przesady, bo to głupie gadanie w stylu na koksie muszę ciężej trenować i w ogóle mam przejebane to jest śmiechu warte. Koks daje możliwość by mocniej trenować i szybciej progresować co się przekłada na lepsze efekty czy to sylwetkowe czy siłowe, a to że ktoś jest głupi i nie umie tego wykorzystać to jego sprawa, tak samo w drugą stronę wiadomo, że samo się nic nie zrobi, ale wybielanie tego i gadanie że małe dawki, które biorę nic mi nie dają to niech się taki ktoś w głowę jebnie po prostu. To po co brać skoro nic nie daje?

"ale ja mam na mysli 300mg tescia na tydzien - tak szczerze to teraz stwierdzam ze to jest w sumie nic wielkiego, nie raz czuje sie jakbym w ogóle nie bił . Uaktywnia sie to dopiero jak biore "

O, następny

A teraz przeczytaj wszystko co w tym wątku napisałeś i to ostatnie zacytowane swe zdanie, potem wróć by mnie pouczać.
    A tymczasem...Adi pompuje karabiny.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Malcerzv4 jeśli pisze prawdę jest dość dobrym programista a bije towar od kilku lat aż już nie mam miejsca na nogach .
    Programistą jestem słabym Ale pracuje jako administrator sieci i systemów informatycznych w szpitalu wiec nie muszę w ogóle programować.
    I nie jest prawdą że nie mam miejsca na nogach! Odkąd się roluje igła wchodzi w uda jak u noworodka!

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Śmieszy mnie argument, że skoro alkohol jest legalny to marihuana też powinna być bo nie jest tak szkodliwa. Powinno się raczej walczyć z alkoholem niż równać w dól i legalizować konopie.
    Wchodzimy w obszar zamordyzmu państwa. Do czego państwo może zmusić swoich obywateli. O czym decydować z nich. Pod pretekstem szkodliwości zakazano alkoholu. Tylko czekam aż zabronią spożywania tłuszczu to powoduje choroby serca

Ucięło zdanie które w ogóle teraz co innego znaczy. Przy maksymalnych ciezarach czuje koks. I gdzie tu ta sławna agresja po saa ? mnie to wrecz zamula, jakbym nie brał pre workautów to bym najchetniej tylko jadł i spał . Nerwy są jak mnie polaki w Holandii denerwują - ich poziom inteligencji jest żenujący ,mieszkają w slumsach i sciagają w dół kogo sie tylko da to kazdy na moim miejscu by dostał ku.wicy a zwłaszcza po saa ,które uwrazliwiają na ludzką głupote

Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    Mamy nielegalne środki farmakologiczne i to mega patologia. Powinny być legalne. Skończyły by się profity dla przemytnikow i nielegalnych wytworcow.... Nikotyna to samo.
    Ale że niby środki z nikotyną nie są przemycane i półświatek nie czerpie zysków? Przecież są legalne To nie u nas są jedne z większych szlaków przemytów szlug?
    A mało takich miejsc?
    http://www.radiowroclaw.pl/articles/...-Dolnym-Slasku

Kwestia legalizacji marychy rozpatrywana jest w innych kwestiach.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 17-09-17 o 16:17