Zobacz wyniki ankiety: Co robić?

Głosujących
647. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • DOJEBAĆ MASY DO 120 KG! OLEJ KONDYCJĘ!!

143 22,10%
  • Rób maksimum SIŁY przy średnim wzroście masy.

233 36,01%
  • Rób tylko siłę, olej masę.

86 13,29%
  • Bądź jak Misha, dojeb jeszcze więcej koksu

185 28,59%
Strona 521 z 521 PierwszyPierwszy ... 21421471511519520521
Pokaż wyniki od 7 801 do 7 801 z 7801

Wątek: _Knife_ Reprezentacja sił ciemności 2017! # S.515- box siady

Gwiezdna Gwardia
    Jest art. o nandrolonie. Zielińscy mogli mieć odżywki/suple z dosypką lub brali inne, zanieczyszczone leki. Cytuję badania gdzie podawali skażony 19-norandrostenedionem monohydrat, milionowe części grama tego prekursora nandrolonu - dają pozytywny wynik w teście antydopingowym (wystarczy skażenie na poziomie 0.00005%) - ale chuj, wyrok zapadł w narodzie, bez procesu i słuchania wyjaśnień.

Stężenia jakie mieli Zielińscy to śmiech na sali, nie "wielki doping nandrolonem".

##

Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Spośród zagrożeń które wymieniłeś, szczególnie tych odnośnie układu oddechowego - takie efekty może powodować palenie marihuany, ale co z waporyzacją czy jedzeniem w formie ciastek?
    Wiadomo które sajdy mają się do płuc. Jedzenie raczej nie ma wpływu na płuca, ale za to na całą resztę - tak.

2017.09.20: "WIECZÓR: DÓŁ"

1. Przysiad tylny ATG + wyciskopodrzut sztangi zza karku (ang. thrusters)

6 x 60 kg
      3 x 90kg
      2 x 110 kg
      2 x 120 kg
      2 x 130 kg

FILM THRUSTERS (JAK WYGLĄDA?): https://youtu.be/oww6k8t4-_4

2. Wyciskanie na suwnicy (ang. single leg 45 press); waga samego ciężaru; powolne tempo, pauzy;

jednonóż (P/L):

15 x 60 kg
      15 x 80 kg

Opis: OPIS + FILM

3. Wspięcia na palce, stojąc (ang. standing calf raise);

Jednonóż, na podwyższeniu:

12 x (2 x 20 kg)

Obunóż, na podwyższeniu

24 x (2 x 20 kg)

Opis: OPIS BOJU

4. Interwały 12 minut

Komentarz:

Dwa powtórzenia wg planu, reszta jak widać, celowo lekko ze względu na przeciążanie prostowników. Dałem za to popalić na interwałach.

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Jakie zawody w bieganiu? Jaki dystans i czas planujesz?
    3 km, na szczeblu wyżej niż JW. Planuję dobiec, jak dobrze się będę czuł (plecy) to poniżej 4:50 na km.

##

Po prawie 210 tys. padła cewka, najlepsze jest to, iż objawy pojawiały się raz na kilka dni, na długiej trasie wcale (obstawiałem świece itd.) Profilaktycznie kupiłem nowe świece, problem wydawał się rozwiązany. Mechanik mówił, że hula. Odpalam - wibracje i te same objawy co wcześniej. Cóż, trochę kasy zostawiłem. Tyle dobrego, że auta nie ruszyłem nawet z miejsca i pojawiła się awaria (świeżo po wymianie świec, jeszcze w serwisie). Dałem im zarobić, bo nie chciało mi się już czekać na części w hurtowni - na poczekaniu by pewnie nie było.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów