Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Sucha skóra

Sucha skóra

Mam taki problem, od jakiegoś tygodnia mam strasznie suchą skórę na dłoniach. Do tego stopnia, że zaczyna pękać i robią się rany. Stosuję kremy ale zastanawiam się co może być przyczyną. Nic w diecie nie zmieniałem.

Powodem może być pogoda? Chłód? Zawsze w zimie mam bardziej suchą, między palcami takie białe się robi.

Problem dotyczy głównie dłoni ale ogólnie na ciele też widać.
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Same here, jak tylko robi sie chlodniej od razu skora na rekach jak papier scierny.
    Czlowiek za dzieciaka glupi byl i bez rekawiczek smigal to teraz pokutuje

krem neutrogena taki niebieski szybkowchlanialny 'fast absorbing' - przed kazdym wyjsciem, po kapieli, po umyciu rak. tylko nie na grubo, bo bedziesz mial tluste lapy, wystarczy troche.
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Właśnie taki stosuję. Jest lepiej, ale czasem łapy są strasznie suche. Odciski od drążka/sztangi to norma, przyzwyczaiłem się ale ta sucha skóra mi strasznie przeszkadza. Pęka, robią się rany i ciężko złapać gryf.

Moja mama ma podobny problem, jak temperatura spada robią się jej suche miejsca pomiędzy palcami i wokół oczu.

Może coś zastosować, żeby nawilżyć skórę od wewnątrz? Warzyw jem duzo, owoców też.

Do ciała i do twarzy co warto kupić do nawilżenia?

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Mi pomogło picie oliwy z oliwek + oliwkowanie ciała po kąpieli/prysznicu.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Widzisz nie wpadłem na to. Rok temu piłem duzo lnianego i nie mialem takiego problemu. Dzięki!

jesli z rekami jest naprawde problem to zobacz jakie mydlo

ja zlapalem sie na tym ,ze zwykle mi bardziej wysuszalo niz np wysuszajacy protex. Tak byly suche ,ze az swedzialo i sie drapalem a co za tym idzie rany sie robily

co do kremow - neutrogena - super

sa jeszcze takie cos a'la kuracja nocna.
    smarujesz - mega, mega tlusty i zakladasz bawelniane rekawiczki - taki cieniutke - nie grzeja
    smarujesz przed snam i do rana spisz w rekawiczkach zeby nie wytrzec kremu w posciel itd. Pomaga
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 27-08-14 o 17:58

Mydło cały czas stosuję w płynie i takie problemy dopiero teraz jak jest chłodniej.

Dzięki, obadam tą kurację

sa jeszcze takie cos a'la kuracja nocna.
    smarujesz - mega, mega tlusty i zakladasz bawelniane rekawiczki - taki cieniutke - nie grzeja
    smarujesz przed snam i do rana spisz w rekawiczkach zeby nie wytrzec kremu w posciel itd. Pomaga
    Sprawdzone, pomaga! Natarłem kiedyś tak łapy oliwką jednorazowo na noc, to efekt był natychmiastowy. A styrane miałem równo, popękane, suche, poranione ogólnie od roboty i zimna.

Jak tylko włączam do suplementacji glicerynę to przestaje mieć problem z przesuszoną skórą

Ja także mam suchą skórę. Ale staram się ją intensywnie nawilżać kremami. Dobrze sprawdza się u mnie Ziaja do skóry suchej

12. Wybierz suplementy dla siebie

Ścięgno sarny
    popieram motyw z rękawiczkami na noc, sprawdzone.

Może pomogą tu kremy do atopowej skóry na dłoniach - one są bardzo tłuste więc powinny coś zdziałać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów