Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 137

Wątek: Niski tesc, wysoka prolka

Rzecz jasna można by podnieść tego testa i zobaczyć czy objawy kliniczne by się zmniejszyły. Clomid albo HCG tutaj by zrobiły dobrą robotę ale nie wiem czy jakiś lekarz byłby w stanie Cię poprowadzić bo to dla każdego endo nie będzie wskazanie do leczenia. Może spróbuj clomid na własną rękę może 100mg 5-7 dni później z 5 dni 50mg i wtedy badania LH i testa + ocena samopoczucia.

provi tamox clomid hcg atd bromo - takie combo naprawi wszystko
    ja taki mniej więcej odblok robiłem.

clomid 12 dni i badania trzynastego dnia wlasnie czy pozniej/wczesniej? Zeby byly jak najbardziej miarodajne.
    Wyjdzie mnie o wiele latwiej niz sie pol godziny kolejnemu lekarzowi tlumaczyc i uslyszec ze i tak nie ma podstaw do leczenia
    Musze clomid kolowac...

Już po 7 dniach 100mg LH powinno się znacznie podnieść i wtedy będzie już wyższy teść i poprawa kliniczna (jeśli winny jest teść). Po tych 7 dniach LH i test. Będziesz wiedział jak zareagowała przysadka i czy Ci to pomogło. Później jak będziesz chciał możesz ciągnąć 50mg ed. Badania pokazują że klomifenem można skutecznie leczyć hipogonadyzm w dłuższym okresie i są obecnie próby rejestracji tego leku w USA pod tym kątem.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez rejli Zobacz posta
    Już po 7 dniach 100mg LH powinno się znacznie podnieść i wtedy będzie już wyższy teść i poprawa kliniczna (jeśli winny jest teść). Po tych 7 dniach LH i test. Będziesz wiedział jak zareagowała przysadka i czy Ci to pomogło. Później jak będziesz chciał możesz ciągnąć 50mg ed. Badania pokazują że klomifenem można skutecznie leczyć hipogonadyzm w dłuższym okresie i są obecnie próby rejestracji tego leku w USA pod tym kątem.
    Ewidentna wina przysadki! Gonadotropiny za niskie !

Dzis wystartuje z clomidem. Za tydzień zrobie badania i zdam relacje.
    Opcjonalnie 50mg clomidu styknie zamiast 100 przez te 7 dni? Nie wiem czy uda mi się zabajerowac w aptece 2 opakowania...
    Tyle lat po lekarzach latam a i tak musze na wlasna reke testować clomid

50 już coś tam zadziała. Jak nie masz możliwości więcej to daj te 50

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez booolooo Zobacz posta
    Dzis wystartuje z clomidem. Za tydzień zrobie badania i zdam relacje.
    Opcjonalnie 50mg clomidu styknie zamiast 100 przez te 7 dni? Nie wiem czy uda mi się zabajerowac w aptece 2 opakowania...
    Tyle lat po lekarzach latam a i tak musze na wlasna reke testować clomid
    Stestuj ale po 14 dniach.

Jednak Clomu mam więcej i daje 100mg. Zrobie badania w poniedziałek (po 7 dniach), bo wizyte mam we wtorek. Wrzuce wtedy kolejne info z pola walki z wiatrakami.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez booolooo Zobacz posta
    Jednak Clomu mam więcej i daje 100mg. Zrobie badania w poniedziałek (po 7 dniach), bo wizyte mam we wtorek. Wrzuce wtedy kolejne info z pola walki z wiatrakami.
    No spoko, ale szkoda, że nie zrobisz tego później. Wtedy byłaby duża pewność co do działania środka.

11. Pyszne odżywki białkowe

Aktualizacja.
    Dodaje jeszcze wynik Tescia wolnego z poprzedniej serii multi badan - przy aktywnym trybie zycia, w tym wieku i przy dobrej szamie - tragedia wg mnie:

Oraz po tygodniu clomidu 100mg ed. Zgodnie z oczekiwaniami LH i Tesc w gore. Jutro wizyta. Czego moge sie spodziewac? Ze pojade z kilka miesiecy na clomidzie np.?
    Ostatnio edytowane przez booolooo ; 20-10-14 o 20:15

Jest roznica w samopoczuciu?

Sezonowiec
    Ładnie teścia Ci podniosło daj znać co orzekł lekarz.

W samopoczuciu to ciezko okreslic. Powaznych raczej nie zaobserwowalem. Chyba za krotki okres.
    Pierwsza wizyta u innego endo w poznaniu. Za rozmowny nie byl raczej tylko ja gadalem co do tej pory zbadalem i zapisal na badania do szpitala. Termin na luty.
    Dokoncze opakowanie clomidu - 6 dni po 50mg ed. i czekam na luty...

Sezonowiec
    Boooooolooooo a jak samopoczucie jak skończyłeś brać clomid? Ja wciąż główkuję jak rozbić to dawkowanie .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów