Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 137

Wątek: Niski tesc, wysoka prolka

Najważniejsze w tym wszystkim jest znaleźć dobrego lekarza. Musisz przed wizytą się jak najbardziej doedukować aby cię nie spławił/oszukał. Z praktyki wiem, że z lekarzami w tej dziedzinie jest naprawdę kiepsko.

Np. w moim przypadku (lh 1,1 a test 303) lekarz zamiast przepisać hcg zaproponował prolongatum 100mg 1 shot na 10 dni.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez rejli Zobacz posta
    Najważniejsze w tym wszystkim jest znaleźć dobrego lekarza. Musisz przed wizytą się jak najbardziej doedukować aby cię nie spławił/oszukał. Z praktyki wiem, że z lekarzami w tej dziedzinie jest naprawdę kiepsko.

Np. w moim przypadku (lh 1,1 a test 303) lekarz zamiast przepisać hcg zaproponował prolongatum 100mg 1 shot na 10 dni.

A bierzesz coś obecnie?

50mg propa eod które mam w planach brać 8-10 tyg aby trochę przyredukować. Niższy BF powinien poprawić trochę metabolizm etc. Później porządny odblok i jak dalej nisko LH będzie się utrzymywać to właśnie HCG 3x w tygodniu. W międzyczasie rezonans przysadki.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez booolooo Zobacz posta
    Mam skierowanie na full badania (tesc, tesc wolny, lh, fsh, estradiol, shgb i jeszcze kilka)
    I dylemat czy robic je teraz i isc do androloga, czy wszamac clom, zrobic badania i z tym isc. Pytanie jak zareaguje na taka samowolke. Bardziej podoba mi sie druga opcja

jak sie zdecyduje na opcje nr 1 to zeby wyniki wyszly jak najgorsze

Najbardziej przeszkadza mi gino, brak zarostu, lapanie tluszczu i brak mozliwosci lapania miecha. Poza tym wykonczylem plecy ciagami i siadami.
    Rozsądnie byłoby zrobić badania przed i po. Wtedy miałbyś na papierze słuszność/niesłusznosć swoich diagnoz/recept.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Pomyslalem troche nad tym, robie najpierw zestaw swiezych badan. Jade z tym do andro. Czyli znowu czekanie Ale poczekalem ponad 4 lata to i poczekam 4 tygodnie. Jak androlog nie podejmie zadnych krokow to na poczatek pazdziernika zarzuce cloma i jakies ziolka (booster tescia) na wlasna reke.

Jedź może do tego urologa Gomuły. Da Ci zapewne HCG i będziesz miał teścia w górnej granicy wykręconego.

Nie bede 400km w jedna strone cisnal do lekarza
    Zdam relacje jak bede po badaniach i wizycie u androloga. Na razie sam nie zaczynam sie bawic w clomid.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez booolooo Zobacz posta
    Pomyslalem troche nad tym, robie najpierw zestaw swiezych badan. Jade z tym do andro. Czyli znowu czekanie Ale poczekalem ponad 4 lata to i poczekam 4 tygodnie. Jak androlog nie podejmie zadnych krokow to na poczatek pazdziernika zarzuce cloma i jakies ziolka (booster tescia) na wlasna reke.
    Olej tego boostera i wrzuć coś na prolaktynę do zestawu. A w ogóle wspominałeś, że na boosterze "poczułeś co to libido? " . Mógłbyś dokładniej to opisać tzn. jak odbiło się to na Twoim samopoczuciu?

Cytat Zamieszczone przez Alex Zobacz posta
    Olej tego boostera i wrzuć coś na prolaktynę do zestawu.

A w ogóle wspominałeś, że na boosterze "poczułeś co to libido? " . Mógłbyś dokładniej to opisać tzn. jak odbiło się to na Twoim samopoczuciu?
    Na prolke jest na stale wrzucony bromergon

Ot libido bardzo mocno podskoczylo na boosterze tescia Ale wlasnie to raczej bylo jedyne pozytywne odczucie. Niestety nie mam badan z tego miesiaca jak bralem booster tescia.

Wiesz, czasami lepiej leczyć się u dobrego lekarza dalej jechać niż przez lata męczyć się u jakiegoś oszusta. Trzymam kciuki za twojego androloga

Tak wyglada sytuacja na dzis (podstawowe badanie krwi jeszcze mialem, ale wyszlo ok, nawet nie wrzucam). LH wg mnie nisko, tesc tez bez szalu.

Nie mam jeszcze wyników wolnego tescia. Dojdzie mi na koniec tygodnia. Z tym pojade za 2-3 tyg do innego endokrynologa, bo niestety do androloga sie nie mam jak dostac w Poznaniu/Wroclawiu, a do Wawy leciec nie bede po clomid.

Przy takim teście znalezienie lekarza który by stwierdził, że jest za niski może być problem

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    LH faktycznie bardzo nisko, jakis rezonans by sie przydal najlepiej.

Kapiszon Awatar Molu
    Cytat Zamieszczone przez rejli Zobacz posta
    Przy takim teście znalezienie lekarza który by stwierdził, że jest za niski może być problem
    potwierdzam, ja mam 470,80 gdzie norma 249 - 836 i juz druga lekarka mowi, ze ok
    "...OdtądJednoDobrzeJużWiem,KochaćTrzebaOdDziś . JutroPóźnoMożeByć,BoŻycieToKrótkiFilm..."

Rezonans byl, moj obecny endo konsultowal przypadek na zjezdzie endo w xxx oraz gdzies tam w warszawie i nic...
    Taki wynik, przy zdrowym odzywianiu i cwiczeniach w takim wieku to wg mnie katastrofa.
    Tu lapcie opis:

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów