Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak wzmocnić mięśnie brzucha u fightera?

Jak wzmocnić mięśnie brzucha u fightera?

Chciałbym wzmocnić (nie wyrzeźbić) mięśnie brzucha i teraz nie wiem jakie ćwiczenia będą do tego odpowiednie.

Trening brzucha musi być ciężki, myślałem nad 2000 brzuszków codziennie (to nie jest żaden problem) większość bokserów tak trenowało brzuch.

No ale właśnie, czy taki trening nie jest bez sensu? Może dowalić jakieś obciążenie do tych brzuszków? Albo znacie jakieś ciężkie ćwiczenia? (mogą być z ciężarami) chodzi mi o to żeby jak najbardziej skatować brzuch.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Przeczytałem podstawy zanim założyłem temat i nic tam nie znalazłem o brzuchu. Była tam tylko rozpiska The Girls 100 pompek, przysiadów i brzuszków (ciekawe czemu tam to jest jak brzuszki nie mają żadnego sensu?). Wiem że brzuch też się wzmacnia przy martwych ciągach, przysiadach itp. (to już robię) chcę jeszcze jakieś ćwiczenie żeby skatować brzuch, maksymalnie go wzmocnić. Może scyzoryki będą lepsze? Zastanawiam się dlaczego brzuszki nie mają sensu, przecież teoretycznie wzmacniają mięśnie brzucha? A jak położę na siebie obciążenie to już w ogóle...?

Skoro tu już jesteś to chciałbym się spytać co sądzisz o robieniu np. 500 powtórzeń pompek na poręczach, zwykłych pompkach itp? Chodzi oczywiście o siłę, wytrzymałość a nie o wygląd mięśni.

Przysiad, plank, scyzoryk.

Ścięgno sarny
    Cytat Zamieszczone przez leny Zobacz posta
    Przysiad, plank, scyzoryk.
    skoro kolega jest fighterem, to podstawa treningu to nogi. Zatem w przysiadach masz i nogi, i brzuch - zajebiście proste. Plank też dobre ćwiczenie, wielu "pakierów" zgina się przy tym w pół.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów