Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Wątek: NBA Playoffs 2014

no i ..uj już po 4:0 no ale pierwsza piątka Indiany zagrała widzę niezłe zawody a ze statystyk w oczy rzuca mi się jeszcze jedno - mianowicie 5 niecelnych prób za 3 pkt BOSHA!!! to że chłopak w tym sezonie rzucił już parę 3 nie znaczy że jest drugim Allenem WTF!

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK
    bedzie 4:1 dla Miami

Kompletnie nie rozumiem tego rozdania MVP, Durant (wiecznie drugi) dostał juz ta nagrode typowo na siłę,żenuje mnie fakt iż barany które przyznają te nagrody patrzeli tylko na punkty (bo w tym był najlepszy durant) a LBJ poprostu na chamca już chca wygryśc, Lecz LBJ to najlepszy koszykarz wszechczasów gdziekolwiek go nie postawisz tam bedzie najlepszy, pozdr

LBJ najlepszy obecnie - tu bym się może i zgodził, ale WSZECH CZASÓW???!!! ehhh....skasowałem ..... za dużo byłoby pisania

Kolega dość mocno odleciał, LeBron pewnie na koniec kariery będzie stawiany w powiedzmy TOP10 w historii, ale stwierdzenie, że najlepszy ever... A Durant dostał MVP głównie za to, że OKC cały czas walczyła na mocnym zachodzie, a Miami z Lebronem na czele co najwyżej przespacerowało się po mizernym wschodzie. Co nie zmienia faktu, że patrząc szerzej to James jest lepszym zawodnikiem, z większym pozytywnym wpływem na zespół, bardziej wszechstronnym i ogranym.

Lebron jest ..fajniejszy..Durant niestety odrobinę lepszy i pewniejszy, choć gra inaczej.

Ale wróćcie pamięcią jak grał np. w reprezentacji w Mistrzostwach Świata.

Oczywiście jaram się Lebronem jak gimbus wytryskiem

Mam małego penisa i jestem taki brzydki
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 26-05-14 o 10:47

Cytat Zamieszczone przez NowyDeal Zobacz posta
    "Durant niestety odrobinę lepszy i pewniejszy, choć gra inaczej."

Kolego wiesz ze koszykówka to sport tak? wróc do logopedy

co to za kosmita ten NewDeal ?

gimbo ?

Trudno powiedzieć bo już go nie ma z nami

znaczy się ... kiedy pogrzeb?

start chyba 5 czerwca.
    SAS czy HEAT ?

Ciężko wyrokować, obstawiam, że jeśli rozstrzygnięcie będzie po 6 meczach to San Antonio, jeśli będzie 3-3 to w siódmym meczu LeBron weźmie co swoje. W każdym razie czekam z niecierpliwością na czwartek.
    Inne pytanie, gdzie pójdzie Kevin Love? Jeździ do Bostonu, jest z LA, ojciec grał w Waszyngtonie, Minnesota raczej nie ma szans na zatrzymanie go u siebie. Jak na moje to LA lub Celts, przy czym kibicuję drugiej opcji.

Love raczej Celtics, chociaz slyszalem tez o WAS.
    L.A. malo prawdopodobne.

final jak dla mnie znowu heat

Oglądajcie finał polskiej ligi

Ale ogień idzie, masakra.

Koszarek, Dylewicz, Wiśniewski, Zamojski, Prince.. co tam się wyprawia to szok.

Dobry europejski poziom, punkt za punkt, 6 trójek Wiśniewskiego w 2 połowie...

ależ jestem zły! wczoraj na koszu typ wsadził mi pół palca w oko. próbowałem oglądać finały, ale nawet patrząc zdrowym okiem światłowstręt taki, że traci to sens. jak Lebron odpadnie przez kontuzje to 4-0 dla Spurs.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów