Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 113 z 113

Wątek: redukcja, niski test

Cytat Zamieszczone przez podlalo Zobacz posta
    Panowie, i co ja mam zrobić? Badał mnie przez tydzień sztab lekarzy i doszli do wniosku, że mnie coś przyblokowało ale to minie. I co, rozumiem, że będę czekał i marnował kolejne dwa lata bez rezultatów? To bez sensu, tyle poświęcić i teraz odpuścić. Ja pier**le
    Zarzuć miesiąc diety na 0 bilansie, HC , zdrowe tłuszcze/ew. tłuszczówka typowa.

Po tym miesiacu zrob sobie badania i zobacz efekty jakie będą.

W żadne środki sie nie baw, najpierw ogarnij organizm

Jak dalej bedzie tak rozjeba*a gosp. hormonalna to wtedy mysl coś o farmakologii

@rejli - spróbuję z tym DAA, dodatkowo chyba zakupię macę http://mamzdrowie.pl/maca-peruwiansk...lasciwosciach/ - słyszę od znajomego same superlatywy

@karo47 - ja teraz byłem przez 2 msc bez diety, jadłem nawet powyżej 0, specjalnie przed hospitalizacją wrzuciłem na luz, aby wszystkie objawy, które objawiły się poprzez deficyt, wróciły do normy.
    Ostatnio edytowane przez podlalo ; 11-06-14 o 11:03

a jak u Ciebie z prolaktyną i estradiolem?

wszystko gra (-:

u mnie teśc wysoko, estro, prolka 2x norma i problemy z libido, biore examentane i priamipaxole libido ok, musze wyniki sobie porobić. Objawy jak u ciebie dziwne otłuszczenie, każdy kg w dół to walka, a wraca wszystko w momentalnym tempie jak nie trzymam michy

To może być kwestia tarczycy jeszcze

U mnie też problemy z wagą itd, ale testo/estro prolka w normie, libido mialem niskie na LC, teraz 3-ci dzien na HC i skoczylo do gory, waga tez narazie w miejscu wiec jest ok.

tarczyca w normie przynajmniej ja

u mnie też wyniki tarczycy b. dobre. chyba taki organizm po prostu. jedni mają lepsze predyspozycje, inni trochę gorsze.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów