Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Wątek: Porządne jeansy

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania. Jak jest dobra okazja i ciekawe portki to kupuje.
    Obecnie ze spodni, które kupiłem w sklepie mam mhm.. 3 pary
    1x stare Mass98 (mają z 6-8 lat, dobrze, że kupowałem XL na 160cm wzrostu , bardzo gruby jeans, nie farbuje etc)
    1x w miarę świerze Elade (dobra jakoś materiału)]
    1x Levis 501 (mają rok, i dziwna sprawa z nimi jest, mam 501 z lumpa i ze sklepu, te z lumpa mają dużo lepszy materiał)

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Tom Taylor, Relaxed Slim - kolor denim blue na żywo b.fajny
    jak gdzieś upolujecie to przymiarkujcie
    dobrze leżą na udzie 65 i ogólnie fajny krój

TK Max (żadko) albo częściej Peek&Clop

Dzięki za wszystkie wypowiedzi, panowie. Teraz na pewno coś dla siebie wybiorę. Może nawet popatrzę w tym ciuchlandzie, chociaż zawsze na to krzywo patrzyłem.

Pozdrawiam

ma ktoś może spodnie z diagonalu? jak to się nosi czy jest trochę rozciągliwe?

polecam spodnie ze Springfielda, na levisach 501 się przejechałem, niecały rok i trzy pary przetarte między udami ...

Levis 501 mam już parę lat, ale odkąd zmieniły się w rurki przeznaczone są do prac ogrodowych po nacięciach na wysokości kolan .

Z polskich polecam markę Turbokolor, model Stavros, co pół roku wyprzedaż za 100 zł z małym hakiem kupisz.

u mnie bez roznicy czy wranglery czy lee i tak wszystkie przecieraja sie po wewn stronie ud ale za to te z h&m mam blisko 2 lata i zero przetarc

polecam Wrangler

Arizona Stretch 2% elastan - mega wygodne, uda się mieszczą i nie wyglądam w nich jak pizdeusz

Greensboro 1% elastan - nie jest już tak kolorowo, ale dają radę

co do jakości niestety za wcześnie aby ocenić, ale ze względu na duże uda, tylko w takie wchodzę

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Wczoraj szukałem spodni i myślałem o tym temacie.

Jak dodajecie wpisy dobrze by było jakbyście precyzyjniej określali specyfikacje. "Duże uda" to pojęcie względne. Obwód, pas, wzrost i wtedy rozmiar i model spodni.

Ja wczoraj miałem, albo w pasie torbe jak kangur, albo za długie, często sporo nogawki. W udach leginsy. Choć w Zarze nawet rurki założyłem. Świetnie opinały łydki!
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ja kupuje tylko w Cross'ie.
    Jest spory wybór spodni z lajkra i nie mam problemów z kupnem spodni bez potrzeby skracania z moimi 170 centami.

Jaszczomp BF
    Ktoś może widział teraz spodnie bojówki materiałowe ala wyjściowe, tzn żeby nie wyglądały jakbym na polowanie albo na ryby jechał ?

Co do jeansow to czasem coś zawinę z outletu w fashion house, za 130-150zł levisy czy lee to jeszcze źle nie ma, gorzej z rozmiarami bo regular trochę zbyt opinają

american eagle miał swego czasu spodnie slim straight czy cośtakiego gdzie lekkie zwężenie zaczynało się od kolana dopiero. miałem parę przez rok, bardzo dobry materiał. ale ja kruciak jestem więc i w udzie 70 cm nie siedzi
    co do bojówek - http://www.ajkerdeal.com/Images/Deal...erieagle/3.jpg
    takie miałem i bardzo spoko, na lato.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ktoś może widział teraz spodnie bojówki materiałowe ala wyjściowe, tzn żeby nie wyglądały jakbym na polowanie albo na ryby jechał ?

Co do jeansow to czasem coś zawinę z outletu w fashion house, za 130-150zł levisy czy lee to jeszcze źle nie ma, gorzej z rozmiarami bo regular trochę zbyt opinają
    Są w Reserved czarne.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    Mierzyłem 4 pary różnych spodni, i niestety każde rurki mimo że metka regular , dlatego nie wchodzę już tam za często ale sprawdzę, dzięki za info.

No mniej więcej właśnie takie jak Mastif pokazał tylko ciemno szare/czarne z diversa były, to nawet w klubach (nie takich gdzie w koszuli 90% jest) nie czepiali się, bo wyglądały dość elegancko, w sumie coś jak chinosy z kieszeniami na bokach. Gdybym wiedział to kupiłbym na zapas hehe
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-03-15 o 17:13

nie ma jak dżinsy z wranglera, no ale trochę kosztują ;p

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów