Strona 46 z 47 PierwszyPierwszy ... 3644454647 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 690 z 698

Wątek: Męskie perfumy

Jak z trwałością Lalique White? W porównaniu do AdG Profumo i np. Allure Sport?

Zamowilem te lalique white tester 75ml z iperfumy. Zobaczymy co to warte. Na coś lepszego chyba muszę poczekać na te promocje na tagomago. Może będzie Chanel allure home sport

Sztywny Pal Azji
    ch 212 vip men bardzo fajne - z tanszych zapachow rasasi tasmeem mi podszedl ostatnio.

Ja też lalique zamówiłem, bom biedny, spece chwalą to wziąłem w ciemno

Lalique baaardzo fajny. Długo trzyma i kobiety się zachwycają tym zapachem
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

Nie bez powodu, to unisex

Potwierdzam lalique fajny zapach, na pierwszy rzut faktycznie trochę szpitalem mi podjechał hehe

Cytat Zamieszczone przez Pan_Cyga Zobacz posta
    Potwierdzam lalique fajny zapach, na pierwszy rzut faktycznie trochę szpitalem mi podjechał hehe

Lalique white doszły. Psiknale, pierwsze wrażenie sikacz z rynku za 20zl. Po 5min niewiele lepiej. Zobaczmy później chociaż ciężko mi uwierzyć że coś z tego fajnego się wykształci

Jednak nie mój klimat te white. Może ktoś chce odkupić? oddam 2dyszki taniej niż dałem
    Ostatnio edytowane przez tomczers17 ; 19-05-17 o 16:38

Ja też trochę bardziej burżujski nos mam, ale 115 zł za 125 ml to spokojnie można powiedzieć ze fajne.

Sztywny Pal Azji
    nie jest taki zly ten white, ale nie wiem skad te zachwyty - dla mnie to pieprzem daje po nosie zaraz po psiknieciu, ale pozniej juz jest lepiej.

Cytat Zamieszczone przez tomczers17 Zobacz posta
    Lalique white doszły. Psiknale, pierwsze wrażenie sikacz z rynku za 20zl. Po 5min niewiele lepiej. Zobaczmy później chociaż ciężko mi uwierzyć że coś z tego fajnego się wykształci
    se zamów CH Allure Spoer za pińcet i bedziesz pachniał jak 90% ludków wkoło, która psika sie podróbami identycznie pachnącymi

Akurat podróby tego Chanel to nie to samo. Próbowałem 2x ze źródeł których inne były dobre ale ten zapach nie mogą trafić. To jedne z nielicznych które molgbym kupić org bo mi się w chuj podobaja, i ciężko o podobne podróbki.
    Ostatnio edytowane przez tomczers17 ; 19-05-17 o 21:39

Jak dla mnie ten lalique pachnie zajebiście. Miałem już różne i z tego jestem baardzo zaodowolony. Zwłaszcza, ze trzyma bardzo dlugo. Wystarczą 2 "psikniecia" i czuć bardzo mocno. Jak jest ciepło to jeszcze bardziej.
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

Byćmoże. Mi nie podchodzi. Jakiś taki mdły mi się zdaje.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów