Strona 63 z 65 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 945 z 967

Wątek: Męskie perfumy

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Gdzie te czasy -40% na Tagomago...

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Gdzie te czasy -40% na Tagomago...
    Panie, dybaj na testery z eglamour. Takie ceny idzie ustrzelić, że aktualnie 22 flakony u mnie na półce stoją i dalej bym kurwa kupował, ale mam szlaban

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ok, to pierw muszę poniuchać coś w galerii

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Właśnie też muszę jechać tym bardziej, że przed chwilą podpowiedzieli mi, że Man zielony się pojawił od Bvlgariego.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Właśnie też muszę jechać tym bardziej, że przed chwilą podpowiedzieli mi, że Man zielony się pojawił od Bvlgariego.
    Daj znać jak się podoba, dla mnie pomyłka i wpadka marki, której perfumy bardzo lubię.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Wnioskuję, że lubimy przeciwstawne kompozycje zapachowe, więc pewnie dla mnie będzie w sam raz na wiosnę/lato jako alternatywa dla Cedru Armaniego. Z tego względu duże nadzieje pokłada też w Noiru od Forda.

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Wnioskuję, że lubimy przeciwstawne kompozycje zapachowe, więc pewnie dla mnie będzie w sam raz na wiosnę/lato jako alternatywa dla Cedru Armaniego. Z tego względu duże nadzieje pokłada też w Noiru od Forda.
    Bardzo możliwe, dla mnie są po prostu nudne, do tego mają bardzo słabą projekcję.
    Strasznie syntetyczne w porównaniu do Armani Cedre.
    Daj znać jak potestujesz, ciekawi mnie Twoja opinia.

Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Panie, dybaj na testery z eglamour. Takie ceny idzie ustrzelić, że aktualnie 22 flakony u mnie na półce stoją i dalej bym kurwa kupował, ale mam szlaban
    hahaha znam to z własnego doświadczenia. Niby tylko perfumy ale jak szybko człowiek sie uzależna to szok. Ostatnio była na e glamure promka fajna to wpadł lalique withe 100ml za 90 zł i azzaro chrome legend za podobną kase też 100ml.
    W kolekcji jest 1 perełka Creed Aventus 50ml i jeszcze kilka innych mniej niszowych i tańszych względem creeda. Teraz poluje na versace man fraiche lekki zapach na lato

Jaszczomp BF
    jakaś edycja limitowana ten white 100 ml ;-)

Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    hahaha znam to z własnego doświadczenia. Niby tylko perfumy ale jak szybko człowiek sie uzależna to szok. Ostatnio była na e glamure promka fajna to wpadł lalique withe 100ml za 90 zł i azzaro chrome legend za podobną kase też 100ml.
    W kolekcji jest 1 perełka Creed Aventus 50ml i jeszcze kilka innych mniej niszowych i tańszych względem creeda. Teraz poluje na versace man fraiche lekki zapach na lato
    Dokładnie, już mam 25 flakonów
    Niszowe perfumy w większości mi się nie podobają, wolę zapachy bardziej mainstreamowe z wyższej półki, ale i ulubionymi zapachami ze stajni Bossa/Lacoste też nie pogardzę

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    jakaś edycja limitowana ten white 100 ml ;-)
    przepraszam 125ml mój błąd

co do bossa to tzw szary czyli No.6 mój 1szy poważny zapach miazga. teraz zamówiłem próbko boss energisie z Lacoste miałem tylko challenge. Nie wywarł na mnie wrażenia. Sprawdź YLS L homme bardzo przyjemny zapach bo o klastkach jak Chanell Allure Sport Homme czy Platynowy eoista albo bleu de chanell to nie będe pisał.

Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    co do bossa to tzw szary czyli No.6 mój 1szy poważny zapach miazga. teraz zamówiłem próbko boss energisie z Lacoste miałem tylko challenge. Nie wywarł na mnie wrażenia. Sprawdź YLS L homme bardzo przyjemny zapach bo o klastkach jak Chanell Allure Sport Homme czy Platynowy eoista albo bleu de chanell to nie będe pisał.
    Szary Boss to też były moje pierwsze "droższe" perfumy
    Boss Energise jest bardzo fajny, razem z czerwonym moje dwa ulubione Bossy na cieplejsze dni.
    YSL L'homme za jakiś czas kupię, kilka zapachów z YSL mi się bardziej podoba i mają pierwszeństwo w zakupie, na półce zawsze musi stać La Nuit

Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Szary Boss to też były moje pierwsze "droższe" perfumy
    Boss Energise jest bardzo fajny, razem z czerwonym moje dwa ulubione Bossy na cieplejsze dni.
    YSL L'homme za jakiś czas kupię, kilka zapachów z YSL mi się bardziej podoba i mają pierwszeństwo w zakupie, na półce zawsze musi stać La Nuit
    hahah za chwile okaże sie że oprócz perfum mamy podobne gusta względem kobiet

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Wczoraj korzystając z handlowej niedzieli wkońcu zawędrowałem do Sephory.
    I tak:
    Tom Ford - Noir

Zapach dokładnie jakbym wskoczył do świeżo wykopanego rowu w ziemi. Narzucająca się nuta wilgotnej gleby, która dominuje zapach w każdej fazie.

Test kolejnego Noir'a

Bezwyrazistość grzecznej słodkości na przywitani. Jeżeli znacie zapach w salonach Massimiliano Dutti to w fazie serca jest dokładnie ta kompozycja.

Kolejna szansa chwalonego Forda.

Na przywitanie pieprz cytrynowy. Później kierujemy się w stronę słodkiej kompozycji.

Z racji, że jednorazowo nie przekraczam 4-5 zapachów ostatni typ to

Tutaj liczyłem na coś ciekawego co zrekompensuje pokłądaną nadzieję w Oud Wood. Jednak to nie był mój dzień. Zapach rzadko spotykanie płaski, niewyrazisty, sztuczny. Następnie przechodzi w unisex i pachnie jak odświeżacz w salonach Mohito. Co odjebał Bvlgari?! Nawet Sephora wycofuje się z dystrybucji.

Od niepamiętnych czasów nawet nie spryskałem nadgarstka by dać drugą szanse sprawdzanemu zapachowi pomimo 4 prób...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów