Strona 62 z 65 PierwszyPierwszy ... 12526061626364 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 916 do 930 z 967

Wątek: Męskie perfumy

A może chodzi o to ,że w sephorze pruskasz TESTEREM i zazwyczaj jest mocniejszy..
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Ja nie widzę różnicy pomiędzy perfumami z Sephory/Douglasa, a tymi z e-glamour, czy Iperfumy.
    Wszystkie teraz mają chujową trwałość, ze względu na przepisy Jak się trafią takie z projekcją 8h+ to wypada się fhvi cieszyć. Świeżaki zawsze trzymają krócej, niż dusiciele.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Opisuję tylko dusiciele z elementami pudru, skóry itp.
    Sprawa testerów odpada, bo też posiadam i zarzut również ich dotyczy.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    Tester bez korka = produkt w folii , tyle że bez folii i korka (najczęściej, ale czasem tylko nie mają folii i karton oznaczony TESTER zależy jaki producent.)

Ja do tej pory nie trafiłem na taką sztukę co pachniała by inaczej niż to co chciałem zamówić, a sporo miałem zapachów takich których kupowałem np. 3 butle z rzędu jak parę lat temu CH 212, czy Dior Homme Sport, lub jak kupowałem w odstępie np. 6-12 miesięcy przerwy (jedna butla potem np. 2 inne i znowu powrót)

Ale perfumy to taki towar że raczej nie trudno o "uszkodzenie" gdzieś poleżą na magazynie w mrozie, tutaj w transporcie w upale ... złe przechowywanie może pewnie wpłynąć znacząco na towar, ale póki co z el-nino, e-glamour, perfumesco,tago-mago, orpe, brasty, prostezakupy, się nie naciąłem na jakiś zwietrzały zapach.

Na e glamure promo na withe lubianego tak na tym forum 120ml ok 90zł

Boss Unlimited
    Kozak świeżak. Bije póki co wszystkie znane mi zapachy letnie (czyli nie wiele )

Tak jak lubie davidoff cool water classic
    To hot water mnie rozwalil na lopatki. Cena przystepna a nie chore 300zl

ja używam tej podróby tego bossa i jest gitna, polecam

w ogóle powinąłem tą Nauticę, Aspena z eglamour i trwałość w stosunku do tej podróby np to jest dramacik mały, trzymają z 50% krócej

-25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Ostatnio w Douglasie zakupiłem sobie i mogę polecić:

Calvin Klein Euphoria for men - bardzo fajny zapach, czuć sporo imbiru. Generalnie korzenno-drzewny świeżak, nada się też na siłkę. Niestety bardzo słabo utrzymuje się na skórze, a szkoda, bo zapach naprawdę udany

Ted Lapidus Black Soul Imperial - kozak jak ktoś lubi przyprawowo-korzenne perfumy. Dosyć słodkie, ale nie przesłodzone, pasują na luźne wyjście i pod koszulę.

Sezonowiec Awatar St-pierre
    Tom Ford noir miał ktoś? Godne polecenia?

Cytat Zamieszczone przez St-pierre Zobacz posta
    Tom Ford noir miał ktoś? Godne polecenia?
    Nie kupuj w ciemno, mi nie podszedł, ale ja, nie przepadam za większością pudrowych perfum. Wersja noir anthracite imo o wiele bardziej udana.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Mocno pudrowy? W stylu Homme Intense czy Gentlemana?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jeszcze inny, noir jest bardziej przyprawowy, czuć też kakao, a dior to dla mnie puder i szmina - całkiem inne nuty. Homme intense jest mało męski, czego o fordzie nie można powiedzieć. Nowy gentleman, to dla mnie pomyłka, więc się nie wypowiem

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Są gdzieś teraz promki?

Jaszczomp BF
    Ochłapy typu darmowa dostawa ew. 5%

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów