Strona 62 z 62 PierwszyPierwszy ... 1252606162
Pokaż wyniki od 916 do 919 z 919

Wątek: Męskie perfumy

Zwierzokoks Awatar vhailor
    A może chodzi o to ,że w sephorze pruskasz TESTEREM i zazwyczaj jest mocniejszy..
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Ja nie widzę różnicy pomiędzy perfumami z Sephory/Douglasa, a tymi z e-glamour, czy Iperfumy.
    Wszystkie teraz mają chujową trwałość, ze względu na przepisy Jak się trafią takie z projekcją 8h+ to wypada się fhvi cieszyć. Świeżaki zawsze trzymają krócej, niż dusiciele.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Opisuję tylko dusiciele z elementami pudru, skóry itp.
    Sprawa testerów odpada, bo też posiadam i zarzut również ich dotyczy.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    Tester bez korka = produkt w folii , tyle że bez folii i korka (najczęściej, ale czasem tylko nie mają folii i karton oznaczony TESTER zależy jaki producent.)

Ja do tej pory nie trafiłem na taką sztukę co pachniała by inaczej niż to co chciałem zamówić, a sporo miałem zapachów takich których kupowałem np. 3 butle z rzędu jak parę lat temu CH 212, czy Dior Homme Sport, lub jak kupowałem w odstępie np. 6-12 miesięcy przerwy (jedna butla potem np. 2 inne i znowu powrót)

Ale perfumy to taki towar że raczej nie trudno o "uszkodzenie" gdzieś poleżą na magazynie w mrozie, tutaj w transporcie w upale ... złe przechowywanie może pewnie wpłynąć znacząco na towar, ale póki co z el-nino, e-glamour, perfumesco,tago-mago, orpe, brasty, prostezakupy, się nie naciąłem na jakiś zwietrzały zapach.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów