Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Wątek: Profile PH

Cytat Zamieszczone przez Mefedron 1991 Zobacz posta
    nie ważne są skutki uboczne
    po trupach do celu
    nic tylko pozazdrościć takiej determinacji!
    Ostatnio edytowane przez Volcanodon ; 03-03-14 o 11:22

Sztywny Pal Azji Awatar mdma
    Po swoim trupie celu nie osiągnie
    Motivation gets you started, habit keeps you going!

Na jakiej zasadzie 1-AD powoduje spadek libido ?? blokuje nasz naturalny teść czy o cos innego chodzi...

Sztywny Pal Azji Awatar mdma
    Konwertuje do 1-testosteronu, który jest podobny do DHT. Jest wysoce androgenicznym PH.
    Motivation gets you started, habit keeps you going!

Czyli solo może wplywac na libido ale już dając baze z testa powinno być dobrze

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Na jakiej zasadzie 1-AD powoduje spadek libido ?? blokuje nasz naturalny teść czy o cos innego chodzi...
    nie mam pojecia, ale mialem po tym najwiekszy blok w zyciu. szalu dostawalem jak musialem isc na trening, a i flaki jakbym kamien polknal. czulem sie jak na mocnych antybiotykach. cisnienie tez kosmos. tylko pompa fajna;-)
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Ja wręcz przeciwnie Więc bądź tu mądry i pisz wiersze

Zwierzokoks Awatar prosekto
    z tym, ze ja bloka nie mialem na cyklu jak wiekszosc stosujacych ale po. pojechalem na wakacje dobrze poruchalem i sie odblokowalo dopiero wtedy.
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Jako baza idzie test a wiec pewnie z libido problemu nie będzie na 1-ad

Obecnie koncze 3 tydzień na 1-AD i powiem ze ph rewelacja...nie czuje problemów z zoladkiem czy watroba,apetyt nadal jest a widze ze fajnie wpadlo pare kg miecha...i na pewno widze progres chociaż już 2 tygodnie po ost strzale tren E....podkład do ph obecnie sam teść...

11. Pyszne odżywki białkowe

Które 1-ad miałeś? Ja miałem z Bismarck Labs i zadowolony byłem. Odczucia jak Twoje.
    Ostatnio edytowane przez Kipuś ; 13-07-14 o 18:53

Kipuś jak byś opisał m-diena?

Jak będę miał czas to jutro wrzucę kilka nowych profili bo kilka rzeczy ciekawych wyszło. M-dien to metylowany dienolon. Możesz spodziewać się tego co po pro-trenie, ale razy 2 i razy 2 większe sidy
    Ostatnio edytowane przez Kipuś ; 15-11-14 o 12:20

Jak będzie chwila czasu to rozszerzę wątek bo jest kilka nowych środków ciekawych.

biorę trzeci tydzień prohormon 1-AD od Bismark Labs efekty bardzo fajne, mega pompa i fajnie czyściutka masa po tym idzie ale troche sie obawiam bo nie robiłem żadnego podkładu z teścia do tego i nie wiem czy sam clomid po cyklu wystarczy na odblok ? teraz nie czuje w sumie żadnego bloka libido jest ok, może do tego cloma dorzucić jeszcze jakies boostry testa po cyklu ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów