Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Wątek: [TREN]German Body Composition by Charles Poliquin ( Redukcja)

a jak tutaj jest z progresją ciezaru ? stały , dokładamy co cykl, itp

Zwierzokoks Awatar cziken
    genialne jest te gbc, pompe jak robilem bica to mialem taką że myślałem że mi muskle popękają.
    troche z barkow nie bylem zadowlony, bo mi tałatajstwo brame zajelo i musialem kombinować,
    dzien klaty i pleców to również taki sztooooooooooooos
    Ostatnio edytowane przez cziken ; 21-08-14 o 07:00

2 raz podchodzę do tego treningu i na barki polecam jako 2 ćw podciąganie sztangi do brody a ostatnie unoszenie bokiem, nikt Ci nic nie zajmie a pompa masakra

ja braki robię (1) push press (2) wyciskanie hantli siedząc (3) wznosy hantli bokiem ... pierwsze ćwiczenie w kolejnej partii to pompki na poręczach, więc i tak dodatkowo barki dopompuje

mozna krecic aeroby do tego planu?

Nie. Umrzesz

moze inaczej, czy jest sens robic aeroby po tym treningu ? cel redukcja

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    po tym treningu? Nie

w osobny dzień jak musisz

pepsport.pl Awatar niwix
    mozna robić
    mozna nie robić wogóle
    można w osobny
    Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

no wlasnie bo ja ostatnio robiłem i sie zastanawiam czy to nie kłóci się z tym treningiem, aż tak się na tym nie znam stąd pytanie. Czy np takie aero bedzie blokowalo wyrzut tych hormonow ktore ma aktywowac ten trening

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Nie sraj sie z hormonami.

Wsuwasz ponizej zapotrzebowania tniesz sie trening jest tu drugorzedna sprawa. Wytniesz sie tak samo na silce stricte. Splicie klasycznym/push pull czy tez Innym wstaw sobie dowolny.

Dodasz aero bedziesz na wiekszym minusie i tyle nie dasz bedziesz na mniejszym.
    Aero to nie interwaly ze cun dostaje w dupe.

Aero jedyne co robi to pali kcal nic wiecej.

Oczywiscie sa metody intensyfikacji aero.

Ogolnie mowiac lepiej zrec wiecej i walic aero niz jesc mniej i nie walic aero.

Bo zarcie to nie tylko kcal ale tez rozne skladniki jak witaminy itp ktore jednak z tego zarcia zostaja w organizmie mimo ze spalisz te kcal.

Tak ode mnie na szybko.
    Ostatnio edytowane przez A_I ; 27-08-14 o 23:02

A_I

zostaniesz moim guru

mądrze piszesz chłopie!!!!!

ja na GBC ładuje 3x interwały w osobny dzień, DNT,
    fajnie się sprawdza, jestem na minusie,
    tyle że mnie zależy by jak najmocniej podkręcić metabolizm przez ostatnie 3 tygodnie przed operacją by jak najmniej dostać po dupie w okresie 2 tygodni siedzenia w domu, bez ruchu,

o
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 28-08-14 o 08:04

dzieki za odpowiedz A_I

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Kenio ty koniu tobie muskle nie spierdola nawet po 3 miesiacach przerwy, boja sie .

Cziken najwazniejsze bys nie dawal wiele zmiennych naraz bo by wyciac fat a nie tylko spuscic wode potrzeba czasu i trzeba brac pod uwage adoptujacy sie organizm do wysilku.

Wiec zacznij od swojego zera jak je znasz i nie kieruj sie specjalnie kalkulatorami bo bywaja spore rozbieznosci. Sam musisz trafic.

Zacznij robic ten trening leci nic nie robisz, po 10-14 dniach nie leci obcinasz kcal nie za duzo skoki po 100-200 zaleznie od masy.
    I znowu obserwujesz przez 2 tyg.

Zs czesto ogladam ludzi ktorzy robia piec zmiennych na raz i to po paaru dniach bo nie idzie, wyprztykaja sie z miejsca ze wszystkich opcji, i ciesza sie i chwala ze w 3-4 dni spalili sporo fatu.
    A tu niestety jak miesni w tydzien nie zbudujesz tak fatu w pare dni nie spalisz a jedynie wode spuscisz.

Jak zaczniesz z duzego minusa skonczy sie na tym ze bedziesz zarl tyle kcal co modelka a fat dalej bedzie siedzial zrobisz sie plaski a fat dalej zostanie a nie bedzie z czego ciac.

Wiec krok po kroku aero zostaw sobie jako uderzenie jak juz ciezko bedzie schodzic.
    Mi sie tnie najlepiej na wysokim bialku dla przykladu, sporych weglach i niskich tluszczach nie spierdala tak woda z miesni i nie robie sie tak plaski dramatycznie.
    Ale to juz indywidualne bardzo jest.

U ciebie moze byc calkiem inaczej.

Mam pytanie odnośnie doboru ciężaru, jeśli w 1 seri jestem w stanie zrobić wyciskanie hantlami na 25 powtórzeń danym ciężarem, a w drugiej i trzeciej już ni cholery (21 i 20 zrobiłem) to lepiej zmniejszyć czy cisnąć dalej tym samym? "Powinno ci wyskoczyć jedno oko z oczodołu zanim zakończysz ostatnie powtórzenie" jest trochę nieprecyzyjne . Dopiero zaczynam plan i raczej nie jestem przyzwyczajony do tak wysokich reps'ów.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów