Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 60

Wątek: [TREN]German Body Composition by Charles Poliquin ( Redukcja)

to w kolejnych zmiejszasz ciezar aby dobic do zakładanej liczby repów

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Heinek Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie doboru ciężaru, jeśli w 1 seri jestem w stanie zrobić wyciskanie hantlami na 25 powtórzeń danym ciężarem, a w drugiej i trzeciej już ni cholery (21 i 20 zrobiłem) to lepiej zmniejszyć czy cisnąć dalej tym samym? "Powinno ci wyskoczyć jedno oko z oczodołu zanim zakończysz ostatnie powtórzenie" jest trochę nieprecyzyjne . Dopiero zaczynam plan i raczej nie jestem przyzwyczajony do tak wysokich reps'ów.
    zmniejszasz ciężar

ja w bojach podstawowych np. wyciskanie, siady zrzucałem po 10 kg co serie, w uzupełniajacych różnie, albo rest pause jak nie wiedziałem ile osłabnę (na początku) albo drop sety, albo po 2-3 trenignach wiedziałem jak to leci i średnio kilka kg co serie w dół.
    Jak wskakujesz na 4 obwody to juz ciężary 1 obwód i 4ty różnią się diametralnie

Zwierzokoks Awatar cziken
    jak skoncze ten trening to co polecacie jako nastepny, chodzi tez o wysoka intensywnosc i palenie fatu.

Jak się dogrzewacie przed rozpoczęciem własciwego obwodu ?
    Ile serii rozgrzewkowych ?

ja tam wale na czuja
    dzis przed dniem barkow i lap poszlo 5x3 rwanie silowe na niezbyt wymagajacym ciezarze i potem wyciskanie 16kgx6 20x4 22.5x3 25x2 27.5x2 i obwod wlasciwy 30kgx6. krotkie przerwy.
    ostatnio przed klatka tak samo
    przed nogami podobny schemat z dosieznymi albo jump squatami zamiast rwania.

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Ja tam robie jedna dwie serie pierwszego cwiczenia ( 50-60% docelowego obciazenia na 6 powt) 10 repow i tyle.

Super sprawa zamiast redukcji obciazenia w kolejnych obwodach jest stosowanie rest pause, lepiej mozna dojechac miesien.

Maw tabata szla jedynie na pierwszych treningach jak celowalem z ciezarem teraz nie ma opcji. Miesinie nie dadza rady.

Teraz robie rower

10 rund x 20 sek max tempo 40 sek cooldown. I tetno jest w kosmosie.

Zamierzam robić pon klatka, wt plecy, czw barki i ramiona a w sb plecy. Po kazdym trenie aero i tak przez min 6 tyg. Jakieś zastrzeżenia co do takiej modyfikacji?

Druga rzecz, autor nic nie napisal o dobieraniu ćwiczeń więc chyba nie ma to wiekszego znaczenia?

Trening kosa! Polecam 5 tygodni tym planem -5 kg w wadze z pasa- 4 Moze nie ma szału ale niestety końcówka tego treningu wypadła przez swieta... Teraz przerwa tygodniowa bo jednak przez te 5 tygodni poszło 25 trenigów Odpoczynek sie przyda. Teraz spróbuje cos innego na redu tylko jeszcze nie mam pomusłu...

Ale pewnie jeszcze wróce to tego planu!

Żagiel
    W podstawowej wersji GBC(tego gdzie judocy się zieloni zrobili) ile razy stosować ten trening w tygodniu? 2, 3 ?

Mam wątpliwości, bo robienie przysiadów i ciągów na jednym treningu kilka razy w tygodniu to chyba zbyt dużo dla kręgosłupa?

W jaki sposób ten plan nadaję się na masę? Idzie na nim serio zbudować trochę mięśnia?

Odświeżam . Ile razy w tygodniu wykonywac wersje podstawową? moze lepiej jechac Tomahawk/GBC/TNT ? niech ktoś doswiadczony sie wypowie. . pozdro

halo zagląda ktoś tutaj jeszcze?

Przecież jest rozpiska tygodniowa w pierwszym poście.

Rzuciłem im wyzwanie by zrobili 3 obwody:

12 powt. Przysiadów ( 12 RM)
    60 sekund przerwy
    12 Podciągnięć na drążku ( 12 RM)
    60 sekund przerwy
    12 Martwego ciągu ( 12 RM)
    60 sekund przerwy
    12 Pompek na poręczach ( 12 RM)

chodzi mi o ten. Nie o ten zaawansowany ?

Rzucił im wyzwanie raz, to nie jest żaden konkretny plan.
    A jak chcesz go robić, to co drugi dzień albo 3x w tygodniu wydaje się być okej.
    W ogóle zobacz na ten plan: http://www.body-factory.pl/showthrea...l=1#post681008
    Może Ci się spodoba.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów