Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 186

Wątek: koncentracja, organizacja, masturbacja. sesyjno-nootropowy poradnik.

Możesz jeszcze dodać kosztorys do tych cykli jakie zaproponowałeś? ogólnie fajny art,jak dostane nobla to napewno przeleje ci część kasy
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 23-01-14 o 20:25

Graty

"po zjedzeniu gwarantowana nagroda Nobla" - Nobla za art !
    To brak wiary sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania, ja w siebie uwierzyłem.

a l-dopę długo czuć po wzięciu? pytam w kontekście zestawu baletowego i stosowania doraźnego

Zwierzokoks Awatar Krisss_zaw
    dzięki, ja swoją szansę na Nobla pogrzebałem podczas nauki na metabolomikę, potem wyrobiła mi się tolerancja

z kosztorysem sprawa wygląda tak, że większość tych supli kupiłem po znajomości od Adame - a że były ściągane ze stanów w dużych opakowaniach to wyszło tanio jak barszcz. Sunifiram można kupić za ok 20zł/g u Wilka lub Narsa, co przy dawkowaniu 10mg ed wystarcza mi na prawie 3 miesiące. centrofenoksyne dorwałem okazyjnie po 1,5zł/g (na targowisku teraz jest drożej), a adrafinil sprowadzam, nadwyżki będę odsprzedawał po kilkanaście zł/g. no i nie chcę za bardzo robić reklamy ludziom z targowiska
    pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

HiddenFace - na świeżych receptorach 250mg l-dopy + 100mg hordeniny wzięte z rana czuję przez większość dnia. z zestawem baletowym mam ten problem, że jednak z alko nie łączy się za dobrze - przez chwilę jest nawet euforia, ale potem robię się senny. no chyba że najpierw fazować na tym a później walić alko

no to mega - robię zakupy niedługo. sulbutiamina na mnie słabo działa - czuje krótkie pobudzenie, ale szybko się kończy. czas spróbować czegoś innego.

ogólnie chyba te atrakcje kiepsko łączą się z alkoholem. pamiętam, że najgorszy kac i największe dziury w ciągłości filmu miałem, jak opijałem zdaną sesję po kuracji piracetamem

Sztywny Pal Azji Awatar Lara Croft
    Kriss, a czy mógłbyś więcej napisać o GABA? Jak podnieść poziom i jak "uspokoić" szlaejącą dopaminę? ewentualnie coś, co poprawia pamięć krótkotrwałą, nie powodując efektu nadmiernego pobudzenia....

Zauważyłam, że chyba deficyty dopaminy występują powszechnie [?], bo można znaleźć bardzo dużo informacji na temat podnoszenia jej poziomu?
    Jednak ja mam problem odwrotny, występuje u mnie deficyt GABA a dopamina jest neuroprzekaźnikiem dominującym [wielokrotne testy Bravermana, nie posiadam możliwości badań laboratoryjnych w tej materii, ale z testów opisowo/objawowych tak wychodzi] , do tego wszelkie stymulanty działają na mnie wysoce nieprzyjemnie i powodują jedynie chaos, uniemożliwiając skupienie. Nie, nie mam schizofrenii ani stanów maniakalnych Nie mam problemu z motywacją i koncentracją, natomiast zaobserwowałam znaczne pogorszenie się pamięci - kiedyś miałam pamięc niemalże "fotograficzną", obecnie potrzebuję kilku powtórek materiału, żeby go przyswoić...
    Byc silnym znaczy być pożytecznym

Sztywny Pal Azji Awatar _Adam
    Prośba Kriss - napisz coś więcej o sulbutiaminie.
    Brałem rano, brałem wieczorem, dawki od 600mg do 1g, łączyłem z tłuszczem.. Słabo działało.

Żadnej ćpalni nie zażywam na co dzień, sulbutiamina była w sumie pierwszym wspomagaczem i mnie trochę zawiódł.

sulbutiamina u mnie dawka 600-800mg ed dziala super ale nie mozna brac za dlugo bo pozniej slabo czuc dzialanie-efekt u mnie to lepszy nastroj i samopoczucie

Kriss jak dlugo polecasz brac l-dope ?? bo mam na 2 miesiace i mysle czy brac caly czas czy z przerwami...

Sztywny Pal Azji Awatar _Adam
    Rzadko sulbu bardzo brałem. Ze 4 razy na przestrzeni ~3 miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez _Adam ; 24-01-14 o 13:33

Adam - na mnie działała mniej wiecej jak na Zikiego - 600-1000mg raz w tygodniu. lekka euforia, potem gadka non stop. chociaż ostatnio musiałem sie uczyć bez racetamów i l-dopy to łyknąłem tylko 400mg z kofeiną - faktycznie poprawiła się pamięć, lżej się myślało, chociaż początkowo wydawało mi się że w ogóle nie działa. z kolei dwa dni później spórobwałem też 400 z sunifiramem - też niby nic nie czułem, po czym w którymś momencie się zorientowałem że tak jakoś lekko mi się myśli i mówi, trochę inaczej niż tylko po sunifiramie.

ziki - wcześniej brałem w systemie dzień on dzień off przez jakieś 6-7 tygodni, aczkolwiek w śmiesznych dawkach - 150-250mg. teraz zamierzam brać max 2x w tygodniu po 300 aż się skończy a wtedy dłuższy odwyk. ogólnie to nic się nie dzieje, ale za rok, dwa pewnie też będę chciał to jeść i nie wiadomo czy po dłuższym czasie nie będzie problemów.

Lara - najskuteczniejszym środkiem na podbicie GABA jest phenibut, aczkolwiek nie nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania - o ile dobrze pamiętam to ziki kiedyś jadł to przez miesiąc i może opowiedzieć czym to sie skończyło bezpieczną alternatywą jest Picamillon - związek GABA z niacyną przenikający barierę krew mózg (w przeciwieństwie do GABA solo, chociaż paru użytkowników bf odnotowało pewne efekty).
    z pamięcią okresowo też miewałem problemy - jednym z dobrych rozwiązań był pregnenolon - neurosteroid uczestniczący w odbudowie uszkodzonych połączeń, dobre jako kuracja po nadużywaniu stymulantów. również alpha GPC, cdp-cholina i fosfadytyloseryna mają właściwości regenerujace dla CUN.

Krisss ja pewnie polece l-dopa 250mg ed przez 2 miechy bo tyle mam towaru akurat

Co do pheni to nie polecam brac dlugotrwale bo trzeba szybko dawki zwiekszac ,a wiec brac nawet po 2-3 gramy i odstawienie jest gorsze niz po maratonie na dragach..przynajmniej u mnie tak bylo a wiec pheni polecam doraznie brac przed randka,rozmowa o prace,w jesienne ponure dni i tyle

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    a wiec pheni polecam doraznie brac przed randka,rozmowa o prace,w jesienne ponure dni i tyle
    A tego nie dodawali przypadkiem do supli na kimanie?

To jakie są odczucia po tym?
    When tyranny becomes a law,
    rebellion becomes a duty.

rozlużnienie, coś podobnego do alko, tylko lepszy humor a mniejsze splątanie. spać też można po nim iść, ale można też robić ciekawsze rzeczy można też dodać do alko, wtedy działa znacznie mocniej, ale wówczas nie idzie wypic więcej niż kilka piw.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów