Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 104

Wątek: [TREN] PHUL : Power Hypertrophy Upper Lower

Możesz, bez problemu.
    Musisz sobie zasłużyć na posiłek potreningowy!

Panowie i jak rezultaty masowo-siłowe po tym planie? Ciekawiej wygląda niż PHAT, zdecydowanie.

Nikt nic nie napisze? Najbardziej razi mnie w oczy w tym planie, brak pompek na poręczach, podciągań na drążku czy mc na prostych nogach. Niby plan, który ma się opierać na podstawowych ćw.złożonych, a najebane izolacji typu uginania siedząc/leżąc, wyciągi czy rozpiętki i wymachy. Nie czaję tego. Sama baza 2 dni siła i i 2 dni hipertrofia ciekawie wygląda tylko pół ćw. na wywalenie zdecydowanie. Za dużo plastyki. Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Piter_1988 ; 03-06-14 o 15:25

Trenuję dłuższy czas takim planem z tym, że dni siłowe mam inaczej ułożone, bo w oryginalnej wersji to nie bardzo dni siłowe.

Efekty są super, ale trzeba się przyłożyć do regeneracji. Najważniejsze to nie cisnąć ciągle na maxa ani w dni siłowe ani na hipertrofię. Ja niestety przesadziłem trochę i przetrenowałem CUN.

Wrzuć swój plan jak możesz jestem ciekawy jak wygląda. Sam mam zamiar zacząć nim lecieć, ale po swojej modyfikacji od połowy czerwca. Oryginał trochę ni kupy ni dupy się trzyma.
    Ostatnio edytowane przez Piter_1988 ; 03-06-14 o 15:54

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Po jakim stażu brać się za ten trening??

Wszystko zależy. Jak się czujesz na siłach, masz dopięta dietę, regenerację, ustalony progress to się bierz.

imo Push Pull na wstepie będzie lepszym wyborem
    partie bardziej równomiernie porozdzielane
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 03-07-14 o 07:22

Początkującym nie jestem, chociaż w pewnym sensie może i tak...
    Mam 18 lat trenuje od 3 choć 1,5 roku na poważnie dieta, trening obowiązkowo 3x tydzień+aeroby.Wyniki siłowe mnie zadowalały lecz przytrafiła mi się "kontuzja".I wszystko co wypracowałem w 1.5 roku poszło w 1 tydzień się jeb..
    Miałem operacje i schudłem 7 kg,ale szkoda niszczyć klawiaturę, chcę zrobić 2 miesięcznego splita i przejść na trening Phul.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 03-07-14 o 15:03

Przy phull ważna jest regenracja i progresja. Nie ciśnij w dniach siłowych jak i w dni hipertrofii do załamania. W dni siłowe rób deload co jakiś czas.

Świetny plan, jestem w 4 tygodniu i bardzo sobie go chwalę, ale dni siły bardzo wyczerpujące. Po za tym wiele ćw. zmieniłem, bo na maszynach siły i masy nie zrobimy. Ogólnie fajna opcja, 2 dni siły i 2 dni hipertrofii, całkowicie rożne zakresy pow. ja polecam.
    Ostatnio edytowane przez Piter_1988 ; 03-07-14 o 16:45

dlamnie PHUL okeja ale jego wielkie dwie wady to:
    - jak wspomniano: regeneracja musi byc wzorowa i micha na 99%
    - przeładowany trening upper body: robiac całe gore na jednej sesji czulem jak muskle najslabsze dostawaly najmniej (np bary i bice); przeniesienie ich na poczatek treningu bylo słabym pomyslem i tylko spowalnialo progres na duzych partiach

Za to do bardzo fajny plan by podgonic nogi, jak ktos ma słabe

No i dni power zdecydowanie do wymiany.

KeNiO
    Micha i regeneracja to nie problem, to jest podstawa.
    Ja mam ten sam problem bary i lapska mam najsłabsze a ten program troche je zaniedbuje.
    Odpuszcze 2 trening dołu, albo dołozę jeszcze jeden z barkami i łapami.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów