Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Boks-powrot do wagi

Boks-powrot do wagi

Witam

Boks trenuje od 3 miesiecy,do tej pory na silowni trenowalem 3,5 roku.Niestety odkad zaczalem trenowac boks to odpuscilem silownie i cwiczylem 2x w tyg technike i 1x w tyg bokserski crossfit.Po odstawieniu silowni schudlem 10kg [rowniez wina diety,poniewaz nie mialem mozliwosci jej w 100% utrzymac i to rzeczy logiczna poniewaz zmienilem forme wysilku].Teraz moje pytanie : czy wyliczyc kalorie odpowiednio do mojej wagi i cwiczyc 2x technike i 1x crossfit jak dotychczas i wroce do wagi czy musialbym wrocic do treningow na silowni ? Cwicze tylko dla siebie ,ale szkoda mi utraconych kilogramow.

Wiek 19 lat ,waga aktualnie ~75kg ,wzrost 180cm

Pozdrawiam

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

No moze dla niektorych to mala strata ,ale dla mnie duza Dobrze,wiec nie pozostaje mi nic innego jak wrocic na silownie. 2x technika i 2x silownia beda dobrym polaczeniem, czy warto cwiczyc jeszcze z osobna wytrzymalosc ? I ostatnie pytanie.jak osiagne te 85kg to moge odstawic silownie i utrzymywac wage odpowiednia dieta ?
    Ostatnio edytowane przez glizda ; 04-01-14 o 13:54

Sztywny Pal Azji Awatar vv.r
    Daj jak piszesz 2x technika + 2x silownia, jak bedzie ok to dolozysz dodatkowa sesje treningowa.
    Mozna utrzymac mase, wszystko zalezne od diety i kalorii, wylicz zapotrzebowanie swoje kaloryczne i trzymac sie tego bilansu na 0.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów