Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: poczatki Mt

poczatki Mt

Witam jestem po kilku treningach mt wczesiej przez 4 lata zajmowalem sie kulturystyka a dokladniej budowaniem masy mam 193 cm a waga na poczatkowa to 74 kilo przez te 4 ciezkie lata udalo mi sie zrobic 20 kilo mozna powiedzec ze mieska bo bf mam w ok 13% zero brzucha jest ok! do tej wagi dazylem bo nigdy nie chcialem byc duzy a raczej przecietny juz duzo duzo wczesniej planowlaem sw ale zawsze byl cykor i ta mikra waga poprostu mysalem ze mnie polamia heheh ok do rzeczy trenuje jak narazie mt tylko 2x w tyg dopiero po jakims czasie chce zwiekszyc do 3-4 razy i tego nie moge jak narazie zmienic :/ teraz co zrobic z pozostalymi 5 dniami? niestety sw mam w sob i ndzl mysle ze za dwa trzy meichy bede tez chodzil raz w tyg ale teraz chce pracowac na wytrzymalosca sila i kondycja wiem ze wszystkiego nie da sie zrobic ale chce zaczac takim trenngiem czy jest ok? TRENING A:

POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 x 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD PRZEDNI (front squats) 5 x 8-10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    SUMO DEAD LIFT HIGH PULL 5 x 5 (=> PLECY - w szczególności prostowniki grzbietu, częściowo brzuch)
    PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 3-5 x 10 (=> PLECY)
    POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 x 5 (=> KLATKA, TRICEPS)

TRENING B:

CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 x 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
    WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 3-5 X 15 (=> PLECY)

do kazdego z nich20 min aerobow i pozostale dwa dni biegi i rozciaganie? na poczatek stale tempo i dystans pozniej dorzuce interwaly ? moze byc? pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez dlugi71 ; 30-12-13 o 17:56

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji Awatar GSPII
    Pamiętaj, że w derzanych sportach walki długość rąk i szybkość ma znaczenie, a nie masa. Możesz mieć kozak warunki, jeśli zejdziesz sporo kg. Drugi Schilt, ale np w wadze 77

tak wiem ale mysle ze waga delikatnie spadnie masowki wiecej nie robie staram sie znalezc jakis odp trening dla siebie i jechac z nim , pytanie czy mozna w tyg wykonywac dobra obwodowke np z 10 stacij 45s pracy/30 s odpoczynku tak z dwa obwody? pomiedzy niimi 5 minut przerwy i np w tym czasie robic sobie brzuszki? tak robic raz w tyg? do tego raz w tyg ? jakis fajny trening z kettlebell? czy lepiej dwie obwodowki w tyg? i nap raz w tyg biegac interwalowo? prosze o pomoc pozdrawiam !

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów