Strona 3 z 53 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 785

Wątek: UNDER ARMOUR VS TANIOCHA- przewodnik po strojach treningowych. 2016.07.22

a jak oceniacie Quechua z decathlonu? w sumie produkuja wszystko

Under Armor w TKMAXX można czasami wyrwać taniej. Koszulkę kupiłem za jakieś 40zł. Dodatek bawełny ripstop, super sprawa w spodniach. Duża wytrzymałość.

Cytat Zamieszczone przez mdma Zobacz posta
    Wystarczy przestrzegać zaleceń producenta czyli nie chlorować i nie używać płynów do zmiękczania. Tylko proszek, najlepiej w niewielkiej ilości bo przecież tylko odświeżamy te ciuchy. Program krótki/delikatny/do sztucznych materiałów.
    Ja używam prania ręcznego, bez wirowania.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 25-12-13 o 20:51

Sztywny Pal Azji
    Ja od siebie polecam Kalenji z decathlonu. Ostatnio kupiłem longslave 59 zł i leggisny 49 zł. Sprawują się świetnie

co myślicie o Berens - polska firma. ceny za longsleve ok 40-50zł. Materiał coolmax.

Gwiezdna Gwardia
    Coolmax to zwykla tkanina - nawet wiekszosc rzeczy w Lidlu - sredniej jakosci ma "cool max". To zwyczajny material termo - bez fajerwerkow. Akurat z ta firma nie mialem stycznosci. O ile ceny dobre i rzeczy dobrze leza - mozna wciagac.

fajne są skarpetki z coolmaxa

Jaszczomp BF
    Ja używam Nike Pro Combat long do treningów na siłce i do biegania/treningów na k-b i jak na razie jestem w chu* zadowolony fajnie odprowadza pot, chłodzi.. nie widać zmęczenia, prana tak 2-3x w tygodniu na chyba normalnym programie.Zastanawiałem się nad UA ale sam nie wiem czy nie brać jeszcze jednej Nike pro

Zwierzokoks Awatar fosa
    Ua
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 26-12-13 o 17:52

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ja używam Nike Pro Combat long do treningów na siłce i do biegania/treningów na k-b i jak na razie jestem w chu* zadowolony fajnie odprowadza pot, chłodzi.. nie widać zmęczenia, prana tak 2-3x w tygodniu na chyba normalnym programie.Zastanawiałem się nad UA ale sam nie wiem czy nie brać jeszcze jednej Nike pro
    wrzuć foty
    Genetics is no excuse so calm down & take steroids

a macie Nike Pro Combat made in Romania, Sri Lanka czy Mexico ? może jest różnica w jakości.... ?
    Ostatnio edytowane przez makaronz ; 26-12-13 o 19:19

11. Pyszne odżywki białkowe

Sri Lanka
    To brak wiary sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania, ja w siebie uwierzyłem.

mam spodenki Nike Pro combat, Under Armour, Adidas Dri fit.

Nike zdecydowanie najgorzej się sprawuję przy treningach na siłce, czy na macie.

UA zdecydowanie najlepsze. Zaje***ie przylega do ciała(nike najgorzej z tych 3).

Odprowadzanie potu UA równo z adidasem. Nike znów najgorzej.

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez makaronz Zobacz posta
    a macie Nike Pro Combat made in Romania, Sri Lanka czy Mexico ? może jest różnica w jakości.... ?
    To tym bardziej rekomendacja, by omijac nike szerokim łukiem, jeśli nie potrafia zapewnic jakosci swoich produktow od roznych podwykonawcow. To nie ma prawa miec znaczenia.

Telefony i baterie (ten sam model) mam np. z roznych krajow i dzialaja tak samo.

Leggings Review - Under Armour vs Nike
    http://www.youtube.com/watch?v=MJi1llqTmiI
    Genetics is no excuse so calm down & take steroids

W życiu koszulki sztucznej co jej koszt produkcji wynosi 2 zł nie kupię za 100

Musiałbym być nie teges, mocno nie teges

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów