Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 73 z 73

Wątek: Olej kokosowy

Gdzieś tu chyba wrzucałeś książkę o typach osobowości, że różne rytmy mają. Może po prostu nie jestes stworzony do wstawania rano nie?

Poczciwy dzik
    90% ludzi tak sobie tłumaczy swojego osobistego jet-laga, włącznie ze mną, 30 lat marudzenia, że głowy nie mogę odlepić od poduszki. Po ogarnięciu kilku spraw potrafię teraz tak ustawić zegarek(ten w głowie), że codziennie np będę wstawał 3:58 no może 3:59 ale to tylko jak mam więcej wolnego, i nie ćwiczę. Ogólnie w lecie np wstaje 4-4:30 gotowy do działania , naturalnie zdarzają mi się wesela i takie tam ale wtedy jeden dzień i znowu jestem OK. Dla każdego Ziemia wykonuje obrót wokół własnej osi dokładnie tak samo.
    correlation doesn't imply causation

Tak żeby głowy od poduszki odlepić to nie mam ciągle ale wigorem to jakoś specjalnie nie tryskam

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    90% ludzi tak sobie tłumaczy swojego osobistego jet-laga, włącznie ze mną, 30 lat marudzenia, że głowy nie mogę odlepić od poduszki. Po ogarnięciu kilku spraw potrafię teraz tak ustawić zegarek(ten w głowie), że codziennie np będę wstawał 3:58 no może 3:59 ale to tylko jak mam więcej wolnego, i nie ćwiczę. Ogólnie w lecie np wstaje 4-4:30 gotowy do działania , naturalnie zdarzają mi się wesela i takie tam ale wtedy jeden dzień i znowu jestem OK. Dla każdego Ziemia wykonuje obrót wokół własnej osi dokładnie tak samo.
    A zimą ;>

no teraz gadasz do rzeczy wiem o co kaman, jak nie ćwierkasz tak jak MY to WYPIERDALAJ.

teoretycznie lipiec-sierpień więc węgiel jest domyślnym paliwem, ale skrajnie HCLF może się stać narzędziem kastrującym, poza tym to tylko makro składnik, jak zegar nie odmierza precyzyjnie czasu to

Tzn? Po kontakcie z optymalni podlapalem żeby bardziej podążać za głodem niż rozpiska trenera ale masz coś jeszcze na myśli?

W sezonie jesienno zimowym odpalasz diety bardziej tluszczowe? Jeśli tak to ciekawa rotacja

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Pan_Cyga Zobacz posta
    Tak żeby głowy od poduszki odlepić to nie mam ciągle ale wigorem to jakoś specjalnie nie tryskam
    to startujesz z lepszej pozycji, mamy 19 więc teoretycznie zaczynasz się zalewać melatoniną, możesz rozpocząć od dziś prace nad porannym wigorem

A zimą ;>
    zimną trzeba wydupcać na południe tutaj jest umieralnia, a tak poważniej to jest ciężej ale odkąd mam okularki dużo stabilnie, zimą wstaje miedzy 5-6, latem wysokie UV, można wydajniej i krócej pospać.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 09-08-18 o 18:18

Poczciwy dzik
    W sezonie jesienno zimowym odpalasz diety bardziej tluszczowe? Jeśli tak to ciekawa rotacja
    Natura dyktuje co jemy - nie trener, czy dietetyk.
    Na chłopski rozum idziesz w zimie do ogródka i co tam masz ? no raczej żadnego węgla nie znajdziesz a w lecie na odwrót, mało tego im bardziej na połdunie tym owoce są słodsze - to nie jest przypadek. Pomyś czego w ziemie nie ma, a czego w lecie masz w nadmierze Żeby nie komplikować - jeśli naturalnie pewnego składnika brakuje w określonym sezownie, tzn że go powinno brakować a preferowanym źródłem energii powinien być ten dostępny. W takich warunkach przebiegała ewolucja metabolizmu. Dlatego właśnie globalizacja pożywienia (dostępność bananów i pomarańczy w styczniu) jest cegiełką w kierunku pogłębiała globalnej otyłości:
    ten człowiek mówi o tym bardzo ładnie:
    https://www.ihmc.us/stemtalk/episode-67/
    szczegóły znajdziesz tutuaj:klik

Zasada jest prosta - węgla nie ma to go nie jesz, jak węgiel zaczyna się pojawiać to zaczynasz go wdrażać

htw w zimie nie ma ciepła, w domu siedzisz przy -20C żyjąc w zgodzie z naturą?

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Rozpala ognisko.

Sztywny Pal Azji

A chodzisz spac po dobranocce ?

Natura dyktuje co jemy - nie trener, czy dietetyk.
    Na chłopski rozum idziesz w zimie do ogródka i co tam masz ? no raczej żadnego węgla nie znajdziesz a w lecie na odwrót, mało tego im bardziej na połdunie tym owoce są słodsze - to nie jest przypadek. Pomyś czego w ziemie nie ma, a czego w lecie masz w nadmierze Żeby nie komplikować - jeśli naturalnie pewnego składnika brakuje w określonym sezownie, tzn że go powinno brakować a preferowanym źródłem energii powinien być ten dostępny. W takich warunkach przebiegała ewolucja metabolizmu. Dlatego właśnie globalizacja pożywienia (dostępność bananów i pomarańczy w styczniu) jest cegiełką w kierunku pogłębiała globalnej otyłości:
    ten człowiek mówi o tym bardzo ładnie:
    https://www.ihmc.us/stemtalk/episode-67/
    szczegóły znajdziesz tutuaj:klik

Zasada jest prosta - węgla nie ma to go nie jesz, jak węgiel zaczyna się pojawiać to zaczynasz go wdrażać

Ci którzy wyszli z Afryki i przetrwali pewnie wpadli na pomysł żeby sobie organizować spiżarnię na zimę

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez LubięFazę Zobacz posta
    Ci którzy wyszli z Afryki i przetrwali pewnie wpadli na pomysł żeby sobie organizować spiżarnię na zimę
    Ci z południa coś tam pewni kisili, ale Ci z północy --> klik

A chodzisz spac po dobranocce ?
    htw w zimie nie ma ciepła, w domu siedzisz przy -20C żyjąc w zgodzie z naturą?

nie ważne o której pójdę spać, ważne jaką długość fali zarejestruje moja melanopsyna z oka i ta ze skóry.

Te wszystkie wynalazki IF i inne to nic nowego kurwa, to powrót do źródeł, człowiek przez okres ewolucji nie miał stałego dostępu do żywności, był okres jedzenia i okres postu, to się działo samoczynnie, nikt nie widział co to jest autofagia . Ale jeśli żyję w takim systemie gdzie mam nieograniczony dostęp do każdego produktu spożywczego, dobrze wiedzieć, że jedzenie 8x dziennie jest idiotyzmem i mogę z tej autofagii skorzystać, dzieląc czas na okres posiłku i postu, tak samo jak mogę podzielić czas na okres aktywności i relkasu itd. To odpowiedź na pytanie:
    htw w zimie nie ma ciepła, w domu siedzisz przy -20C ?
    nie, nie muszę robić sobie włóczni i biegać po lesie w poszukiwaniu mamuta

fazzeerr taki mały rebusik dla Ciebie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów