Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 52

Wątek: [tren] push- pull

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Tam gdzie skośna jest napisany skos:-)

Przy siadzie przednim tez jest plus

Zaraz to podedytujemy by nikogo nie myłiło

Myślisz, że miałoby sens pozamieniać parę ćwiczeń w planie? Chodzi mi o Pull A - MC - zamieniłbym na RDL i Dzień dobry w ogóle wyrzucić lub zamienić na np. uginanie leżąc, a zamiast przysiadu tylnego w Push A też robić front jak w Push B.

Chodzi mi o wyeliminowanie pracy prostowników, bo na razie pracuje nad naprawą lędźwi, a przysiad tylni jest niestety nie dla mnie ;c
    Ostatnio edytowane przez mikiRAMONE ; 30-01-14 o 22:15

Miki nie doradzam osobom z powikłaniami zdrowotnymi, nie mam do tego odpowiedniej wiedzy.

Ale jakbyś miał wyeliminować prace prostowników to więcej ćwiczeń by wypadło niz wymieniłęś w sumie z połowę treningu, na dodatek najważniejsze ćwiczenia.

Nie wiem czy jest sens tak się w nim bebłać.

A_I

Są jakieś teoretyczne przeciwwskazania do robienia treningu Push/Pull w sekwencji:

1. Pull ciężko
    2. Off
    3. Push lekko
    4. Off
    5. Pull lekko
    6. Off
    7. Push ciężko
    8. Off
    9. Off
    I od nowa

Teraz jak robię 1. Pull, 2. Push 3. Off 4. Pull 5. Push i dwa dni Off, to w szczególności na ostatnim treningu siły jest już mało i ogólne wymęczenie.
    Ostatnio edytowane przez thomason ; 09-02-14 o 10:41

I tak ma być! nie bądź pusiketem jak to Maw mawia

Niby tak, ale robi się cieplej, więc dojdzie rower, czasami bieganie, a przy takim rozkładzie kolana chociażby już czuć dosyć mocno, to samo prostowniki...

Ten trening jest fajny, ale tak do 5-6 tygodnia. Końcówki organizm nie wytrzymuje (przynajmniej mój). 3k kcal, 8-10h snu to i tak za mało. Nie ogarniam.

Tam dopiero robi się fajnie, jak zipiesz ostatnim tchem, powoli pogarsza się regeneracja. Dostajesz w pizdę równo... jest coraz ciężej. Ale idziesz na siłownie i ciągle masz progres.Widzisz postępy... Te końcowe tygodnie są najważniejsze...
    Ja torowałem sobie drogę dodatkowo dobrym pre-workoutem.

Trenowałem różnymi metodami i z ręka na sercu jestem w stanie stwierdzić że to mój ulubiony i będę do niego wracać jeszcze nie raz nie dwa.

Ale ja lubię jak wytaczam sie z siłowni i jedyne o czym marzę to paść na ryj i umrzeć...

Progres rodzi sie w pocie i krwii !

Masz specjalnie dla ciebie ode mnie ... Lubisz hardkor!

Hungry!

Niedługo zamieszczę podobny kurewsko ciężki trening, tylko oparty o Juggernaut. I to dzięki jednemu panu ... POZDRO KORAS !
    Ostatnio edytowane przez A_I ; 13-02-14 o 12:48

Zdarzało się robić 3 x grapplera + 3 razy BJJ, 6 dni treningu pod rząd I wtedy było lżej niż tutaj. Rozważę wspomnianą opcję trening-wolne-trening, może będzie lepiej.

treningi mają być po kilku tygodniach cięższe - tzn wymagać zdecydowanie więcej wysiłku niż początkowo, aby zrealizować założenia, powodować konieczność przykładania większej wagi do regeneracji i michy - aby należycie funkcjonować. jeżeli mimo to trening wydaje się zbyt obciążajacy - manewrujemy dodatkami (ograniczamy serie, powtórzenia, ciężar). w skrajnych przypadkach można nawet z nich zrezygnować... kwestia indywidualnych predyspozycji i podejścia. jeżeli w głównych idzie progres - znaczy ze ejst się na właściwej drodze
    Dude, I'm too strong. I don't need to squat anymore!

Hej.
    1.Plank & Side plank 3x20. Nie rozumiem zapisu 3x20, czy to ma być jakaś dynamiczna wersja tych ćwiczeń, czy statyczna, ale co wtedy oznacza 3x20? czy to w superserii ma być?
    2. Rotacja zewnętrzna. - to jest to ćwiczenie na barki?
    Pozdrawiam

Niedługo zamieszczę podobny kurewsko ciężki trening, tylko oparty o Juggernaut. I to dzięki jednemu panu ... POZDRO KORAS !

Fajnie jakbys spolszczyl jakiś opis Juggernaut bo brakuje takiej opcji :*

Zerknąłem i przypomina wsb także może być zacny

Czekamy smoq!

To tłustym drukiem A_I napisał

skończyłem trening ostatnie 2-3 tygodnie faktycznie ciężkie, ale no pain no gain. ciągnąć go jeszcze przez jakiś czas? czy zrobić 1-2 tygodnie odpoczynku z luźniejszymi treningami powiedzmy 60-70% obciążenia i zacząć coś nowego? jakieś pomysły na coś w podobnym tonie? czterodniowy push-pull? moze fbw?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów