Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Strój do biegnia

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK

Strój do biegnia

Siemano.
    Jest temat o butach, nei chciałem zasmiecac topicu postami o ciuchach. W czym biegacie w chlodniejsze dni ? Ja pierwszy raz przygotowuje sie na powaznie do sezonu chlodniejszego. Czy taki zestaw wystarczy ?

Komplet męski bluza + spodnie Brubeck KP10070

http://www.sporti.pl/product-pol-325...k-KP10070.html

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Ja juz 2 sezon będę biegał w zestawie (głownie) z decathlonu (warstwy):

I.Koszulka oddychająca, najtańsza, za ok 15 zł (jedyny minus to jej zapach po treningu)
    II.Bluza rowerowa z crivita / druga nowo kupiona z deca 40
    III. Kurta wiatrówka całkiem dobra na deszcz Essential 60zł
    Spodnie Essential 60 zł

Biegałem w deszczu, sniegu po piszczele, błocie, 0*, -15*, czy raz około -20*, 2-3 razy w tygodniu, całą zimę, ani razu nie zmarzłem, nie było mi zimno, nie byłem też spocony.

Wersja zimowa to wszytskie te 3 warstwy, jesienno-wiosenna bluzka + kurta, koszulka + bluzka.
    Inna sprawa że mam dużo włosów na ciele, więc może tak bardzo ogrzewania w zimie nie potrzebuje

Prywatnie uważam że nie jest sensu inwestować w Brubecka czy UA, skoro można załatwić 3 warstwy + spodnie taniej, pracowałem kiedyś w deca i ogólnie odzież nawet tej niższej półki jest na całkiem dobrym poziomie.

Pozdrawiam

Ja mam komplet Brubecka, ten sam od 3 lat chyba i sprawuje się zajebiście. W zeszłą zimę biegałem w największe mrozy i było ok. W tej cenie chyba nie ma na rynku nic lepszego. I uważam, że jest sens inwestować, bo komfort biegania inny niż w trzech bluzach, poza tym bez przesady, 150 zł na kilka sezonów to żaden wydatek.
    Ostatnio edytowane przez thomason ; 24-09-13 o 16:51

Pisząc o II warstwie miałem na mysli albo jedną albo drugą bluzę, nie mam żadnych problemów z bieganiem w zestawie podkoszulek(ja i kilku znajomych), bluza(cieniutka btw) i kurtka. Standardowe 3 warstwy.

Inna sprawa że w linku masz samą bluze, I warstwę, więc tak czy inaczej kurtkę musisz dokupić a znając życie I warstwa poprawiła by komfort. Tak czy inaczej koło się zamyka. A w mojej opcji masz za 250 (czyli BB + wysyłka) komplet na zime i $ na kilka innych rzeczy.

Btw thomason, co nosisz poza tym BB ?

Ogólnie zapomniałem dopisać - najbardziej istotna w zimie jest ochrona głowy (40% ciepła ucieka przez nią) czyli dobra czapka. W wietrzne dni przydaje się komin/kominiarka i rękawiczki na mróz.

Pytanie też jest jeszcze jedno, czy kupujemy Brubeck'a dla samego faktu posiadania Brubeck'a

Pozdro

edit:
    W Lidlu, Crivit jest w tym tygodniu odzież biegową, jest nawet jakaś softshellowa kurtka, nie sprawdzałem dokładnie, ale Lidl od jakiegoś czasu ma przyzwoite produkty sportowe.
    Ostatnio edytowane przez fikus ; 24-09-13 o 21:17

Zwierzokoks Awatar neox210
    W Lidlu, Crivit jest w tym tygodniu odzież biegową, jest nawet jakaś softshellowa kurtka, nie sprawdzałem dokładnie, ale Lidl od jakiegoś czasu ma przyzwoite produkty sportowe.
    na 100% kupię na siłkę bo potrzebuje czegoś taniego i ciepłego przy mrozach a w piwnicy to ciepło nie jest.

Zbanowany
    Pany to bedzie dobre na chłody??

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_45670.htm

Kupiłem te legginsy z Lidla za 39,99 z niebieskimi i czerwonymi wstawkami

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-522DA...erta.htm?id=68

wyściełane polarem..nie miałem pojęcia, że to tak grzeje ! przymierzyłem dopiero w domu, po 1 minucie uda całe spocone %) (polar jest tylko na udach)

spróbuje zrobić w nich trening nóg na siłce, może sie nie zagotuje
    Ostatnio edytowane przez Eclipse21 ; 26-09-13 o 14:59

Zwierzokoks Awatar cziken
    ja do biegania mam na dół legginsy UA, a na górę to z reguły to ze dwie koszulki, bluze i wiatrówke i daje rade, w tym roku mysle zeby kupic cos na gore takiego stricte na zime jak mam ten dół od ua

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ja mam leginsy Kalenji z Decathlonu oraz koszulka+bluza+polar jak temp. spada poniżej 0* (choć polar kupiłem dopiero gdy zmarzłem raz przy około -15 w koszulce i bluzie). Taki zestaw doskonale grzeje, wszystko z Decathlonu i ich rodzimych marek. Czytałem, że momencie rozpoczęcia biegu powinniśmy czuć chłód.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

@krawat ,widziałem ta bluzę, dość gruba nada się na zimę, jesień, i wczesną wiosne, skład prawie ten sam co w w/w Brubecku.

Co do chłodu to racja, ciepło nie jest wskazane, na początku biegu powinien towarzyszyć delikatny dyskomfort termiczny

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez DUDEK Zobacz posta
    Siemano.
    Jest temat o butach, nei chciałem zasmiecac topicu postami o ciuchach. W czym biegacie w chlodniejsze dni ? Ja pierwszy raz przygotowuje sie na powaznie do sezonu chlodniejszego. Czy taki zestaw wystarczy ?
    Ja mam jakieś kalesony na narty kupione w lumpeksie. Jakoś 10zł dałem. Nie ma firmy, ale grzeje ok.. Na to spodenki i jest git. Na góre to wiatrówka, koszulka z polaru i narciarska z kompeltu od kalesraków.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 21-03-14 o 16:08