Strona 51 z 831 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 765 z 12463

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    Eclips, na co Ci zbijac estro?

Jak masz czyms wybite to exe i wsio,

ale zbijanie estro, to ogólnie słaby pomysł

exe robi robotę

trzeba tylko trochę porobić badan by wstrzelić się w dawkę dla siebie,
    przynajmniej na początku kiedy jeszcze człowiek nie łapie czy ma za wysokie, czy za niskie czy w sam raz

ja jestem mocno wrażliwy i estro leci szybko w górę nawet na 200testa ew
    miałem 2.5x ponad norme

przy 350ew miałem już prawie 3.5x ponad normę

exe zjechałem do połowy normy i tak juz trzymałem all time

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Taki kosmetyk ,trochę fat spali i polepszy regeneracje ale bez rewelacji z tego co znajomi brali i mówili...
    A jak było w ich przypadku z odblokiem? Faktycznie samo wszystko wróciło szybko do normy, czy potrzebowali apteki?

Co do ostaryny, pierwszy tydzień nie do wytrzymania. Zamulenie w ciągu dnia, poty w nocy. Budziłem się cały mokry. Odstawiłem po 3 tyg i od razu lepiej się czułem (w tle leciał test i super Var). Kumpel bierze piąty tydzień. Pali troche fatu, żyły wyszły na wierzch. Ale nie ma co się w to bawić. Bez sensu. Weś się za stary, sprawdzony towar. Pozdro.

Sztywny Pal Azji
    2.5 estro powyzej normy i zbijales? niektorzy po 10x nie zbijaja estro

Cytat Zamieszczone przez Mrz Zobacz posta
    A jak było w ich przypadku z odblokiem? Faktycznie samo wszystko wróciło szybko do normy, czy potrzebowali apteki?
    Troche libido spadlo ale odlboku nie robili,wszytko wrocilo do normy po odstawieniu...cykl 4-5 tygodni trwal..

Cytat Zamieszczone przez dil Zobacz posta
    nom, zbijałem bo łaziłem z napuchnietym ryjem, kostakami szerokości łydek
    i samopoczucie miałem niefajne
    wiec dlaczego miałem taki stan utrzymywać?
    bo koxy na siłowni tak robia i nie mają pojęcia że bijąc zwykłego testa wpoływają na inne hormony?

zresztą o czym mowa
    w tamtym roku jeden z największych "guru" wspomnianych koxów dowiedział się czym jest cabaser/dostinex na zbijanie prolki (w ogóle dowiedział się ode mnie nt tego hormonu i wpływu na organizm ect)

jakbym wam powiedział ile zaczął tego wpeirdalać to byście spadli z foteli
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 10-08-14 o 15:36

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez dil Zobacz posta
    Bo są głupi.
    Za granicą już dawno doszli do tego, że estro trzeba kontrolować i do każdego cyklu walą IA.
    Tylko u nas dalej zacofanie.

Cytat Zamieszczone przez Łeb Zobacz posta
    Co do ostaryny, pierwszy tydzień nie do wytrzymania. Zamulenie w ciągu dnia, poty w nocy. Budziłem się cały mokry. Odstawiłem po 3 tyg i od razu lepiej się czułem (w tle leciał test i super Var). Kumpel bierze piąty tydzień. Pali troche fatu, żyły wyszły na wierzch. Ale nie ma co się w to bawić. Bez sensu. Weś się za stary, sprawdzony towar. Pozdro.

OK, dzięki za opinie.

W sumie racja z tym sprawdzonym towarem, ale chce spróbować tej ostaryny mimo wszystko - będą jazdy, rzuce to w cholere.

Troche libido spadlo ale odlboku nie robili,wszytko wrocilo do normy po odstawieniu...cykl 4-5 tygodni trwal..
    Rozumiem. Jeśli jednak na wszelki wypadek chciałbym zastosować jakiś suplement przyspieszający odzyskanie normalnego poziomu testa, co warto dorzucić?

Cytat Zamieszczone przez pater007 Zobacz posta
    Bo są głupi.
    Za granicą już dawno doszli do tego, że estro trzeba kontrolować i do każdego cyklu walą IA.
    Tylko u nas dalej zacofanie.
    kolejny istotny czynnik trzymania estro w ryzach podczas cyklu masowego: widzisz ile dokładasz miecha oraz jakiej jakości, a nie podniecasz się (bazując na widoku mega retencji) że przyjebałeś 12kg muskli na cyklonie

Sztywny Pal Azji
    to co polecacie z IA ? exe ?

apropo osty. ja widze tylko 2zastosowania. jak ktos nie zaczal zabawy z saa/ph to na poczatek mozna uderzyc. jak ktos zaczal zabawe, to albo na dluzszym offie zeby troszeczke forme poprawic a bardziej ego podbudowac, albo dodatek do mostku

Sporo czytałem na temat Osty na anglojęzycznych forach i generalnie ma dobre opinie. Fakt, ze stale powtarzajacym sie zarzutem jest powodowanie przez nia problemow ze snem i generalnie gorsze samopoczucie, ale jest nietoksyczna dla organizmu i nie blokuje, jesli juz cos biorą po, to wystarczy booster. A 2-3kg i troche sily mozna na tym zrobic. Dlatego tez mysle, ze warto sprobowac, co tez zrobie, jak tylko ktos poleci mi cos dobrego na to pseudo-PCT.

Co ciekawe, trafilem tez na pojedyncze skargi na pojawienie sie objawow gino, ale pisaly o tym ososby, ktore ladowaly w siebie towar ciezszego kalibru, wiec - coz.

Ja tam miałem 2 razy i w sumie po czasie stwierdzam, że są lepsze i tańsze pomysły:P

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów