Strona 781 z 803 PierwszyPierwszy ... 281681731771779780781782783791 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 701 do 11 715 z 12041

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Chcesz dawać 500ui dziennie hcg?
    No Tak. Myślałem żeby bić samo hcg np 500iu dziennie czyli te 5000 na 10 dni. Dziennie żeby uniknac jakiś mega wachan, tj Tak myślę że będzielatwiej estro upilnowac

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Ile powinna kosztować tura i jaka najlepsza? Nie chcę żeby ktoś mi wcisnał za grube hajsy jakies gówno

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Ile powinna kosztować tura i jaka najlepsza? Nie chcę żeby ktoś mi wcisnał za grube hajsy jakies gówno
    Ja za 100 x 10mg dobrej tury u mnie ok 130-160 pln

nawet w brydzu koksuja

Geir Helgemo, mistrz świata w brydżu, został zdyskwalifikowany na rok za stosowanie dopingu. 49-letni Norweg jest członkiem norweskiej federacji, lecz reprezentuje Monako, gdzie mieszka od 2011 roku.
    Kontrola antydopingowa podczas mistrzostw świata w Orlando we wrześniu wykazała u Helgemo ślady leku hormonalnego klomifenu oraz syntetycznego testosteronu.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Ja hcg daje po nogach chyba się wchłania spoko bo i jajka spoko i wynik też w miarę. Te nowe insulinowki to jakiś dramat co rusz to nowe i jakieś mega długie dla grubasow chyba.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Jakich sajdów się można spodziewać po tych 30mg? Cykl 4 tygodnie.
    I jeszcze czy trzeba jakieś osłonki dać.

Ty chcesz brac normalny proch z estrem, tak jak kiedys brali paletki finaplixu pod jezyk czy piszesz o metylowanym trenie?

Acetat, w kapsach jest.

O ile base mialby moze jakis sens, to dolaczony estr jeszcze bardziej komplikuje absorpcje srodka.
    https://www.muscletalk.co.uk/Trenbog...e-m896402.aspx

Nasal sprays and sublingual forms are also popular, and while they too have some minor success, they are the worst way to go. It's a steroid, and with the added ester its even more lipophillic. Since the mucous membranes in the mouth and nose only let hydrophilic substances through, the rate of absorption is extremely limited. Usually to achieve this cyclodextrins are used, sugars that are lipophillic on the inside and can hold a steroid inside, but are hydrophilic on the outside, making the whole absorbable through these channels. But since fina does not have this and most of us do not possess the skills to make cyclodextrin complexes in our own kitchens, this is not a path one should consider

Wiec moim zdaniem szkoda siana na takie kombinacje, to ze to ktos sprzedaje nie znaczy ze to ma jakies sensowane dzialanie.

Panowie szybkie pytanie było już kilka razy ale odkopać nie moge

Jakie igły polecacie 07mm 40mm z jakich firm ew jakiś link

Poczciwy dzik
    Akurat estr ace umozliwia aktywnosc oralna

Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Panowie szybkie pytanie było już kilka razy ale odkopać nie moge

Jakie igły polecacie 07mm 40mm z jakich firm ew jakiś link
    Romed.

Terumo Neolus lub Agani.

Naolusa już ciężko wyrwać bo zastąpił go Agani (o wiele gorszy), a ostatnie partie Neolusa mają termin przydatności do 10.2019.

Dzięki za info

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów